Goldie Pants - 46

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

eeeeeeee io cre ca nemik nu e intamplator mey parpalo e bineeeeee cum o fi sa fie bine pentru noi acilea si pentru famelia noaxtra de sixtere si cu bn
io vreau sa ne premiem ca suntem neste fete maxime accept si premiu in baeti daca castig
asea ca sa facem nominalizarili nu??
fiecare trebe sa se gandexa la categorii si la nominalizari si sa propuneze acilea lasa ca e bine, noi in juriu, noi nominalizam, noi votam, noi castigam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Foarte bine...io am dat deja comanda pt 4 Gold Cup



daca lisa si iona nu vor, facem pe din doo cupili

Io fac nominalizare pt Mine, pt. iona, pt mj_girl si pt. lisa. Voi reveni cu motivili, dar cred ca si fara motiv merge nminalizarea, doar suntem civilizate, nu ne legam de detalii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetileeeeee

Citat:
pffffffff sixtera bad da cata spiritu di mareeeeeeeee na lasa,k cat tu ai frecat lampa k sa iasa ditamai speritu din ea io nemik bad nu am fakut

eeeeeee acu ce te mai menunezi mey mj? iaste fix pe dimensiunili lu dorinta ta na, duar nu era free spiritu sa lase o printeasa sistera de'a mea sa se perpeleste de desire
Citat:
at dexpre zgarieturi si ensixtente io nu conox decat baeti cu unghiili maxim ingrijite asea k inxisteaza io iti fac si galerie

io nemik nu vrau di la bt iar la insistentili altii se pricepe mai bineeeeeeee

pffffff, am vazut k i-ai facut manekiura insa un coltzisor tot i-a ramas se pare si impreuna cu instinctili wild pi care'i place sa le puna in practica uneuori, na... (sa nu uitam totusi echivalentu lu lui in materie de.....printi)
tu poti k sa ne faci galerie in continuare mie si la bm stiu ca iti place maxim sa casti uokii iaca



parpal dixpre premiere nush ce sa zic ca iscbm ne premiem reciproc ZdZ iar trofee nu colectionam

www.youtube.com/watch?v=hhKzveQq4wc&playnext=1&list=PLAC7F15A2A2B7731B&index=9" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=njQxpGQQFF8" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=ABSk4ZO559k&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=auBmM_cDvqM" target="_blank">- MICHAEL JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

seara buna

io zic sa cadem de akord la categorii si nomonalizarile le face cum le taie capu lu fiecare..dak nu vreti nu-i bai o sa cad de akord cu baetii vostri

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineatza fetileeeeeeee


duamneeeeeeeee mey bad sixtero pfffffffffffffff iasti maxim confuzata daca faci eckivalente intre printu meu di printesa si soarili meu di sunflower
k cum ar fi ca ekivalentu lu bad ar fi ista ????????

mey io reusex sa tranxformez pi bestia mea in prince charming da aladinu tau cam nu prea se mai tranxformeaza iacata-va a big happy famely si cu big speritu in frunte


multumex de grija io daca am dorinti repide le indeplinex nu frec lampi si nu apelez la spiritile din iele
insixteaza inca ca cum ziceai dexpre perxseverenta cre ca asea o fi

vad ca nemik nu vreai di la baetii mey da numai dexpre ei vb iasti maxim marcata na lasa nemik nu e, nu te panica ca e normal

si baetu meu te intelege



parpalooo io vrau si premiu lu bad sixtera
sis iona sa auzim nominalizarili tali adek cum sa te taie capuuuuuu??????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Propunez sa impartim premiul lu lisa pe din 3 si sa ne premieze Bad. Restul lu premii cred ca ni le da propretaru nu?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara
mey mj fiecare cu povestea ei dijeaba casti okii la albumele noaxtre de famelie ca stim bine pe cine admirezi de prima data confuzie diloc nu fac da nu e nevoe sa stii asta ca in timp ce tu transformezi bestia in print soarile tau nemik bad nu face
io nu am di ce sa fiu marcata de cineva pi care conox f bine tu iasti din cate vad probabil de faptu ca ti s-a indeplinit dorinta mai repide decat ai fi crezut posibil si numa dexpre lampa vorbesti da duar ca sa nu ne dam seama ca pi free spiritu il doresti na lasa printu lu meu mi-a promis ca il elibereaza curand sa fiti together again si daaaaaaa, mai bine aladin asea netranxformat decat bestii si free spiritili maaaaaaaaaaaaari

parpal daca poti imparti cupa pe din trei il trimit negresit pe ekivalentu lui bad sa participeze la decernare poate va arata in derect si cum functioneste lampa
la BAD puteti duar k sa visati

www.youtube.com/watch?v=hhKzveQq4wc&playnext=1&list=PLAC7F15A2A2B7731B&index=9" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=njQxpGQQFF8" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=ABSk4ZO559k&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=auBmM_cDvqM" target="_blank">- MICHAEL JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetileeeeeeeeeee e uikenddddddddd yupyyyyyyyy


mey sa fie clar pentru toate lumili baetii mey nu are ekivalent
nu-sh altii a lu ali fete daca are dar ai mei NU ARE
cat dexpre obectu care se freaca io nu am vb fuarte mult dexpre el si daca as fi vb nemik nu e una e sa vb alta e sa il freci
aseara am entrat in posesia lu autobeografia lu un baeat si el cre ca un ekivalent a lu BAD dexpre bestie nemik nu zic iar free speritu nu e din famelia mea deci daca famelia lui il renega io nu am ce sa ii fac ca duar nu sunt io mama lu spiritile ranite
altceva io nemik nu vreu





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta sisterelor

Citat:
e uikenddddddddd yupyyyyyyyy

m-am uitat pi calendar dak e chiar asa credeam ca e joi... cu asea baeti,cmfdtl si cmdcmh, in jurul meu iaste explicabil

altceva nemik nu zic

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Uikend


Ne mutam in apartament nou azi, nu? Perfet ca sa avem inca un motiv de prty si sa ne luminam creerii pt nominalizari

Mergi la inceput