Mai-iun2010-Floricele de liliac gata de sanius!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maribell spune:

CRIS i-am trimis nicoletei pm cu adresa mea de mail.....asa ca astept pozicile
oricum cat am stat ascunsa....am croit hainute de craciun mai multor floricele de liliac......

LAURA baietelul de 4 ani al nasei mele....tot asa incepuse sa faca in pat.....si dupa vizite pe la dr...pana la urma l-a facut sa-i fie rusine dupa ce i-a cumparat pampers......iar acum nu mai face...."ca e baiat mare"
mult succes cu A

MARIA SUPER FERICITA cu ANDREEA ANTONIA 06.06.2010

GALERIA ZAMBETELOR
FLORICELE DE LILIAC CRACIUNOASE

[red]un vot si pentru noi ml-1 si ml-2www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=21" target="_blank">VOT
PUPICI TUTUROR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Proba de semnatura.
Am updatat-o pentru sarbatori

Maribell al meu plangea numai dupa tacsu si tot ma ofticam,dar de vreo 2 zile plange si dupa mine,dar e bn ca plange doar cateva secunde(cat sa creasca inima in mine ca ii lipsesc-cra cra cra),insa tace daca ii dai o jucarie,sau ii distragi atentia



Cristina,si Seby bebyin asteptarea lui Mos Craciun www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">(14.05.2010)
Nu cartile cresc oameni,ci mamele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crissy_C spune:

Maria esti o dulce, tot timpul zambesc cad iti citesc postarile , asa ca vino mai des, ce-ai lipsit atat? Si pe mine ma batea gandul sa crestem niste puisori pt asta mica in curte la socri, dar ma gandeam ca asa, in 2 luni, ii si mananca... Deci cat dureaza pana creste un pui de tara?
Fetelor, carnea de curcan se digera mai greu decat puiul? O avea ceva daca ii dau direct din asta? Ma rog, mai e pana atunci la noi, dar as vrea sa stiu, ca peste tot unde vad sfaturi despre diversificare, e trecut puiul si nu se specifica al cui pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Salutareee!

Repede sa zic 2 vorbe, ca-s singura cu amndoi acasa si mai tre sa fugim si la homeopat.

Multumesc Ioanelor (Artu si 1234) de cuvintele frumoase, haideti mai fetelor ca acusi o sa mi se para ca-s asa bine ca nu mai trebe sa slabesc. Si-asa am ajuns rar la sala in ultima vreme, iar la mancare iar am scapat

Laura, nu stiu ce sfat sa-ti dau despre A, uite o si astept vesti bune de la psihoterapeut. Probabil o sa va dea sfaturi bune si o sa treaca problemuta. Eu stiu cum e cu pipi mai ales in pat, Matei nici acum nu a renuntat la pampersul de noapte, dar si asa in fiecare zi e patul ud de pipi, nu face fata pampersul si se scoala si la 5 ca e tot intr-o balta, dar tot nu vrea sa renunte la el. Si mai nou vad ca se mai intampla accidente si ziua..Asta e, o sa trecem si de etapa sta.

Cris, wow, sunt impresionata de progresele lui Sebi! Ehe, noi suntem tare departe, dar va prindem noi din urma, si daca nu, asta e, om avea alte calitati

Maribell, ti-am multumit dar o fac si aici, pt superbele felicitari, super treaba faci!

Nana, mai pove de voi, please!

Theo, la voi cum merge diversificarea, ce mai papa Stelios?

Azi am introdus in premiera brocoli, mult i-a placut, a mancat tot castronelul de piure (300 ml), l-am combinat cu morcov si rosie (fara seminte) aburite si cu branzica de casa.
Masa de fructe: gutuie la cuptor+para

Fug sa ne pregatim de dr, vorbim curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Uitasem:

La multe lunite si ani fericiti sarbatoritelor/sarbatoritilor din 3!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza09 spune:

Salutare mamici si bebici...

multumim muuuult pt urari nu v-am uitat dar abia mai intru si citesc asa printre randuri ...Noi suntem bine sanatosi am inceput si noi diversificarea pana acum am mai incercat una alta preferam fructele si neuitatele tzitzi...Va pupam dulce.

La multi ani!!! La mamici si floricele sarbatoritzi azi Sanatate multa va pupacim pe totzi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=158941&whichpage=25




Traiesc in Orasul Alandala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenabum spune:

vivela ce sa intamplat nu pot sa citesc in urma


fericita mamica cu mica, BIANCA MARIA
09.06.2010
http://family.webshots.com/album/578091226pChrLJ?vhost=family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura__ spune:

Baaaai..ce e asta ?
Cum sa-i inchida contul ?
Pai ma enervez.
Nu se poate.
Daca am timp scriu ceva acolo.

Acum am venit de la balet cu A. Poate am nitel timp liber sa scriu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura__ spune:

Gata, am scris.
Poate-mi inchid si mie contul


Mergi la inceput