"Buburuze de 2009 in actiune (35)" Vine Mosu'

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

vreau si eu cadouuuuuuu de mos am fost cuminte
lavi da asa este sper sa fim unite si la scutece si poate o sa facem o intalnire live

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

piky gada vine de la gada,gada un te ducii la ariciu s-o manc este un joc mai precis vine de la gadilat


getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SSABrya spune:

Are cineva de vanzare carucior stokke?
Va rog sa imi lasati un PM, daca cineva are stokke si nu il mai foloseste.
Multumesc.

Bryanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SSABrya spune:

Ce repede a trecut un an de buburuze!
vorbea absenta de mine....

Ma mai bag si eu in seama pe aici, va mai citesc din cand in cand, chiar c nu am timp sa scriu.

Sa va aduca mosul tot ce va doriti, ca eu mi-am primit azi cadoul.

Bryanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata gagici cu pici sectorici

haideti la o calada,perfuzabila cu nes e a mea ,ceai ,trabuce si vougue

ssabrya ce faceti fetelor??ce face burtica?
ema nu am uitat fata de fierul de calcatdar crezi tu ca puteam sa prajesc cartofii cu el?oricum ar fi,am rezolvat pe jumate problema,asa ca tot am mancat aseara

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA

A VENIT IARNA


BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

treceti imediat pe prima pagina

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA

A VENIT IARNA


BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata

Noi suntem matinali rau, fiica mea a avut noapte alba aseara a stat mai mult treaza decat sa doarma is s-a zvarcolit in tot patul de a primit tati numai piciare in spate/burta ci un cap in gura de i-au sunat toti dinti , iar mie pe noapte mi-a foast foarte rau asa ca nici chef de somn nu am avut
Acum suntem la cafea si apoi ne pregatim sa plecam la cumparaturi iar mai tarziu iesim in oras ca luni e ziua de nume a sotului si face cinste azi

Faza tare cu Stefi: tati in fiecare seara inainte de culcare ii citeste din cartea de povesti iar povestea ei preferata e"frumoasa din padurea adormita"..de ce?! ptr ca in ilustratii apar bebei..iar la sfarsit povestea sa incheie cand printul si frumoasa se casatoresc si au 2 copii, o fetita si un baietel. Eee, aici apare problema ca printul tine in brate fetita si printesa tine in brate baietelul, un bebe mai mic ca fetita. Iar Stefi il asociaza pe print cu tati, pe fetita din bratele printului cu Stefi, dar mami nu e acolo ci pe o alta pagina, unde apare printul si printesa ca se casatoresc si nu apare bebe baietel in peisaj ..i-am tot spus ca langa tati si stefi sta si mami si bebe din burtica dar nu...mami nu are nici un bebe in brate..e doar Stefi si atat ..deci de pe acum a aparut vad ca gelozia..si refuza sa o asocieze pe aceea printesa cu mami ..asa ca va dati seama ca la inceput o sa fie un pic de "mare" gelozie ..eee da ne descurcam noi, nu'i bai

Lavi am venit nenea de la cablu da nu a intrat in casa ca cica poblema o rezolvasera de marti dupa amiaza si era de la casuta ceam mare din coltu strazi..ii chemasera inainte alti vecini, asa ca doar a sunat la usa ca sa-mi spuna ca stia de problema si era rezolvata deja. Ee mi-au trecut draci. Cica se numeste un fel de circumcizie la baietei...dar eu sper sa fie doar de la antibiotic... apropo vezi ca daca amigdalita iti face foarte des cu probleme de puroi si altele mai preferabil ar fi sa vorbesti cu doctorul sa ii scoata amigdalele..dar asta putin mai tarziu, nu acum cat e micut..Cat doarme al tau...si nopatea tot asa doarme?
Getik pai pune si aici cantecelul ca eu nu-l stiu
Cris dar la tigaite nu stai tu sa le faci ptr fiecare..ci singuri si le prepara ..doar ptr Miru ii faci ca e micuta..dar sotul si restul invitatilor isi prepara singuri ..ca nu e greu deloc sa aiba grija de o tigaie si sa-si puna in ea ce doresc ..mama ce mizerie e pe strada..cred ca nu-ti vine sa iesi deloc din curte
Ema si a nins la voi dupa codul galben?! astept reteta ca tare curioasa m-ai facut
Anna cum mai e Vladut azi?!
Ssabrya cum evolueaza sarcina? ce face Bryanna? Ce cadou ai primit? Cu caruciorul nu te pot ajuta, dar poti sa scrii un subiect nou pe forum poate sunt mamici care au su vor sa-l dea.
Dana voi ce mai faceti? cum merge sarcina? Chiar Ana ce mai face ca nu a mai dat nici un semn de viata pe la noi..dar la albinute intra..nu'i mai place de noi? Ce mai face Bia?

Hai ca eu in acest capitol astept sa isi faca prezenta si mamici care nu am mai dat semne de viata de luni bune dar care sunt sigura ca ne citesc...Hai mamicutelor faceti-va putin timp si scrieti si ceva aici macar asa de dragul sarbatorilor

Gata v-am pupat, va urez o zi placuta si ne auzim cand revin la pc


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 23+...
Asteptam sa vina Mosu' cu cadouri da' pana atunci ne pregatim
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna gagicile mele preferate.Ma bag rapid ca s-a trezit si piciu,vroiam doar sa va salut si sa beau cafeaua cu voi.
Vasi intru mai tarziu

Ne pregatim cu drag pe cand vine Mosu
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata am venit la
cris care este faza cu prima pagina ca nu am inteles????

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

am vorbit cu nana nirunei si a fost ieri la eco,numai ca nu sunt decat 80% convinsi ca e baiat bebelecica sta picior peste picior si nu vrea sa le arate asa ca picky,nu stiu ce se intampla in ultimul timp de sus asa de pudici bebelasii

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA

A VENIT IARNA


BAZAR

Mergi la inceput