Castiga o rochie de seara marca Laura Olteanu

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 2liniute spune:

poate vor vedea si mesajul meu... faceti si niste rochite frumoase pt gravide
dar nu negre, ca nu cred ca ii este cuiva rusine ca e insarcinata
oricum negru ma duce cu gandul la ceva trist...

Anca 13+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floaredemac spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Floaredemac, concursul e inchis dar nu trebuie inchis subiectul neaparat. E la latitudinea fiecaruia daca mai vrea sa isi dea cu parerea, in afara concursului. Nu vad nimic gresit in asta.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


Majoritatea persoanelor care continua sa scrie aici isi incheie mesajele cu urari de genul "Succes tuturor", Bafta", etc. Deci e clar ca habar nu aveau ca s-a terminat concursul...
De ce sa le dati sperante degeaba?
Aa, ca e reclama... asta e altceva...
Vorba lui Nenea Iancu: “Tradare sa fie daca o cer interesele partidului, dar s-o stim si noi!”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_red_d spune:

LO-23 perfecta "little black dress" din dulapul oricarei femei,care insa mie imi lipseste din garderoba

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavynya01 spune:

LO-3, imi place foarte mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niki81 spune:

http://www.supereva.ro/vedetesupereva/sendtofriend.asp?mode=who&img=upload/Colectia pret a porter - rochii de seara 2011 - 2012 Laura Olteanu/Lo-16.jpg

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenau spune:

imi place fff mult rochia din poza:LO-11.jpg. si Laura Olteanu este una dintre cele mai tari creatoare de moda din RO.colectia e de nota 12!
http://www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?bid=&folder=Colectia+pret+a+porter+-+rochii+de+seara+2011+-+2012+Laura+Olteanu

Mergi la inceput
Mergi la inceput