Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***282***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

No ashe! M-am termopanit Sa-mi fie de bine!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Eu m-am dedicat curateniilor; acum sunt intr-o scurta pauza.
Bianca, wow, parteneriat cu Humanits- supeeer!
Mada, sa va fie de bine termopanele!

Indemniazatia mie imi intra in mod normal in 10 si aveam planuri mari cu ea...afurisita!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Mada, trimis parola, ca-s o inima caritabila

Chatonel, Pisik face mult mai multe gesturi frumoase decat spune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Si pentru mine tema de we... nu-i de we... e destul de delicata... Ader si eu la cele spuse de chatonica.

Citat:
citat din mesajul lui chatonel
Parerea mea e ca cei care ne sint dragi sint mereu cu noi, ii purtam in suflet pentru eternitate: avem conversatii cu ei, incercam sa ne comportam asa cum ei ne-ar fi sfatuit, asa cum stim ca ei ar fi facut. Si, cind si cind, ei ne viziteaza si in vise, ca sa ne mai aline dorul fizic de ei.
Deci, Ina draga, nu stiu sa-ti spun unde mergem dupa ce murim, dar stiu sa-ti spun unde raminem vii: in memoria celor dragi noua.


Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Mada, trimis parola, ca-s o inima caritabila


Multumesc mult.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Buna,Am vazut super domnisoare:Adela, Ana, Gaza si Sophia, toate niste scumpe.Luca si Rares sunt niste frumusei.Trebuie sa ma mobilizez sa descarc pozele din aparat.Lui Theo ii place gimnastica, isi pune o cutie, se suie de ea si se arunca in cap.Nu stie ce sa mai faca si cum sa-si consume energia.Pacat ca nu avem si noi niste sali de gimnastica pt.copii mici.Noi ieri am fost in Cismigiu, nu am mai fost de foarte mult timp acolo, au amenajat frumos parculetul si au facut si un loc de joaca pt. copii foarte dragut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Bianca,imi place ce ai facut.Te rog zi-mi si mie niste carti de marketing pe care le-ai citit si care ti-au fost de folos.Ina, referitor la tema ta,tot ce pot sa spun e ca nu cred ca avem o singura viata si ca la un moment dat ne intalnim cu cei dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adirys21 spune:

Buna!

Denisamada sa le stapanesti sanatoasa. Ai vazut cum functioneaza toata tara asta..numai daca faci scandal

La multi ani Lucia, sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bine, fericiri si impliniri. Iti trimitem multivirtuali si un buchet mare de

Indemnizatia nu a intrat nici la noi, doar ce am verificat contul.

Azi sunt harnica, fac mancarica buna..poate mananca si mandra mea ceva ca nici ea nu mai are apetit.

Am fost ieri la cumparaturi si nu am gasit nimic potrivit pt cadoul copiilor de la munte. Acu am stres cu asta.

La mine se cunoaste deja burtica...ce mandra sunt

Va pup..ne auzim mai pe seara.

Printesa mea Teona

Mami fericita de printesa Teona si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Salut!

INA, bine ai revenit! Eu vin cu tema nefacuta si cu capul in pamant, ca n-am stiut sa fac, Doamna!

ILINCA, am vazut Sophiliciul prea mare pentru geaca, prea mic pt caciula, insa numai buna de pupaciiiiit!

GIANINA, cum e Micsu?

DENISAMADA, sa va fie de bine termopanele! nu imi pot imagina cum ai face tu scandal...un sarcasm, o ironie, da, insa scandal, ba!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

La multi ani, Lucia!
La multi ani, Luc!


acum, ca ne-a amintit DYANA de LMA, am aruncat un ochi in lista si zic si eu cu intarziere LA MULTI ANI! ALINA_N, CUREA, si tuturor fetelor sarbatorite pana acum luna asta!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput