Regasiri (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Dbunny habar nu am sa fac chiftele. Traiasca mama.
Sa aveti petrecere frumoasa si sa se bucure muult Dani
Dodo votat. Mai intra si da link-ul, ca uit

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

eu chiflelutele le fac cu cartof, nu am facut niciodata cu paine ca sa am termen de comparatie, dar cu cartor, si morcov, ies super ok.

Laura lui Daniel - 14.11.2006 si 7+
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Dbunny cele mai bune ies cu cartof fiert si morcov fiert. Mai pun piper, usturoi, sare, marar, ou. Se mentin moi daca fierbi cartoful.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

buna seara,

va multumesc si va spun sincer ca m-ati uimit si surprins in mod placut ca v-ati adus aminte de ziua puiului de om. cat despre patrecere...a fost ca in povesti, 3 zile si 3 nopti , sambata pe 20 am asteptat musafirii din partea mea, duminica ne-am dus la mamaie, soacra mea unde-l asteptau ceilalti verisori, iar luni de ziua lui, mi-am luat o zi de concediu, am fost in parc, prin mall, iar seara alti musafiri..comuni de data asta :)

a primit o gramada de cadouri, a fost minunat si prea repede..sunt mandra de copilul meu, ii multumesc celui de sus pentru cel mai de pret dar...si sper ca in continuare sa fie sanatos, istet, sa se descrce in viata, sa aiba mult noroc..si restul pe parcurs...cu noi alaturi..la fel doresc tuturor copilasilor ce au implinit sau vor implini 4 anisori.

va pup si va iubesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

La multi ani, Mihaita!

Va ofer o ...

Maya, multa sanatate.

dastefa, cat il poti tine la frigider? Interesant. Eu am luat sirop gata preparat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

buna,
multam de cafa
La multi ani sarbatoritului !




dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

La multi ani Mihaita! Sa cresti mare sisanatos. Lavinia sa-ti traiasac baiatul si sa va bucurati cu totii. Important este ca ce a fost mai greu a trecut
Dolores ce dor imi era de voi. Se pare ca totul a fost super! sa dea DD ca totul sa fie asa cum iti doresti.
Lacramioara multumesc pentru cafea.
Dodo fug la vot.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Nu se poate vota zilnic ca la celalalt concurs

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Ma uitam la stiri si am vazut cum ninge in unele zone si m-a cuprins o tristete, ma gandesc la mama si la ce farmec aveau sarbatorile cand traia ea. Eu parca nu ma descurc la fel, totul avea o anumita semnificatie, eram asa fericiti . Probabil toata viata o voi plange si imi va fi dor de ea, in special cand se schimba anotimpurile nu ma mai bucur ca inainte.
Voi v-ati gandit cand o sa impodobiti bradul? Nici nu stiu exact cand ar trebui, dar as prefera sa fie zapada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Maya o imbratisare mare de la mine.
Mai si mie nu mai mi se par sarbatorile de alta data si nu mai simt bucuria din copilarie, de care parca mi-e dor, deoarece nu am timp deloc...
De exemplu, eu acasa nu gatesc mare lucru ca mancam la mama, fac acolo o salata de ciuperci, un ton, cumpar niste prajituri si niste toba...De abia apuc sa fac un pic de curatenie.
Bradul probabil pe 18-19 decembrie

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput