Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Citat:
citat din mesajul lui btz_ovi

Rody draguto,daca ai asa mult timp liber nu te oferi sa ma ajuti cu treburile casei?Dat cu mop-ul,intins hainele,facut papica si alaptat copil mic???



ba da, scumpo, ma bag! mai putin cu ultima parte, ca nu miros a mami de Paul . c-apoi stiu ca tu ma rasplatesti cu ceva delicios home made

intre timp am gasit ce vreau, www.beaba.com/flash/#/es_ES/productos/detalles/16-23-Robot licuadora%252C olla vaporera-Babycook" target="_blank">babycook asta, dar e cam scumput, minim 110 euro...

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)


foarte fain aparatul...sa stii ca nu e asa de scump...
produsele astea ore se gasesc si pe la noi?


Oana mamica lui Matei – luna a 5-a 08.07.2010

Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Citat:
citat din mesajul lui btz_ovi

Rody draguto,daca ai asa mult timp liber nu te oferi sa ma ajuti cu treburile casei?Dat cu mop-ul,intins hainele,facut papica si alaptat copil mic???



ba da, scumpo, ma bag! mai putin cu ultima parte, ca nu miros a mami de Paul . c-apoi stiu ca tu ma rasplatesti cu ceva delicios home made

intre timp am gasit ce vreau, www.beaba.com/flash/#/es_ES/productos/detalles/16-23-Robot licuadora%252C olla vaporera-Babycook" target="_blank">babycook asta, dar e cam scumput, minim 110 euro...

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)


ia uite cat costa la noi
http://www.magazinonlinecopii.ro/beaba-robot-babycook-p-1604.html



Oana mamica lui Matei – luna a 5-a 08.07.2010

Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mericica30 spune:

mai dragelor am fost ieri cu fata la vaccinul de 4 luni.v-am spus ca TEA era un pic infundata pe nas.doctora a consultat-o si pana la urma i-am facut vaccinul dar azi dimineata pe la 5.30 s-a trezit agitata .I-am dat sa manance iar cand am vrut sa o iau din patut a vomitat tot I-am luat temperatura si avea 38 cu 3.i-am bagat un supozitor de paracetamol(asa a zis doctora) si a adormit iarasi.
dimineata avea 36 cu 8
acum pe la 12 avea 37 cu 7 iar pe la 2 avea 38 iar
ce sa-i mai fac ? Vi s-a mai intamplat si voua asa ?prima data m-am gandit ca e de la vaccin dar acum i-a crescut iar temperatura.o avea altceva?

[url='http://picasaweb.google.com/103728236477103209538/TEA?feat=directlink']tea[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Buna ziua mamici si delfinasi

De dimineata am fost la doctor apoi la cumnatul meu ca e ziua lui azi si am ajuns acasa pe la 2...a papat si acum doarme...avem 6400 si 67cm

Va multumesc din suflet pt urari

Larisa
Filip
Theodor
Raul
Mihai
Florentin

Rody ce scumpa e Isa

Cris ce delfinas dragut am vazut...iar faza de final mortala

Michelle Bianca e o scumpa ....cum vorbeste ea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Michelle, eu mi-am luat sampon de la Klorane, de la Sensiblu- a fost vreo 58 de lei, parca, sticla mare. Mi-am luat si balsam, e mic si scump- 38 de lei. Inca nu stiu daca e eficient, dar ce nu imi place e ca imi lasa parul tare aspru, zici ca am sarma... La mine a fost mai greu cu samponul, in general, ca e parul cret, si aiurit, dar Klorane asta chiar ma dispera... Balsamul nu imi place, ca tre sa pun o tona, si tot nu reusesc sa il descalcesc... Dar il folosesc, ca si mie imi cadea tare mult. Tipa de la farma zicea ca e tare bun, dar sa nu folosesc alta gama intre timp. Si cum eu folosesc mereu si balsam ( ca e de musai), a trebuit sa dau banii si pe el...

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Mericica,al meu nu a facut febra de la vaccin. Dar dr zicea ca si a doua zi tb verificat, ca e posibil sa faca. De la 38 in fundic cica trebuie supo cu paracetamol. Verifica azi toata ziua febra, si eventual pe seara da un tel la dr. Dar mai are nasul infundat? Are mucisori?

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Citat:
citat din mesajul lui btz_ovi

Rody draguto,daca ai asa mult timp liber nu te oferi sa ma ajuti cu treburile casei?Dat cu mop-ul,intins hainele,facut papica si alaptat copil mic???



ba da, scumpo, ma bag! mai putin cu ultima parte, ca nu miros a mami de Paul . c-apoi stiu ca tu ma rasplatesti cu ceva delicios home made

intre timp am gasit ce vreau, www.beaba.com/flash/#/es_ES/productos/detalles/16-23-Robot licuadora%252C olla vaporera-Babycook" target="_blank">babycook asta, dar e cam scumput, minim 110 euro...


ia uite cat costa la noi
http://www.magazinonlinecopii.ro/beaba-robot-babycook-p-1604.html


ooo, pai iese la acelasi pret, ca la voi e transport gratis, eu as mai plati 15 euro... sa vad, poate il gasesc in vreun magazin virtual!

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

eladea, pai i-am dat morcov crud sa se obisnuiasca cu gustul (mie tare imi plac) si sa nu poata rupe din el, ca dintisori nu avem... cum era satula deja, se pare ca tragea de el din placere, ca o joaca, doar se acompania si cu picioarele ...

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mericica30 spune:

crispo nasul nu-l mai are infundat si nici mucisori nu are oricum eu ii dau cu humex apa de mare in fiecare zi Am observat ca atunci cand o scot afara se infunda pe nas dar dupa ce ii dau cu spray nu mai ar e nimic.

[url='http://picasaweb.google.com/103728236477103209538/TEA?feat=directlink']tea[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Citat:
citat din mesajul lui btz_ovi

Rody draguto,daca ai asa mult timp liber nu te oferi sa ma ajuti cu treburile casei?Dat cu mop-ul,intins hainele,facut papica si alaptat copil mic???



ba da, scumpo, ma bag! mai putin cu ultima parte, ca nu miros a mami de Paul . c-apoi stiu ca tu ma rasplatesti cu ceva delicios home made

intre timp am gasit ce vreau, www.beaba.com/flash/#/es_ES/productos/detalles/16-23-Robot licuadora%252C olla vaporera-Babycook" target="_blank">babycook asta, dar e cam scumput, minim 110 euro...


ia uite cat costa la noi
http://www.magazinonlinecopii.ro/beaba-robot-babycook-p-1604.html


ooo, pai iese la acelasi pret, ca la voi e transport gratis, eu as mai plati 15 euro... sa vad, poate il gasesc in vreun magazin virtual!

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)


pai 629 nu e tocmai 110 euro ...ci 146 euro


Oana mamica lui Matei – luna a 5-a 08.07.2010

Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput