Prietene la bine si la greu - 87

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_BroAndre cum face Chiara ca pestisorul? strange gurita? cred ca mori de dragul ei cand o vezi
O strange, o deschide si inchide, incerc sa o filmez. Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Buna ziua mamici dragi,

Spun si eu cu intarziere

LA MULTI ANI Matteo
Andrei Cristian
Laura
Cezara
Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi!!!!!!!!!!!

La multi ani Lumi!!! Sa ai o viata plina de iubire si sa te bucuri in fiecare zi de minunea de copil pe care o ai langa tine!



de scump Maria 13.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Am o problema maaaaaare:in sufragerie,si mai nou si pe un perete in dormitor am descoperit mucegai.In dormitor probabil sunt de vina pentru ca am intins rufe in balcon si l-am inchis peste noapte.In sufragerie e mai grav pentru ca am uscator de rufe sub mine.Stau la unu dar nu am la parter decat un vecin sub dormitor,in rest e scara blocului,intrarea ,uscatorul.Am si condens de nu ma stiu pe geamuri.Mai are cineva problema asta?
Multumesc.

votati gri-1 si gri-2 www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13" target="_blank">aici
de George-Stefan (15.11.09)
Stam si il pandim pe ce il iubim.
Vrem ghetute pline ochi pentru bebe mergaret ,pentru mami,pentru tati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Noi suntem bine, cam maraici si cu cateva nopti mai mult sau mai putin dormite din cauza dintisorilor, a venit tati acasa si astazi s-a operat de deviatie de sept, acum e inca la terapie intensiva, ne pregatim pentru marea petrecere de saptamana viitoare, asa ca timp de forumit, ioc, nici macar nu am reusit sa citesc nimic, dar am convingerea ca voi recupera vreodata, asa ca va imbratisez pe toate si pup dulce toti fulgusorii, despre care vrem sa citim numai vesti bune!

de scump Maria 13.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina
Am o problema maaaaaare:in sufragerie,si mai nou si pe un perete in dormitor am descoperit mucegai.In dormitor probabil sunt de vina pentru ca am intins rufe in balcon si l-am inchis peste noapte.In sufragerie e mai grav pentru ca am uscator de rufe sub mine.Stau la unu dar nu am la parter decat un vecin sub dormitor,in rest e scara blocului,intrarea ,uscatorul.Am si condens de nu ma stiu pe geamuri.Mai are cineva problema asta?Multumesc.
Adica ai vrea sa elimini mucegaiul? Am un produs tare bun, trimis din Romania, pentru ca avem si noi mucegai de la aparatele de gatit, a disparut intr-o zi, problema este ca nu poti sta cu Geo in incaperea in care dai cel putin o zi, e toxic si miroase groaznic. Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina

Am o problema maaaaaare:in sufragerie,si mai nou si pe un perete in dormitor am descoperit mucegai.In dormitor probabil sunt de vina pentru ca am intins rufe in balcon si l-am inchis peste noapte.In sufragerie e mai grav pentru ca am uscator de rufe sub mine.Stau la unu dar nu am la parter decat un vecin sub dormitor,in rest e scara blocului,intrarea ,uscatorul.Am si condens de nu ma stiu pe geamuri.Mai are cineva problema asta?
Multumesc.

votati gri-1 si gri-2 www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13" target="_blank">aici
de George-Stefan (15.11.09)
Stam si il pandim pe ce il iubim.
Vrem ghetute pline ochi pentru bebe mergaret ,pentru mami,pentru tati.

tina, gasesti in supermarketuri o solutie speciala pentru igrasie si mucegai.


de scump Maria 13.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

mai voiam sa zic ca dau de baut pt cele 2 stelutze

de scump Maria 13.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

cu placere dragelor

sper sa termin rezumatul pana la anul


Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina

Am o problema maaaaaare:in sufragerie,si mai nou si pe un perete in dormitor am descoperit mucegai.In dormitor probabil sunt de vina pentru ca am intins rufe in balcon si l-am inchis peste noapte.In sufragerie e mai grav pentru ca am uscator de rufe sub mine.Stau la unu dar nu am la parter decat un vecin sub dormitor,in rest e scara blocului,intrarea ,uscatorul.Am si condens de nu ma stiu pe geamuri.Mai are cineva problema asta?
Multumesc.


am avut si eu asta anul trecut cand am uscat multe haine in casa ca sa am umiditate si cand am aerisit mai putin ca deh, aveam copil mic . Am sters cu clor mucegaiul si am aerisit intensiv si am scapat. Dar asta se intampla intr-o casa in care nu a existat niciodata mucegai.




Monis si piticutzul Santiago il asteapta pe Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Monis eu mucegai nu am avut pana anul trecut.Am izolatie facuta,cald e(ma rog 20-21 grade).Cred ca tot de la rufe mi-a aparut si mie daca stau bine sa ma gandesc.
Am facut izolatia si renovarea apartamentului in 2008.Au terminat-o abia in 21 decembrie.Sufrageria nu am avut-o mobilata pana anul trecut in nov.Problema e ca anul asta am condens sub canapea si masa.De asta cred ca uscatorul e de vina.Daca as izola tavanul uscatorului,adica podeaua mea prin uscator oare as face bine?
Andre zi mami produsul.In caz de ceva il mut pe Geo o zi la soacra.Nu-i problema.
Fi-miu se joaca cu epilatorul meu ca sa pot scrie.Ma duc sa il iau ca a inceput sa il tranteasca.


votati gri-1 si gri-2 www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13" target="_blank">aici
de George-Stefan (15.11.09)
Stam si il pandim pe ce il iubim.
Vrem ghetute pline ochi pentru bebe mergaret ,pentru mami,pentru tati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


La multi ani,Cezara!

Sa cresti mare,sa fii sanatoasa,sa ai noroc in viata si sa fi mereu o luptatoare!


Prestat mar copt cu kaki si portocala,a iesit un deliciu!!!

Pt pranz supa de cocos cu galuste de gris si borcanel...sa vedem din care va manca....





Mergi la inceput