Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(54)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

ANUSKKA si mum si socrela imi tot zic sa le infofol. Eu nu le pun la gura nimic, doar la gat.

manumanu asa ne-a zis si pediatra noastra sa nu le scoatem dc sunt mai putin de -7gr.
Merci de complimente, pupici de la Pufice! Daa cu colaceii ne distram si noi astia mari..deabia asteptam sa le facem.

Fetele question-e mai buna o pompa electrica decat una manuala? Adica trage mai repede si mai bine? Ca ma bate gandu sa cumpar una si nustiu daca fac bine sau rau.Un sfat please?

sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenacatalin spune:

buna fetelor,

nu am mai intrat ca am avut un necaz care s-a terminat cu bine. in noaptea de ajun am ajuns de urgenta la grigore alexandrescu cu tudor care a facut hernie. lucrurile urmau sa se complice daca nu ajungeam la timp.

asa ca ziua de craciun am facut-o pe jumate acasa si pe jumate la spital :(. am facut drumuri de la spital acasa si invers ca sa pot sa ii alaptez pe amandoi.

acum tudor e bine, am ajuns acasa, dar mi s-a rupt sufletul cand l-am vazut si il stiam in spital si nu pot sa il ajut deloc...

apoui am stat si duminica si luni acolo la spital si mi se rupea sufletul de dorul lui raducu...:(

in fine...bine ca este bine si ne-am intors acasa...sper ca revelionul il vom petrece in formula completa :).

sugubina am si pompa manuala si elecrica, de tras trage mai bine cea electrica, dar pe mine ma ustura sanii de mor dupa ce o folosesc.

eu una nu le mai folosesc :D

elena Radusi Tudor 26.11.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

pe 26.12.2010 au aparut si motaneii mei
razvi 2400
robi 2500

sunt cumintei, papa si dorm
eu ma misc tare greu, inca am dureri, sper sa mi revin cat mai repede

pupi

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

MIRELA2, sa-ti traiasca feciorasii, sa fie sanatosi, papaciosi si sa creasca repede! Tie iti doresc refacere rapida!

Fetelor, va urez un an nou fericit alaturi de comorile voastre!

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenacatalin spune:

Felicitari mirela!!! Sa traiasca bebeii si sa creasca mari!!! este fix o luna diferenta intre ai mei si ai tai :D!

elena Radusi Tudor 26.11.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreiutasg spune:

Mirela2 sa va traiasca, sa fi cu totii sanatosi
Fetelor, va urez un AN NOU cu sanatate, bucurii si sa ne auzim cu bine in noul an 2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

mirela- pune si tu o pozica cu motaneii tai, dc poti aici,nu pe picasa sau mail - ca eu nu am parola, sa-i vad si eu, please

27 SA+ viitoare mami de 2 buburuze:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

mirela - sa va traiasca, sa fie sanatosi si cuminti, sa va bucurati de ei!!!



27 SA+ viitoare mami de 2 buburuze:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Mirela: sa va traiasca si sa infloriti cu totii . Si mie mi-ar placea sa vad pozici cu ei si cu voi:) si, daca o sa mai poti, sa mai intri aici sa ne pov cum este cu doi motanei
La Multi Ani!

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Buna fetelor,
Vreau sa va doresc un an nou bun,linistit,numai cu intamplari frumoase si sanatate.
Mirele - Felicitari!!Multa sanatate si refacere rapida.
Am fost la eco pe 28 ,totul este OK ,bb sunt sanatosi ,in grafic.Am facut dublu test cam pe 6 am rezultatul.Medicul zicea ca nu este f relevant dar am zis sa-l fac.In ianuarie trebuie sa fac cerclaj ,ce ziceti? cum este ? dupa ai voie sa faci efort?
Gemenii mei sunt baietei .
Va pup pe toate .La multi ani!!!!!!!

Mergi la inceput