INSEMINARE 73

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sibiandreea spune:

ROXA eu am o prietena care a scris mail doctorului din szeget si a primit raspuns dar sa ii scri ca vrei sa iti faci o programare la el.Ei i-a raspuns ,sper sa ai noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxa-m spune:

Fetelor, vreau sa va spun ca la ultima IA, am intrebat eu dupa eco cat am endometrul, iar raspunsul a fost: a ...e bun, e 10. Iar apoi cand am fost pt inseminare, dupa 2 zile, si-a adus aminte dr ca l-am intrebat de endometru si mi-a zis: e f mic e 7-8, dar incrcam sa vedem ce iese.
Sa nu va mai spun ca doar ultima data mi-a facut 2 eco, pt ca la celelalte 3 IA pe care le-am facut mi-a facut doar o eco, apoi mi-a spus cand sa fac ovitrellul si apoi am venit la IA. Niciodata nu am stiut daca am ovulat sau cand. Ei dar atunci nu mi-am dat seama ce se intampla, decat dupa ce v-am citit. Nu-i asa ca au fost facute la nimereala? Si precizez ca am fost la o clinica particulara. Asta-i Romania.
Fetele va multumesc pt raspunsuri in legatura cu tratamentul pt endometru. Acum astept sarbatorile iar apoi incerc sa iau drumul Ungariei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aruam spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxa-m

Aruam , tu astepti sa faci testul?

Aai am saptamana de Mos Nicolae o sa-l fac pt ca am fost cuminte si o sa-mi aduca un .

anul acesta o sa fiu
Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

Fetele am si eu o intrebare

Stie cineva un dr veterinar ffffff bun in Bucuresti?????????


Defapt mi-ar trebui un neurolog veterinar f bun dar un dr ar fi suficient de acolo poate stie el !

de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxa-m spune:

Sibiandreea, trebuie sa scriu direct pe adresa de mail a doctorului? Oare de unde sa iau aceasta adresa?Eu am scris pe adresa clinicii.
Tu cum esti? Ce face bebelu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sibiandreea spune:

Roxa uite aici email-ul doctorului jzadori@gmail.com
si al clinicii szeged@kaali.hu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

sibiandreea - cum e cu sangerarea ? Ce au spus dr ?

de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxa-m spune:

Sibiandreea, merci mult.
Sper ca esti bine, nu? Ai fost la dr? Tot in Ungaria mergi la control sau ai ales un medic de la noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dado spune:

roxa-m - Multumesc pentru felicitari! Eu sunt bine, maine am 5 saptamani si peste o saptamana mergem la primul ecograf unde speram sa auzim inimioara. Eu am scris la Debrecen tot in engleza si mi-au raspuns cam in 1-2 saptamani. Noi la ultima incercare am vorbit cu o asistenta de acolo care e pe post de traducator (contra cost) si iti poate face si programare. Daca consideri ca ai nevoie, pot sa iti dau un PM cu numarul ei de telefon.

Fetelor fiti tari! Sunt sigura ca va fi bine!

4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxa-m spune:

Dado, ti-am scris PM.

Mergi la inceput