Licurici de ian-feb 2009 Felicitari Carmen!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada_coman

Noi am avut azi serbare A fost extraordinar!!! Va las niste poze daca aveti timp sa va uitati.

http://picasaweb.google.com/adacoman16/SerbareDariaGradiGrupaMica#

Dark multa sanantate si felicitari pt interviu!

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU


Frumoase foc fetele , dar nici mami nu e mai prejos

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisspy

Citat:
citat din mesajul lui ada_coman

Noi am avut azi serbare A fost extraordinar!!! Va las niste poze daca aveti timp sa va uitati.

http://picasaweb.google.com/adacoman16/SerbareDariaGradiGrupaMica#

Dark multa sanantate si felicitari pt interviu!

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU


Frumoase foc fetele , dar nici mami nu e mai prejos

Crisspy, fericita de Razvi


Multumim frumos!

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Ada, superbe pozele, mi-au placut la nebunie, si ce toalete, numai una si una

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 36 saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

buna dimineata si de la noi,cu adevarat mai buna...Ana mai linistita ,eu la fel. M-am mai linistit acum ca v-am citit,clar credeam ca numai Anusca e asa ed incapatanata.
Merg sa vad pozele cu fete frumoase si gravida sexy

Mama de Ana si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelusi

Ada, superbe pozele, mi-au placut la nebunie, si ce toalete, numai una si una

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 36 saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"


Multumesc frumos Patricia! Ai pus poze noi cumva?

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Aoleuuuu...Patriciaaaa Superbe pozeleeee!!!!
Sa inteleg ca v-ati hotarat la Irina pt bebelina?

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Daa, Irina Ana a ramas

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 36 saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelusi

Daa, Irina Ana a ramas

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 36 saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"


Foarte frumos numele. Si eu am vrut Ana pt Karina, dar suna prea prea Ana Karina sau Karina Ana, asa ca a ramas Nicole.

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Multumesc frumos pentru felicitari si urari, dragelor. Sper sa mearga bine si partea de assessment (am inteles de la managera care m-a intervievat ieri ca e dificil) si sa iau jobul. Oricum, am nitel timp sa ma pregatesc.
Apropos de pregatit, am nevoie de un glosar englez-roman sau roman-englez de termeni legati de asigurari. Culmea e ca stiu termenii in engleza, dar nu si in romana. Lucreaza careva in domeniu si m-ar putea ajuta ? (cu partea de terminologie medicala si banking sunt OK, dar asigurarile sunt tare complicate).

Eu sunt tot racita, si azi stau acasa, cu antibiotice, maldar de servetele langa mine, m-am dus cica la servici ca sa am de unde ma intoarce, ca voce nu (mai) am iar tusea mea de magar e tare "non-customer service".

Cu "io, io" si noi avem experienta. Mai ales in ceea ce priveste mancatul. Mister nu mai accepta sa ii dam papa in gura, doar el sa manance singur. Rezultatul e cam "messy-messy" cand e vorba de supa sau sosuri, dar asta e!
Cu ce ne razboim noi zilele astea e incapatanarea jupanului in a spune "please". Asta micu prefera sa nu primeasca ceea ce vrea (mar, iaurtel, jucarie) decat sa spuna "te rog", spre disperarea childminder-ei si a lui tati. Eu parca nu ma stresez, ma gandesc ca o sa spuna copilul "pliz" pana la urma (daca e incapatanat ca maica-sa si taica-su clar ca asa numa de-a naibii nu va zice), problema e ca Lynn e un pic depasita de situatie, mai ales ca fetitele de care are grija, un pic mai mari, spun foarte frumos amaratul asta de cuvintel si ii spun si lui Mister "say please, Lachlan, say please!" (ghiciti rezultatul? strans din dinti si eventual si mini-tantrum)

Am vazut pozici de Stefanel la zapada si in bucatarie, blondute frumoase la serbare siiiii graviduta super-sexy si subtirica Bebelusi cu Vlad smecher cu caciulita

Irina-Ana, tare tare frumos Patricia! Irina e unul din numele mele de suflet, iar Ana e un nume tare elegant si delicat!



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Carmen, felicitari pentru grasunica. Sa fie sanatoasa si sa o lase pe mami sa se odihneasca noaptea.
Ana-Maria de Billy.

Dark, felicitari pentru primul interviu si mult succes la assesment. Eu zic ca nu e cazul sa insistati cu acel "please". Sunt copii care inca nu vorbesc, dar sa spuna "te rog"? Cu timpul va deprinde si obiceiul asta.
Eseea, ma bucur pentru progresele facute de Damian.
Ada, frumoase fetele, da' frumoasa si mami.

Alinuk, tot respectul pentru felul in care te-ai implicat in discutiile despre indemnizatie.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009


Delu Prichindelu'
Prichinduta

Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput