America (216)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NewMami spune:

Sanzi_ana, fir-ar sa fie uite asa vine ghinionul, multa sanatate sotului si recuperare cat mai rapida si 100% ... sa faceti la anu alt concediu la ski ... fara schiuri "la moda"
Ghinionul vine cand te astepti cel mai putin. Imi pare tare rau ca ati incheiat vacantza in acest mod.

Buflea, ala da ghinion, fir-ar sa fie ... toate in capul tau se sparg.

Ruxij, copii invatza f. repede , se prinde de ei ca scaiul orice sport. Eram sigura ca flacaul o sa-si dea drumul repejor la vale. Intrebai de betze, pai ski-ul adevarat se face cu betze, dupa ce trec pe pizza and fries, trebuie sa invete sa faca cristiane, iar acolo ai nevoie de betze. si cum zicea Iuliana ... betzele sunt inca la moda

AlinTaroma, La Multi Ani! fetitei, sa va creasca mare, sanatoasa sa aiba noroc in viata si sa va aduca numai bucurii.

Noi am avut un concediu excelent la munte , a fost superrrrrrrrrr si am plecat exact la fix, cand s-a aglomerat mult prea tare de anul nou si vremea s-a inmuiat rau de tot, pana pe duminica ..
Am pus poze aici: http://www.dropshots.com/newmami2005#date/2010-12-24/14:22:50
Eu una nu ma mai pot tine dupa fiu-meu pe patie , noroc cu sotul care ski-aza mult mai bine si tine ritmul. Asta mic s-a bagat inclusiv pe la chestiile alea de sarit cu snowboard-ul si a sarit si el cu ski-urile. Ma ingrozeste te-a dreptul ca n-are teama de nimic .

Fete dragi, va doresc ca anul 2011 sa fie un an bun, pe toate planurile, cu sanatate, fericire, bucurii, job-uri banoase, pace in lume si sa auzim numai de bine. Fie ca anul 2011 sa va aduca cat mai multe impliniri si zambetul pe buze in fiecare zi.

Tare mi-ar placea ca intalnirea de la Chicago din primavara sa ramana in picioare si sa ne strangem cat mai multe fete Deci adaug la urare ... sa ne vedem cu bine in 2011.

"La MUlti ANi! , 2011 !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulianm spune:

Arminad . Si al meu tot asa declara, minus partea cu "esti de-a noastra" .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

La multi ani dragi americance, wherever you are! sa aveti un 2011 mult mai bun si mai plin de impliniri pe toate planurile! va pup!





Mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

am uitat: La multi ani Bianca!





Mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Fie ca noual an sa va aduca numai fericire, sanatate si liniste sufleteasca, sa va tina aproape de familii si de prieteni, si sa va aduca fericirea pe fetele voastre minunate.
La multi ani 2011.


Liliana
Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Happy New Year tuturor americancelor si sa aveti un an nou mai bun cu multa santate, bucurii si vise implinite I toast you guys !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Am uitat sa multumim pentru urari tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

La Multi Ani tuturor si multumim de urari !

Sa ni se indeplineasca toate gandurile ascunse

P.S. Plecam in CT la prietenii nostri si pentru prima data nu am nici un chef de nimic ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:


La multi ani si multa bucurie in anul care vine! 2011 sa va aduca sanatate si implinirea dorintelor! sa ramaneti la fel de minunate ca si pana acum dragele mele americance.:))


Va imbratisez cu drag,

Cami

PS: distractie frumoasa pe unde petreceti!

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arminad spune:

La multi ani!!!! Sa fiti iubite si fericite!!!

Pentru mine, 2010 a fost modest dar bunicel. Am terminat un certificat program si fiindca am avut G.P.A 4.0 mi-au oferit un internship de 6 luni care mi-a saltat si mie resumeul un pic incit m-au sunat, in sfirsit, niste firme mai ca lumea.

In decembrie am trecut primul examen pentru certified bookkeeper si sper sa il trec si pe al 2lea in 2011si un full- tme job ar fii nice.

Citii horoscopul pe 2011 de pe yahoo si suna bine. In rest am avut un an foarte bun cu copiii, ceea ce ma bucura mai mult decit restul fiindca ei sunt inca in top pe lista mea de prioritati.

Mergi la inceput