Prietene la bine si la greu - 92

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strunf23 spune:

buna seara si voua fetelor.
vreau sa va intreb ce da-ti voi sa pape la un copil de un an si un pic, ca eu nu mai stiu ce sa fac in special dim si seara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Licurici f bun blogul sa fie in ceas bun. Asa la prima vedere as zice sa pui etichete la produse ca sa fie usor de gasit si poti sa pui si un gadget in care sa fie pozele de pe blog


pfoai...tre sa mai studiez ce sunt alea etichete si gadget...
Doar daca iti faci cumva mila de mine sa ma luminezi intr=o zi cu soare..cand ai mai mult timp

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui strunf23

buna laura,
Scuze ca intervin in discutiile cu alte mamici, dar ma uitam pe forum si am vizualizat si eu atat blogul cat si albumul picassa. Sunt superbe produsele tale.
Sa iti traiasca fetita si apropo, baietelul meu e nascut pe 4.11.2009
O seara buna si sarbatori fericite tuturor!

Multumesc!
Bine ai venit la noi, sa iti traiasca baietelul, aproape aproape de o varsta

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lidia cred eu ca s-ar putea pune o multime de alte chestii pe blogul ala..dar pana ma luminez eu ce si cum...

haidi, va pup, fug si io la cosleepuiala cu rechinasa care a facut alaltaieri primii 2 pasi marunti marunti, azi a probat din nou si a mai facut vreo 3 pasi in prezenta zmaului

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunf23 spune:

ms si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Uraaaaaaa!!!! merge rechinasa. . Ah ce as mai zice ceva da nu pot (prietenii stiu de ce)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lidia, prietenii stiu de ce s-a inventat mailul
Nu pot spune ca merge, ca si pasii aia erau tare chinuiti si chirciti, si minusculi..mai are pana incepe ea sa mearga...Eu sunt multumita de orice face ea, restul lumii....zica ce or vrea

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lidia, mi se pare mie sau ai intrat in vacanta, de stai mai mult pe la noi azi?

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Uraaa,Amalia inchide gurile vorbacioase,bravo pui scump!

Ar trebui apreciata personalitatea,a vrut sa faca totul singura,si uite ca ii si reuseste!
Felicitari pt blog, Licu!!!

Dankutza,m-ai dat gata cu Pinky si usturoiul! Noi nu am incercat usturoi,doar ceapa.

Dana,tare mai visez si eu la ziua cand imi va cere copilul asta papa.... Cred ca te topeste David,eu l-as manca daca l-as auzi!

Monis,am admirat motanelul cu pisicuta,tare dulce a mai fost...vazut cum vroia sa o pupe

Simina,nu cred ca 500 grame intr-o zi ar fi prea mult(la o masa,da),din contra,daca ar manca cate 250g la fiecare masa,3 mese pe zi,mi s-ar parea super bine!


Fetelor,eu stau cu doua valize mari in mijlocul sufrageriei...mai impaturesc o bluza,mai bag un pantalon,dar....leneeeeee,mare lene! Cred ca voi termina dimineata....
Suntem ingrijorati ca Heathrow a fost inchis astazi,maine va fi partial deschis,vor fi multe zboruri anulate sau intarziate....parca imi convenea mai mult incalzirea globala,decat racirea globala



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui strunf23

buna seara si voua fetelor.
vreau sa va intreb ce da-ti voi sa pape la un copil de un an si un pic, ca eu nu mai stiu ce sa fac in special dim si seara.



Bine ai venit!



Mic dejun:
ou fiert/ou romanesc/ omleta
perlute de branza
biscuiti/painica cu unt si gem Topoloveni/sirop agave/ branzica de vaci frecata cu un pic de smantanica (ca sa se intinda bine si sa stea lipita de painica)
iaurt/lapte+cereale

Cina:
mamaliga+branza+unt
iaurt/lapte+cereale
papanasi cu iaurt si gem Topoloveni
gris/orez cu lapte
mei+mar copt
paste (stelute de la Plasmon) cu LV
Un mix/shake de fructe

Mergi la inceput