Albinute & bondari de mar-apr '07 (152)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

Buna fetele!

KITTY, imi pare rau de Giulia, acuma, cum simti tu, daca ai feelingul ca tre s-o duci, atunci du-o.

Felicitari CRINA, pentru realizare!

TZUNA... sarcina usoara si sanatoasa!

GABI, multumim de vesti, toata lumea se roaga pentru Alex, noi chiar ne intalnim in rugaciune mai multi din biserica pentru el. Dumnezeu sa-l aiba in mana Lui!

Despre cotizat la gradinite...la noi inca nu s-a pus problema, dar fiind gradi particulara, nici nu cred ca se va face mare tam-tam. Serbare cred ca vor face, dar nu stiu cand. O sa ne anunte. Deocamdata nu ne-a cerut nimeni nimic, si sper sa o tina tot asa

pupam!

MADY, voi cum mai sunteti? ce mai face mama ta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

POZICI
http://picasaweb.google.com/102396379482733399743/IoanaSiStefan?authkey=Gv1sRgCO69ls3SgMeuBQ#

cata mami de STEFAN(9.03.2007) si IOANA(25.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefimic

POZICI
http://picasaweb.google.com/102396379482733399743/IoanaSiStefan?authkey=Gv1sRgCO69ls3SgMeuBQ#

cata mami de STEFAN(9.03.2007) si IOANA(25.02.2010)




Da' mare se facu fata mica! Si e foarte "a lu' tati".
Sa fie sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

La noi la gradi nu li se va lua cadou, li se vor pune banii in plic, cu o felicitare si gata. Ca e criza, au salariile mai mici, si au nevoie de bani de sarbatori. Mie mi se pare ok.Daca ar fi trebuit sa iau eu cate ceva pt fiecare(2 educatoare, 2 ingrijitoare, directoare si asistenta ) sigur ma ducea la mai mult de 1 milion. Iar de mil pentru copii..nu imi dau seama daca e mult sau putin; pe de o parte ar fi bine sa le ia niste jucarii mai de doamne-ajuta daca tot se baga, pe de alta parte banii astia se taie de la cadoul de sub bradul de acasa...E clar ca multi parinti nu isi permit sumele astea.
Vom vedea ce va iesi pana la urma.
sa aveti o noapte linistita


Andreea, mamica de Anastasia si bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Neata gagici!
Va multumesc din suflet pentru urari.Sa va dea DD si voua numai bine si doar lacrimi de bucurie .
Felicitari Martei in primul rand.Am citit printre randuri ca a nascut.
Felicitari Tzuna, sarcina usoara si la termen iti doresc.Sa te bucuri de sarcina din plin.
Jiji e bine.Am terminat-o cu racelile.Nu stiu daca i s-a format imunitatea sau la ajutat siropul care i l-a luat bunica-sa, ca a fost o coincidenta de cand ii dau sirop nu a mai racit. Nu vreau sa fac reclama dar cred ca e bun in final...
Altfel, Jiji nu doarme la gradinita, nu papa (cu mici exceptii), in schimb invata o gramada de poezii, povesti.Acum suntem la Aventurile lui Habarnam si e innebunit.Ne reda pagini intregi de dialoguri .Cam asta face Jiji.Cand se prea plictiseste mai mazgaleste un perete...mai rupe o jucarie, prostii...stiti si voi, cred

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

Care e siropul magic???? Vreau si eu!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Se numeste Noni si e o sticla de 1 litru.Costa 200 lei fara transport. Cauta pe net si sigur gasesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

Noni de la Cali Vita? Ca stiu ca ar mai fi si de la alta firma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Despre Noni
Eu citisem ca ar avea potential, chiar daca inca insuficient studiat... chiar vroiam sa testez si eu
Sirop de noni am vazut la Casa Bio Eco, la vreo 120 lei un flacon de un litru. Chiar daca nu apare pe site, se poate suna la ei si intreba, stiu ca si-au inchis magazinul si au ramas doar cu livrarile online si inca nu trecusera toate produsele pe site...

Diana de Alex (23 aprilie 2007)
Alerg 42 pentru o sansa
"When you cross that finish line - no matter how slow, no matter how fast - it will change your life forever." (Dick Beardsley)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Buna, dragele mele dar unde ati disparut???nu ati mai scis de ieri...

Laina mersic de intrebare!Mama e asa si asa,acum e mai bine,apoi iar nu se simte bine,o doare acolo la gat,supureaza....ii este groaza ca marti treb iar chimio....

va pup!week placut!


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

Mergi la inceput