Pufi dragalasi de Ianuarie-Februarie 2010 (167)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Citat:
citat din mesajul lui evyme

Citat:
citat din mesajul lui myky791

buan dimi!
eu mam trezit cu fata la perna am visat ceva urat rau ed tot, va zic dupa ora 12 ca nu se povesteste inainte, dar mia facut sotul meu o supriza: mia dat cadou o felicitare si un cub personalizat cu pozele noastre, ale copiilor.... nu ma asteptam azi facem 9 ani de casnicie.acum 9 ani eram super emotionata, in ziua nuntii a plouat dupa masa iar noaptea a fost prima ninsoare din anul ala...... a trecut timpul... asa scrie si pe felicitare: a trecut timpul dar eu te iubesc la fel de mult.....

Mihaela mami mandra de baieti cucuieti



Ce frumos! Sotul meu nu stie d-astea Isi aminteste zilele importante pt noi, imi zice LMA, un pupic si gata... Nu sunt de el romantismele astea, desi mi-ar placea si mie macar din cand in cand




din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian
www.youtube.com/watch?v=qBT23OL7Co0" target="_blank">filmul botezului
filmulete Sebi


O mama e acea persoana care poate lua locul oricui, dar nu poate fi inlocuita cu nimeni ~ Cardinal Mermillod


AMR ... inca 3, daca se poate


Si nu zice ca el este ecologist si ca el nu rupe florile ?

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan




Nu i-a trecut prin cap replica asta, dar sigur ar adopta-o daca i-as spune de ea. In aproape 9 ani de cand suntem impreuna mi-a dat flori de vreo 3-4 ori, so... E ecologist sef




din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian
www.youtube.com/watch?v=qBT23OL7Co0" target="_blank">filmul botezului
filmulete Sebi


O mama e acea persoana care poate lua locul oricui, dar nu poate fi inlocuita cu nimeni ~ Cardinal Mermillod


AMR ... inca 3, daca se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:



De dimineata tot incerc sa va prind din urma dar nu prea a fost chip...asa ca va zic acum "Neatza!"

LML Alexandru!!!

Miremia

Ruxita mama chiar ca esti calma ...eu eram de mult la doctor ..bravo tie! si lui Kay sa se faca bine!

Myky foarte frumos cadoul sotului, dar mai ales ce a scris pe felicitare

Danyelana si noi suntem B.A.B.I. si mare dreptate au cu mersul in picioare, k de cand a inceput ea sa faca pasi singurica am iceput si eu sa reintru pe forum ...pana atunci n-apucam sa ma duc nici la WC singura

Carmita WB!

Ale1212xa si eu am ciorbita de fasole, dar nu i-am dat ...mi se pare totusi ca e prea mica pentru fasole, varza ...chestii d-astea care baloneaza.

Lillo, cand te aud pe tine cu bibe noaptea ii multumesc lui DD pentru tzitzi...la ce rea de somn sunt

Isabela face baita in cadita pe care o pun cada mare, dar e o cadita mare in care are loc sa se intoarca si sa faca diverse scheme 000000000000 md ddd v . cv poppp////////////////////////////////////////////////////////////////. 67
? QAZ

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are.

Mergi la inceput