Licurici de ian-feb 2009 Felicitari Carmen!!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor va citesc dar nu pot raspunde nimanui, sunt destul de rau, am ajuns dimineata la urgente dupa o indigestie cred, am vomitat toata noaptea si am facut si diaree, mi-au facut in spital niste perfuzii dar tot nu ma simt cum trebuie, vad ca diaree inca fac. Mananc paine prajita si beau ceai de menta. Asa ma pregatesc eu de cezariana din 29 decembrie , imi e groaza, in loc sa ma odihnesc...imi vine sa ma impusc

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 37+ saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Patricia ai grija de tine! multa sanatate iti doresc, sper sa-ti treaca cat mai repede sa fii bine pe 29.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Patricia ia ceva!Smecta ai luat? febra ai fct?nu e de gluma deloc deloc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciufik spune:

Craciun fericit!

noi ne pregatim sa facem 2 ani maine, astept sa mi se rupa apa pe la 1 .
wow, 2 ani!

Va doresc multa sanatate, bebeii care au venit si cei care vor veni in odiseea noastra sa fie sanatosi si voiosi!

Crisspy - felicitari!
IrinaC - sanatosi, stiu ca pe 30 esti de garda la cmu , de la inceputul lunii.

Va pup si sper sa intru si maine, dc nu, va multumesc acum pentru toate gandurile bune trimise catre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Helau,

L-am trimis pe Razvi cu tati la un Mickey Mouse ca altfel nu am timp sa scriu deloc.

Este oficial, dupa al 3 lea test pozitiv, gata...vine bb2 care sper sa fie fetita . Tati inca spera sa fie baietel, desi azi ne gandeam la nume de fetita, primul este deja ales - Andra.

Imi este tare greu dimineata fara tigari, sunt atat de nervoasa..., asta e partea cea mai nasoala a zilei, dupa-amiaza si seara e ok, insa dimineata e horor. Sper sa ma obisnuiesc repede ca in ritmul asta pleaca Adi de acasa .

Ledi pt David de ziua numelui...imi pare rau ca nu am apucat sa intru ieri .

Pe mine nu m-au sarbatorit cand eram mica si acum mi se pare un pic ciudat sa-mi zica cineva LMA.

Lisa, Ana e de belea, mituita sau nu, cine stie cunoaste

Irina mersi de filmuletz ...ne-au surprins picii astia ai nostri, deh noi ne cam asteptam la urlete .

Patri sanatate multa si ai grija de tine si de bebelina...sper sa-ti revii repede si sa mearga totul struna pe 29 .

Oau, Ciufika, lume noua...mai vrei niste agitate pe la 1? Mai bine nishte si lui Andrei ca maine nu stiu daca ma lasa Tzumpiliano sa mai intru.

gashca

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Sarbatori fericite va uram si noi! Sa va dea Dumnezeu sanatate si fericire!

La Multi Ani pentru sarbatoritii din ultimele doua zile! Sa cresteti mari, sanatosi si binecuvanti!

Crisspy, felicitari! Sarcina usoara!





Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Irina vad ca nu am mai facut kaka, am baut numai ceai de menta si paine prajita, nu am avut febra

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 37+ saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

Crisspy felicitari! sa fie cum vrei tu... poate iese cum vreti amandoi si faci gemenuti.

Ciufik, La Multi Ani lui Andrei, ii urez de acum sa fie sanatos si sa te bucure mereu!

Patricia hai ca mai sunt 2 zile in care te poti odihni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Patricia ok asa.Tine regim si sa treci cu bine si peste asta.Grea perioada te astepata asa ca tre sa te refaci.Tu nasti deci la Brasov.Pfu ce emotii ma cuprind.Mai fetelor vreau si eu bebe 2dar imi e si frica sa ma gandesc sa ma apuc..eu stiu ca DD le aranjeaza pe toate dar chiar asa sa fortez nota sa intrerup iar rezi si tot si CMU si garzi si................acum?Asa imi doresc si eu o fetita:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Crisspy, felicitari oficiale !!

LA MULTI ANI, ANDREI!!! ca pana termin de scris mesajul e 27 dec in Romania! Ciufik, sa-ti creasca mare si sanatos flacaul, si voi pe langa el!

Irina, asa de bine te inteleg... si eu imi doresc sa fiu insarcinata in 2011, dar pana nu ne stabilizam nitel cu joburi/bani nu ne avantam. Ultimii doi ani nu au fost usori deloc, multe multe bucurii dar si niste momente dupa care nu plang ca s-au dus si de care nu vreau sa-mi aduc aminte. Dar pe wish-list-ul de la anu' sigur va fi bebe... deci ce va trebui sa facem e sa ne aducem dorintele la realitate. Depinde numai de noi

Bebelusi, sper ca te simti mai bine un pic Ce putin mai ai, trei zile si vine si fetita!

Carmen, multi la licurici si buburuza! Si la mamica bineinteles

Aoleuuu acum vad ca a fost ziua Porumbitei si nu i-am urat LA MULTI ANI!! Deci LA MULTI ANI cu sanatate si multe multe bucurii!!

Si tot cu un pic de intarziere, LA MULTI ANI EVA!!, LA MULTI ANI Daria!! LA MULTI ANI Ioana!! LA MULTI ANI David!!




Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput