Pufuleti 2010(172) - LMA Tudor, patriotul nostru!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

neata fetele,multumim de cafea dece
danasor,cris d.multumim frumos








radu andrei face cinste la toata lumea


LML diana de roxy

LMA tuturor celor cu nume de andrei/andreea

pt david de lalitica


mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

cred ca am probl cu okii...care e galbena??? eu pe amandoua(tomaca si anag) va vad albastre...de fapt,la toata lumea vad aceeasi culoare...oi fi daltonista?


mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

cred ca am probl cu okii...care e galbena??? eu pe amandoua(tomaca si anag) va vad albastre...de fapt,la toata lumea vad aceeasi culoare...oi fi daltonista?


mami de Alex si Radu

si eu vad la fel....m-am uitat de 2 ori sa vad unde e galbenul ..chiar nu pot sa-mi dau seama


Roxi de Diana - 31.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

cred ca am probl cu okii...care e galbena??? eu pe amandoua(tomaca si anag) va vad albastre...de fapt,la toata lumea vad aceeasi culoare...oi fi daltonista?


mami de Alex si Radu
Buna dimineata,

cuscra....eu daca deschid forumul cu Mozzila vad numele cu albastru simplu la toata lumea,daca deschid cu Internet explorer nick-urile apar cu diferite culori


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Sa nu descurajezi niciodata pe nimeni…care progreseaza continuu,indifferent cat de incet."

Stiati ca:
Firul de par creste cu circa 1,3 centimetri pe luna si are o durata de viata de aproximativ 3 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia1980 spune:

Buna dimi si de la noi!

Sunt nervoasa rau...cu toate schimbarile ce ne asteapta in legatura cu indemnizatia!Oricum e bataie de joc. Politicienii nostrii tot tipa sus si tare ca :"asa e in alte tari".Asa o fi...dar ce salarii sunt in alte tari, o mama isi poate permite sa stea acasa fara bani, deoarece ii asigura sotul un venit decent...si plus de asta in tarile celelalte au un sistem social foarte bine pus la punct.La noi???Vax albina....!

E bataie de joc!sA TE DUCI LA MUNCA SA CE....sa le afci tot LOR burta mare...uneori asa i-as mai strange pe vreo doi de gat....Nu imi place politica ....si nici nu ma intereseaza...dar cand ii vezi pe maimutoii astia...cum nu te lasa sa-ti vezi de viata ta si a copilului tau...imi vine sa urlu!

Na ca mi-am spus off-ul

La multi ani tuturor Andreilor si Andrelelor...!Sa crestetii mari, mari...si sa nu aveti parte de ceea ce avem noi in tara asta!

V-ati vrajit asta-noapte...cu usturoi pe la geam????

mami fericita dintr-o poveste de Dragobete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

pt DavidSa dea DD sa fie bine(Lalitica -multa putere si sanatate iti doresc,multa sanatate sotului si lui David)

Mihaitzasa te faci bine


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Sa nu descurajezi niciodata pe nimeni…care progreseaza continuu,indifferent cat de incet."

Stiati ca:
Firul de par creste cu circa 1,3 centimetri pe luna si are o durata de viata de aproximativ 3 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

Nu e 31...dar e sf de luna...

Azi facem 11 luni




Poftiti la si sau




Roxi de Diana - 31.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:



Ma ptr David! Doamne ajuta sa fie totul bine!

lorex - ma gandesc si la Mihaita! Sper sa aiba noroc sa gaseasca un dr bun aici si sa raspunda bine la tratament. Mititelul ....


Facem cinste ptr Andreeutza noastra, cea mai minunata fetitza din lumea asta. E putin bolnavioara de ziua ei dar ce sa facem ... trecem si peste asta.

Cand se definitiveaza treaba asta cu perioada concediului de ingrijire copil?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

Multa sanatate micutului Mihaita

Pt David .Doamne Doamne sa fie bine.


Roxi de Diana - 31.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

cred ca am probl cu okii...care e galbena??? eu pe amandoua(tomaca si anag) va vad albastre...de fapt,la toata lumea vad aceeasi culoare...oi fi daltonista?


mami de Alex si Radu
Buna dimineata,

cuscra....eu daca deschid forumul cu Mozzila vad numele cu albastru simplu la toata lumea,daca deschid cu Internet explorer nick-urile apar cu diferite culori


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Sa nu descurajezi niciodata pe nimeni…care progreseaza continuu,indifferent cat de incet."

Stiati ca:
Firul de par creste cu circa 1,3 centimetri pe luna si are o durata de viata de aproximativ 3 ani.
sarumana...


mami de Alex si Radu

Mergi la inceput