America (216)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Andrada, missed u!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

Me too

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Salut! Ce mai faceti? La noi iar a nins.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

noi ieri am avut 72 F, de azi back to normal, in jur de 50-55. plecam la scoala sa mancam Christmas lunch cu Philip.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Eu am nervii franjurati de-a binelea, A. este in perioada no-no-no-nooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Poarta o pijama de trei saptamani, nu s-a mai dezbracat de ea, acasa, la gradi, la somn, cu greu i-o scot la baie dar trebuie sa i-o pun la loc:))vrea toate luminile din casa stinse ca sa poata vedea luminitele de la brad, arunca pe jos orice si dupa aia face semn cu degetelul no-no si zice Aidan not nice, totul, totul contra:))

Azi noapte s-a trezit la 2.30 si eu chioara de somn am vazut pe ceas 6.15, asa ca m-am apucat sa pregatesc copchilul de gradinita:)))nu pricepeam insa de ce mi-e asa de somn. Si cand mi-am dat seama si am bagat copilul inapoi in pat s-a declansat PLANSULCare a durat pana la vreo 3 dimineata.

Andrada welcome back!

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank">Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

acum am citit si eu din urma.. ce atmosfera de sarbatoare aici.. si ce braduti frumosi aveti..
noi tot artificialul o sa il facem.. insa nu stiu unde sa il pun ca imi ocupa canapelele cam tot livingul.. poate mutam loveseatul intr-un dormitor sa avem bradutul la geam..
in rest nu prea simt nicio atmosfera de sarbatoare.. mi-e dor de numa' de traditiile de acasa..

tre sa ma gandesc si ce o sa gatesc.. dar sarmalele sigur nu o sa lipseasca..
maine avem zi de salariu, deci -> shopping ..




www.gapcastingcall.com/GapCastingCall/EntryDetail.html?id=320013" target="_blank">Un vot aici! Multumim!

Mica dansatoare

www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

gata am rezolvat cadoul pt husband.. sper sa ajunga la timp comanda ..




www.gapcastingcall.com/GapCastingCall/EntryDetail.html?id=320013" target="_blank">Un vot aici! Multumim!

Mica dansatoare

www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulianm spune:

Miere, that's a good one .

Doua ore jumate a durat drumul meu spre casa, in loc de 40 de minute. Am mers cu 5-40 mph. Aproape 6" de zapada depusi. De data asta nu m-am mai enervat, am mers incet, n-am facut piruete, n-am "dat din coada". Am ascultat colinde pina acasa, noroc ca-mi pusesem cd-urile in masina dimineata.

Si ninge in continuare, linistit. Parca vad ca miine, cind am eu liber, declara astia snow day .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Mai terminati mai cu zapada asta ca imi faceti sange rau!

Noi avem azi o petrecere la servici, luni alta, luna asta numai in petreceri am tinut-o , munca ioc.

Edit: ah, am primit o veste buna, am trecut examenul cu o nota care imi este indeajuns sa ma pot inscrie la urmatorul curs managerial accounting, de bucurie mi-am luat day off:)))

Edit 2: am editat vestea nr 2 ca nu se stie cine citeste:))
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank">Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

BAfta multa, Miere!!!

Mergi la inceput