Bobocei de sept-oct, la 2 ani (321)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Lala foarte foarte frumoase pozele! Felicitari si sa fiti fericiti in noua casuta!

Fetelor, care era adresa de mail la care pot tranti o reclamatie pentru pampers?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui _irina_

Lala foarte foarte frumoase pozele! Felicitari si sa fiti fericiti in noua casuta!

Fetelor, care era adresa de mail la care pot tranti o reclamatie pentru pampers?

Mamica de Andreea-Maria

"Nu meritã sã plângi pentru nimeni, iar cei care meritã nu te vor face sã plângi."
Gabriel Jose Garcia Marquez



trimite si tu un PM Adei!

Ce iti face printzesa? Cum mai sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Ea e ok, eu sunt aia maniaca.
Acum doar mai tuseste din cand in cand, mai ales cand doarme si probabil se aduna din secretii, dar in rest nimic nou sub soare.Ii dau cate o pastiluta de belladona cam la 8 ore si atat.

Astept sa intru in concediu sa ii fac mai multe investigatii, chiar daca nu are nici un simptom analizele sunt proaste (VSH-ul e 59 in loc de 10).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:



Irina ma bucur ca sunteti mai bine , speram sa fie si analizele ok

Lala felicitari pentru noua casa, este superba, bucataria mi-a placut foarte mult

noi am fost la circ azi, neasteptat de bine a reactionat Crina, a ras, a aplaudat si chiar zicea "bavooo", a stat cumintica 2 ore





mami de Crina(12.10.2008) il asteapta pe "so sun"
"pinsesa lui mama"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

Multumesc. Ma bucur ca va place.Si noi suntem incantati; mai ales Michael care tot ma auzea cu mov pe pereti si se gandea ca o sa iasa dezastru.

Anna imi arata in seara asta ca ea vrea de la Mosul o papusa care merge de-a busilea.Si mergea in 4 labe si spunea "asa".Va dati seama cat mi-a luat sa ma prind ce vrea.O sa ma omoare copilul asta cu limba ei chineza.

Ma duc sa fac o baie si ma culc. Mi-am luat un sistem homew cinema si l-am mopntat cumva acum vreo sapt insa acum nu mai stiu cum sa umblu la el. Si asa am avut un vis erotic toata vara sa vad un film si sa ascult sdonorul in boxe pe canapeaua asta.Poate maine.

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Seara buna,

Lala, ti-am vazut si eu noua casuta, este minunata!!!! Imi plac la nebunie geamurile mari, si multe, si camerele fetelor sunt atat de vesele, pline de dragoste.... Imi place tare mult!! S-o stapaniti sanatosi, si numai lucruri bune sa vi se intample in ea!!!! Eu zic ca r mai trebui un barbatel in casa......

PUP!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

Neata!!!

Da Nocom, poate un barbatel n-ar strica.Din pacate tati inca se imparte intre doua tari. Bunica, mama lui, e f batrana si are nevoie sa mergem mai des pe la ea. Mai ales acum ca in Anglia e zapada si ea sta singura la ferma...Si e asa incapatanata! I-a dat tati un mobil sa-l tina la gat mereu ca daca se intampla sa cada pe scari sau ceva sa poata suna dupa ajutor si vesnic nu-l are. In februarie o sa mergem toti acolo sa stam cu ea.Desi tati bombanea ceva de Italia...

Anna se trezeste in dimineata asta si incepe sa se imbrace. Cica 'aide mami, filii, epede'-haide mami, repede ca vin musafirii. S-a suparat foc dupa ce i-am spus ca nu vin musafiri azi.Petrecareata foc.

Babytza, sper ca sunteti bine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

nu pot sa cred ca inca dormiti!!!
sa va treziti
Lala e superba casuta cea noua, imi place f mult!!! sa o stapaniti sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii in ea si pe langa ea
duminica placuta in continuare!
imi pare tare rau ca proaspetele maici nu mai intra pe aici sa ne mai pove de viata in 4:((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanda80 spune:

buna seara.imi cer scuze ca ma bag si eu in seama,dar as avea o intrebare.am un baietel de 2 ani si 2 luni si are 95cm si 19kg si de ceva vreme toti cunoscutii imi spun ca e obez si ca ar trebui sa-l ducem la un dr.am fost la asistenta(aici fiind mai greu sa ajungi la un medic)si mi-a spus ca e la limita dar va slabi in timp.
va rog daca vreti sa-mi raspundeti,ce greutate au copilasii vostri fiind de varste atat de apropiate.stiu ca fiecare copil e unic si are propriul sau ritm dar as vrea sa-mi fac o idee.multumesc.o seara buna.

mami de baietel si26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:



Lala tare dulce Anna

Ruxanda fata mea are 93-94cm si avea acum o luna 14kg . eu zic ca va mai slabi in timp, poate reusesti sa ajungi totusi la dr sa te linistesti

crina a avut parte azi de o lovitura.... s-a lovit intr-unul din scaunele fix la arcada, i-a curs destul sange, e bine ca nu o are sparta



mami de Crina(12.10.2008) il asteapta pe "so sun"
"pinsesa lui mama"

Mergi la inceput