Castiga o rochie de seara marca Laura Olteanu

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaLazea spune:

Preferata mea este LO-22, are un design deosebit,este special creata pentru o petrecere de vis

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Senseicarmen spune:

Cea mai frumoasa rochie este cu nr. LO-19! Ma gandesc ca fiecare femeie isi doreste o rochie care sa fure toate privirile! Eu una....visez la asa o rochie! Felicitarile mele Laurei Olteanu pentru creatiile ei! Sunt superbe![[/[/b]font=Book Antiqua]flo]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Toate rochitele sunt minunate mi-a fost foarte greu sa aleg una, fiindca toate sunt speciale in felul lor , insa m-am oprita la aceasta http://www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?bid=&folder=Colectia+pret+a+porter+-+rochii+de+seara+2011+-+2012+Laura+Olteanu ma caracterizeaza cel mai bine si sper sa reusesc sa o si port sa ma simt ca o printesa

Ne pregatim cu drag pe cand vine Mosu
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

E vorba de LO 16, scuze!

Ne pregatim cu drag pe cand vine Mosu
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CARMENA_DIXI spune:

http://www.supereva.ro/vedetesupereva/upload/Colectia%20pret%20a%20porter%20-%20rochii%20de%20seara%202011%20-%202012%20Laura%20Olteanu/LO-18.jpg

o rochie ce subliniaza feminitatea,senzualitatea si misterul unei doamne...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANELYCOPILUL spune:

Sunt minunate toate creatiile si cu puterea gandului as putea sa-mi imaginez satisfactia ce as avea-o imbracand oricare dintre elegantele rochii .Optez totusi pentru: LO-12.
Va doresc sa traiti clipe magice alaturi de cei dragi cu ocazia sarbatorilor.LA MULTI ANI!!

Mergi la inceput