Goldie Pants - 46

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:





(sper sa vina Mr. N. ca eu am fost cuminte cred)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaa
a venit mosul mey fetileee???
la multi ani lu cine se cheama ca ziua de azi ileve, husbanzi si alti sfinti si sfinte

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

lu sarbatoritii se stie ei care

la mine n-a venit mosu oare din cauze ca am fost BAD? da dak n-a venit, m-am dus io la el




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

in toate boxile mele canta www.youtube.com/watch?v=YCG-o1mWBW4" target="_blank"> asta
iaca neste versuri acilea
You're so beautiful
When you look into my eyes
can't live without you,
Live without your love



in rest nemik nu mai am de zis

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara fetile sisterileeeeee 'multi ani atat sarbatoritilor lu ziua de azi cat si lu toate lumile care vrea sa se sarbatoreaxa in fiecare zi
iaca ce canta boxili toatele la care si pi unde am accessss, pffffffff chiar si telefonu tot asea suna
www.youtube.com/watch?v=ySTnUidgkFM" target="_blank">I lose it every time I'm close to you
Under your spell you know there's nothing I can do


www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nu am sa vorbex dexpre prefacatorie si nici dexpre meschinarii, nu am sa xcriu citate si nici nu am sa folosex copy/paste nu am sa ma axcund in spatele unor covinte fromoase stiu ca nu e nici momentul si nici locul, da' cumva trebuie sa pun punct nu??
maxim ma bucur de seara asta speciala si maxim ma inclin in fata celor care au avut influenta asupra formarii mele ca OM maxim ma iubex pentru ca sunt asa
never nu am sa ma skimb si never nu am sa ma impedec de un ciot
nu am sa vorbesc dexpre fitze si nici dexpre snobism ca dupe aia sa ma pup bot in bot cu fitzoasele si cu snoabile nu am sa vorbex despre a judeca sau a nu judeca pe cineva nu am sa vorbex despre dosare clasate si redexkise
nu am sa vorbex dexpre suflete sensibile sau ranite sau pe tava sau pe sub tava
dincolo de tot ce as spune sau as Xcrie, oricat de cristalin mi-ar suna vocea sau oricat de mestesugite ar fi randurile mele, mai devreme sau mai tarziu, oamenii si-ar da seama cam ce fel de om sunt si da, STIU, e problema mea si a constiintei mele
zilele speciale, ca asta, cer decizii speciale
tot ce am avut de spus am spus
soooooooooo
let's party now


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vai, dar ce dexcriezi tu acolo iaste un comportament de antizenactivIar ai facut prostii si ai nimerit unde nu trebuie?

Io vreu sa zic numai ceva la toate lumile (pe baza de copy/paste voi ezemplifica. nu cred sa imi ceara cineva vreun drept de autor pt operatiune, ca nici uoamul ce a inventat corentul ilectric sau becul nu ne cere- poate ma corentez)
www.youtube.com/watch?v=ENnAQC375Y8" target="_blank">Sometimes it's hard to cope
Long as you always know
To show your colour
It comes from inside...
Everything else is black and white, adica cum ar veni sa nu ne facem rai pt ca putem fi buni, nici sa www.youtube.com/watch?v=pXc3FH2-srA" target="_blank">nu ii videm pe altii rai doar pt ca noua nu ne place de noi sau pt. ca scenariili noastre pt. soap-opera sunt trecute la categoria SF

In alta ordine de idei, sau nu...imnul meu este
www.youtube.com/watch?v=6SaSxJkH5do" target="_blank">Don’t look fate can only find you
You can’t choose for something to surprise you
Set sail without a destination
Just see where the wind takes you
Jump in, don’t worry about the maybes and what ifs
No need to play it safe see you
Never know where a diamond will fall
I just go where my heart tells me to go

Impreuna cu

, pentru mine e super sufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ioooooooooooo??? prostii??? never, ma stii doar ce cominte sunt nu-sh ce vreai sa inxinuezi
iaca in ultima vreme ma identific tot mai mult cu www.jocurisupertari.ro/games/files/duffy-duck.gif" target="_blank"> acest personaj cre ca e sixteru meu
iacata cum www.youtube.com/watch?v=dWamxEDcqiQ" target="_blank"> imi consumez energia mai nou

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io maxim consum www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">M & www.youtube.com/watch?v=Knidq8QClHw" target="_blank">M


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta sisurilor

sunt dilita rau da nu zic di ce... cine sare cu neste hoxi sau hipno

si la mine place M&M



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput