America (216)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arminad spune:

Mihuta, eu citeam de zor pe blogul lui Maru sa ajung la zi ca eram tare in urma si mi-au sarit ochii in partea dreapta a paginii unde avea niste bloguri.. altfel nu stiu sa te indrum spre blogul lui Mirela.

De reteta de diplomat as fii interesata si eu daca are Alintaroma un pic de timp

Sinzi, sanatate sotului.

Macrina fa-i si lui un account undeva. Al meu are un carnetel in care isi scrie parolele asa de multe are deja.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Salutare!
Iulia, drum bun si distractie placuta la ski!
Mihuta, sper ca 2011 sa fie un an mai bun pt tine! Va mai urez eu pe 31:))
Sanzi, ati ajuns cu bine?
Pentru mine2010 n-a fost asa rau deloc.
Noi azi plecam de la ski. A invatat fi-miu, gata, merge singur pe partie acum. A mers si pe una mai abrupta, nu lestiu codurile. Deci cum e, trbuie betze din alea? Toata lumea avea. Am descoperit ca avem si in Indiana vreo doua locuri de skiat, dar sunt la 3h de noi. Mai bine decat aici, unde's 5h distanta. Poate I'll duc in Indiana in vreun weekend.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Sanatate sotului Sanzi; sa nu aibe nevoie de vreo operatie ceva :(


La multi Ani frumoasa Bianca!!!



Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA

http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

plecam spre oklahoma city, sper ca mai intru si de acolo de la hotel.
dar, la multi ani pt 2011, sanatate si minuni si muuult noroc mihutzei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns squirrel spune:

Buna fetelor,

Poate va mai amintiti de mine, v-am deranjat mai demult cu niste intrebari despre America.

Iaca am aterizat si noi aici, mai exact in Ashburn, Virginia, si inca ne mai adaptam si descoperim America.

Gasca voastra stiu ca e veche si inchegata, dar ma primiti si pe mine?

Flavia, cu Vlad-10ani, si turbo Paul -3 ani

Spor la treaba cine are nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Arminad, asta e reteta de diplomat care o fac eu si mi-a iesit bun intotdeauna.
Doar ca pun fructe mai multe si mai variate.
http://www.culinar.ro/forum/continut/Retete-in-imagini/7635/Tort-Diplomat/

Spor la torturi

Corina de la sarbatorita care e coplesita de telefoane si conferinte via skype

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulianm spune:

Buflea, eu te-am rugat de niste zapada, tu ai trimis cu camionul. E asa de multa si tot ninge de ieri dimineata, tre' sa sap prin zapada sa-mi recuperez ciinele, nu alta!

Macrina, intreba la politie, nu peste tot se ofera. Din pacate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

sanzi- sanatate sotului si refacere rapida!
ruxji- sa va fie de bine vacanta !
philip- sa mai dai pe la noi drum bun si acomodare placuta, pe insula!
iuliam - si noi avem zapada ....dar imi place!
alintaroma- la multi ani printesei tale!
mihutza- bafta mai multa in 2010 si toate visele tale, sa devina realitate!
ramona- ai terminat carnatii?

noi am facut racitura dimineata si acum mi-am adus aminte de salata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arminad spune:

alintaroma, mersi! Imi place ca are pozenumai bine pentru incepatori
La multi ani fetitei tale! Citi ani are? ca nu mai stiu..

Flavia, bine ai venit si acomodare cit mai usoara!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Vai de mine Sanzi ..dar cum si-a rupt frate piciorul ? Nu stie sa skieze sau e asa haiduc si s-a aruncat cu capul in jos ?

Ca tot vorbiti de accidente - eu marti si miercuri am fost cu copiii la ski - exact la Matt, Flavia coboara pe verde dupa 2 zile de camp ...eu cu Alex ca haiducii pe blue si black (1 diamant) ... vreme buna, soare, zapada, lumeeeeeeee si cozi infernale la lifturi ... in fine, totul bine pana azi cand nu am mai fost la ski ca aveam programare la doctor cu copiii (anual checkup) si ii iau la derdelus ... unde Alex se suie pe sanie si intra cu capul si nasul fix intr-o banca ... bai fetelor, nororc ca avea casca - ca i s-a indoit, casca si nasul - sange, plansete, zapada pe nas de am inrosit zona, eu lesinuri interioare ... in fine, am fost la doctor care ne-a confirmat ca osul nu e rupt dar o sa ramana cu un semn pe nas. Soacra-mea a facut din tantar armasar - ca daca e lovit la nas sigur e lovit si la cap ... in fine, nu conteaza, cel mai rau a facut insa barbata-meu - care inca nu l-a vazut ca e la serviciu ... moamaaaaa am crezut ca ma mananca la tel - ca n-am grija, ca eu il arunc in tot felul de aventuri, ca ii ramane semn copilului ... acum sa va martusrisesc ca cu morala lui sunt ok dar acum am o teama ca nu ma mai lasa duminica sa iau copilul iar la ski - in pana mea de derdelus bashinos, nu i s-a intamplat nimic pe partia de ski si da cu nasul intr-o banca coborand de pe un rahat de deal, jumate iarba ... ce ghinion nene ...

Mergi la inceput