Gala cei mai iubiti la Desprecopii - 2010

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Eu votez si anul asta cu LadyJ, pt ca desi nu ne "intalnim" des atunci cand se intampla mi se pare o persoana extrem de cerebrala, nu cred sau nu imi amintesc sa o fi vazut vreodata certandu-se, mereu e obiectiva.

Si din nou Xio, care continua sa fie luata mereu peste picior si ea tot nu se coboara plus ca isi sustine ideile cu tarie, bravo pt Zen-ul posedat! :))

Adriana mami de Isabelle Marie - 3 luni si Aidan Alexander - 5 ani
A ticket to hell has never been funnier

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Conchita
Hannen
Allure
Macrina
Baby Boom
Xio
Lumi
Iulix
Ele
carolinah
elena
claucia
emaaimee
vikinga
nikole
carina
anca
Chiquitita
eunice
Marina
carrie
desprecopii
Marius
Rufus
Capcaunul
si nu in ultimul rand AkaManah



devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Rufus, Marius,grupul de la Umanitare
pe nelia si viviana le citesc intotdeauna cu placere.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Eu vreau sa le nominalizez pe TOATE mamicile de la "Mladite si Mugurasi de mai-iunie 2008", care in ultimele 6 luni mi-au fost un extraordinar sprijin. Vreau sa le multumesc si sa le ofer o virtuala fiecareia dintre ele. Sunt extraordinare.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Voi alege sa scriu pentru prima data la un astfel de subiect (aici si nu la zmeurica...desi de multe ori criticile constructive pot aduce lucruri pozitive) nu doar pentru ca mi-am regasit numele in primul mesaj (multumesc, mi-as fi dorit sa fac mai multe sa stiti!) ci pentru ca aici, la acest subiect, au fost mentionate nume despre care stiu cate ceva / care imi spun ceva... oameni buni intr-un cuvant

Aceasta parte din oameni vreau eu sa o descopar la semenii mei, umbrele si rautatile palesc in fata bunatatii..

Ce mesaj mai puternic de bunatate si solidaritate as putea da ca exemplu concret, decat ceea ce s-a intamplat aici...

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=159270&whichpage=8

ASADAR..

dupa mine nominalizarea suprema la acest topic esteeeee
..

marea comunitate DC!
a carei membra spun cu mandrie ca sunt!
tribuna oficiala a parintilor din Romania cum foarte inspirat a spus Mirela la un moment dat!
iar cei care simt apartenenta despre care vorbesc eu aici, sunt nominalizati fiecare in parte!!!
... cred ca as umple pagini sa-i enumar

efortul singular, in orice directie ar fi el, nu poate fi comparat cu un demers comun!

Impreuna putem transmite mesaje coerente, articulate, impreuna, in parteneriate putem avea succese cu totii
impreuna suntem o forta!





Alinuk
mama de Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.youtube.com/watch?v=d99JdR0x4NY" target="_blank">radacini si aripi



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

fug sa-mi trag rochia de seara pe mine ca asa se cade la o Gala si vin si cu lista mea, ca e lunga! Sarbatori fericite!Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

in primul rand toate fetele de la Umanitare, care fac zilnic lucruri marete pentru cei care au nevoie ( Laura si DanielaC-perseverenta intro lume care nu mereu le merita, fetele mele care au fost alaturi de copiii de la Spitalul Hociota, Marius si preotul Marian, Alinuk si minunata ei actiune la spitalul Fundeni, fetele de la bazar,nu in ultimul rand Andries care coordoneaza actiunea de Craciun pentru copiii din rep Moldova).
Apoi colegele mele dragi de la Dulceturi si papanasi, care formeaza un colectiv minunat prin diversitatea temperamentelor, umor si sustinere neconditionata.

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

papanash iti multumesc
precizez insa ca actiunea de la Fundeni este initiata de Asociatia MAME (a carei membru voluntar sunt) si sprijinita de voi, de inimoasa comunitate DC!

Alinuk
mama de Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.youtube.com/watch?v=d99JdR0x4NY" target="_blank">radacini si aripi



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

O floare pentru toti cei care se implica in actiunile de la umanitare! (era sa zic fetele, dar ma uit si-l vad si pe Marius prin zona)

Tot respectul pentru mamagiuliei, care a pus foarte mult suflet in tot ceea ce a facut, e un exemplu pentru toti!

O floare speciala si pentru Laura25, pentru actiunea "3 sate" si pentru faptul ca si-a facut timp sa preia atat de multe lucruri pt. bazar de la alte persoane.

O floare si pentru Xio! Sa ramai la fel cum esti!

Lora, mami de Iustina si Adelina

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Ofer cu drag o floare fetelor de la umanitare si Laurei25 pentru actiunea 3 Sate si nu numai!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

Mergi la inceput