Fluturasi de martie-aprilie 2011 (94)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

DOrinutza, un kg intr-o zi mi s-a mai intimplat si mie...desi eu pun pe seama constipatiei mereu
Pe antena 3 despre indemnizatii

Simona, mami de baieti David, Matei si 28 s Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neata burtici!
Va pupic, !
lavinia , bv cu gogosile, sunt mandra de tine!
simona, stai bland ca nu de la paine(depinde de paine) te ingrasi..., eu cu regimul meu si cu scazutul in greutate si pap 60 de grame de paine la masa...Vezi tu ce combinatii faci...si nu lasa sa-ti fie foame. papa des si putinel...si daca papi cartofi, orez, paste, fasole uscata nu mai papa paine...
Azi dim eu am papat lapte in care am fiert 5 linguri de fulgi de ovaz si cateva nuci si un praf de scortisoara...

mami de de 7 ani si ingeras si 24+cu
69/11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Ailed, merci de info...eu am mincat ieri aproape jumatate de piine in total...si aia cu mincarica de cartofi deci cume mai rauun ce-ai papat tu azi...Mmm SUnt fan scortisoara!

Simona, mami de baieti David, Matei si 28 s Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

si eu sunt fan scortisoara...e una din putinele placeri care mi le-au lasat.

mami de de 7 ani si ingeras si 24+cu
69/11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ailed ce mic dejun gustos.....

simo, pe mine cred ca ma "salveaza" calculatul caloriilor. vad ca asta merge ffff bine la mine. tot zic ca renunt cateva zile sa vad rezultatele si fara dar nu mai pot......


mami de fetita cu codite 3+ si s29

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

dorinuta multumm pt noul capitol. sa fie plin de vesti bune.

miki la ce ora mergi la eco azi??


mami de fetita cu codite 3+ si s29


dupa 4 , iar acasa o sa ajung f tarziu ca vin din bucuresti si sper sa ma opresc si la un shopping mic in drum
bbyasmi, sa ne spui si noua daca vorbesti cu doamnele ce afli..am gasit si eu aseara nr dew telefon si o sa sun si eu azi ..imi incerc norocul..

mami de Vlad 09.04.2009 si s28 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, sunt cu 2 kg in minus fata de minimul tabelului cu greutatea .....sper sa creasca bb bine ca ma ingrijorez, singurul gand care ma intareste e ca sunt mamici care au sarcina toxica si nu papa mai nimic toata sarcina si bb totusi creste...vad eu ce raman ( ieri noapte am visat ca au ramas fara dinti...)

mami de de 7 ani si ingeras si 24+cu
69/11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu astept sa vina mami meu sa "dam o tura" de mall


mami de fetita cu codite 3+ si s29

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ailed ce mic dejun gustos.....

simo, pe mine cred ca ma "salveaza" calculatul caloriilor. vad ca asta merge ffff bine la mine. tot zic ca renunt cateva zile sa vad rezultatele si fara dar nu mai pot......


mami de fetita cu codite 3+ si s29


Am pus 9.8 kg, nu rotunjesc la 10 ca pentru psihicul meu conteaza
.
Le-am trimis poze colegilor mei si au zis ca, ciez: "Esti superba si nu te-ai ingrasat deloc si ai o burtica mica" what?? Eu ma vad cat un elefant .ei proabil ca sunt ei draguti...

Azi am party si am doua rochii din care sa aleg, mai tarziu intru la probe si pun poze sa-mi spuneti ce sa aleg

------------------------------------------------------------------------------------------
28+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

yasmy, sunt cu 2 kg in minus fata de minimul tabelului cu greutatea .....sper sa creasca bb bine ca ma ingrijorez, singurul gand care ma intareste e ca sunt mamici care au sarcina toxica si nu papa mai nimic toata sarcina si bb totusi creste...vad eu ce raman ( ieri noapte am visat ca au ramas fara dinti...)

mami de de 7 ani si ingeras si 24+cu
69/11


si eu sunt cam la fel!! aceleasi ganduri si frici aveam si eu. si s a dovedit la ultimul eco un bb grasunel. acum doamne fereste sper sa nu fie pb pe viitor....
merg sa imi pun si eu un pahar cu lapte si sa imi iau vitamina......ca mi-am adus aminte


mami de fetita cu codite 3+ si s29

Mergi la inceput