America (215)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arminad spune:

Intru si io pe fuga sa o felicit pe Ruxij. Sa stapinesti sanatoasa tenurele si sa il uzi cu grija impreuna cu fetele.

Mihuta, de ce stersesi mai? Eu te simt ca iti tot cauti locul si nu stii de unde sa incepi Du-te la scoala, zau ca asta e calea. Ehhei, de-as fii io mai tinara macar cu 10 ani...

Carmen, ma bucur ca ai revenit cu vesti bune. Vreau si eu sa te intreb ceva, ti-am trimis PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NewMami spune:

Citat:
citat din mesajul lui corinadana

Newmami trimite mi la mesajele de aici de pe DC, asa am tot primit. Nu stiu ce sa fac sa activez pm ul... Am crezut ca ai uitat :(

Pantero Doamne ajuta!


Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA

http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family



Corina, gata am trimis pe Yahoo.

Ruxij, mii de scuze ... sunt o toanta si o uituca si jumatate Felicitari, e intr-adevar o mare realizare, way to go si la mai mare.

Sanzi_ana, Panterutzo , multumesc de complimente .

Sanzi_ana , e f. bine daca David e pasionat de toate chestiile de constructie. Le dezvolta imaginatia si vederea in spatiu. Patrick e fun Lego, chiar si pe DS are un joc cu Lego care-l indrageste. Face modele atat din carti, dar si vedere si iamginatie libera. le desface si isi construieste ce crede el de cuvintza.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Lia, felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Adriana, Andreea, Ciuf, Macrina, felicitari pentru mutari si mult succes!



Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Multumesc! Cum va zisei, nu e inca oficial, mai trebuie cateva semnaturi, da' e votat unde trebuia votat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lexi spune:

Felicitari, Lia! Simt ca-i greu ce zici tu acolo, da' nici cu tine nu mi-e rusine.

Si felicitari pentru copilasii nascuti anul asta, pentru suflat in lumanari la cei ce-au implinit oaresce varste, la cei ce folosesc deja olita, beau singurei, spala vase si-si fac curat in camere, pentru aparate noi de foto, joburi, scoli, mutari, masele scoase si ce-ati mai discutat in ultimul an pe aici. V-as ura si de revelion, dar ma abtin, ca-i prea devreme, poate dupa ce puneti graul de Sfantul Andrei. :)

Noi suntem dupa o saptamana de relache de la scoala, copiii fura doar luni, apoi a inceput sa ninga si s-a balbait toata circulatia. Raman la parerea mea ca ar trebui inclusa, la scoala de soferi, o partie din aia de panza alunecoasa, cum sunt la centrele de ski indoor, unde sa invete lumea sa sofeze pe zapada. E jale la primii fulgi, ii tot ia pe nepregatite, iar ei mai tare se ambitioneaza.

Mai voiam sa va intreb ceva, ca sa nu fac deranj degeaba, dar in momentul asta chiar am uitat. Asa ca pe curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Felicitari Lia!!! Scuze ca mi-a scapat postul tau! Ma capiaza copiii astia de cap si tot ce citesc uit imediat si daca nu raspund atunci s-a dus gandul.
Cred ca dupa ce creste Belle mai mare o sa fiu buna numai la tuns iarba, creierul o sa fie varza :)))

Adriana mami de Isabelle Marie - 2 luni si Aidan Alexander - 5 ani
A ticket to hell has never been funnier

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

La multi ani, tuturor celor ce poarta numele Sf. Andrei!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

bianca, la multi ani si piticului tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

La Multi Ani Andreelor si Andreilor!

Lia, felicitari pt tenure! Sa fie intr-un ceas bun si sa ai parte numai de realizari! Bafta in gasirea babysitter-ului perfect:)) (am tras un pic cu ochiul pe spark, tot imi dau suturi in fund poate reusesc sa mai intru pe acolo).

Panteruta felicitari sotului si tranzitie cat mai usoara!

Noi ne vom muta intr-un apartament mai mare, in acelasi complex unde stam acum, pe 31 decembrie, sper sa ii fac camera lui A si mai sper sa si vrea sa doarma acolo:))

Cu workoutul merge bine, greu, dar rezultatele au inceput sa se vada, nu stiu ce voi face insa cu extra skin ramas pe burta, e absolut oribil, cred ca numai o operatie m-ar salva:))

Aidan e bine, no more ear infections de cand a facut operatia, mai "muceste" din cand in cand, dar nimic serios, nu a mai luat nici un fel de medicamente de luni de zile.

Ieri a cazut la gradi si si-a spart buza de sus, din fericire nu si-a ciobit dintele. E in greva foamei iarasi, nu mananca deloc...dar nu ma ingrijorez inca (are in jur de 15 kile)
Are niste cuvinte in vocabular de ne stricam de ras: cand ii place ceva isi zice: wow, this is soooo cool, soooo niceeee, nu stiu de unde le-a auzit:))


www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank">Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


la multi ani de Sf Andrei!

pantero- mutare usoare si sa treaca anul repede
ruxji- inca o data felicitari!
miere- felicitari lui Aidan!
mutare usoara si pt voi

cea mica ne uimeste in fiecare zi cu vocabularul ei in limba romana.....

Mergi la inceput