Fulgusorii de nov.dec2009 fac un anisor!LMA!(86*)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Neata fetele,
dau repede o inainte de a fugi la lucru. La noi niiiinge!!! Si trebuie sa curat si masina inainte de a pleca.
De-abia astept sa se puna un strat mai gros, sa ne batem cu zapada. Evident cel mai mic o incaseaza


harnici la de 11 luni
Cresterea in greutate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata !
V-am pregatit cafeaua !
Camy - da, a venit in vreo doua ore,cu toate ca anuntasera ca este oprit pana la ora 14.Si eu vroiam sa fac ieri dimineata tot o baita de care ai facut tu si am fost asa suparata cand am vazut ca nu este gaz,dupa amiaza am avut de iesit ,asa ca nu am putut, acum a plecat Razvan la gradi,tati va sta cu Stefanut si eu...ce fac ?...vreo ora jumatate in cada, cu spume parfumate.

Getik - isi va corecta piciorutul imediat,si eu am mers cu Razvan la ortoped cand era mic ca nu ducea un piciorus bine ( doar cand alerga),a purtat si el ghetute ortopedice vreo doua sezoane si acum e bineeeeee,aaaaaaaa imi spusesera ca are si platfus si acum are o secatura in talpaaaaa
O zi buna tuturor !

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Oaaaaaaaaa, ningeeeeee ??? Ce frumoooooos

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Neatza, fetele... ma bag si eu repede la o .

Tot vorbim noi de copii... dar voi cum va petreceti timpul liber (ala putin care mai ramane)? Eu una m-am pus pe lecturat... recomand cu caldura seria Amurg si seria Academia Vampirilor...

Si daca tot sunt pusa pe intrebari... e vreuna din voi care isi da juniorul la scoala la anul? Eu sunt tare stresata, ca am ales scoala, dar se pare ca e nevoie de "interventii" ca sa ajunga acolo, desi stam pe aceeasi strada

Hai

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 5 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata fetele si eu la
suny ce super ca ninge
busyy eu timpu liber m-il ocup cu margelit am inceputr sa fac ornamente pentru craciun de pus in brad
alina asa deci palvre eeee lasa ca sti cine se scuza se acuza

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Timp liber eu nu prea am,cand nu am treaba cu Stefanut ori trebuie sa gatesc,spalat vase,rufe,calcat,iesit pe afara,cumparaturi...apoi vine Razvan trebuie sa ma ocup si de el, cred ca" timpul liber " este doar atunci cand stau la calc ,de fapt asta o fac pintre...
De Amurg - Twilight zici ? De mult imi doresc sa-mi cumpar. Toate 4 volumele Amurg,Luna noua Eclipsa si Zori de zi sunt aici 165 lei nu am ajuns sa-mi permit sa dau banii astia pe carti...dar le vreau

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

hmm timpul liber...cand am asa ceva ...stau la calc, stau pur si simplu sau modific/creez ceva pt David sau pt mine...deci mare lucru nu fac...in rest, mancare, curatenie, cumparaturi, de-ale casei...de care facem toate...


A_driana , de minunea mea David-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

eu in timpul liber..stau la pc....si..citesc...caut...stau pe DC...pe FB...ascult muzica...vad un film online...sau daca doarme Rebe mai mult..dorm si eu..cateodata...



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Fetele nu v-am uitata

aici aveti poze:http://picasaweb.google.com/grozeaalina1/Matei1Anisor#

mami Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

roxy superb piciul ...in primele poze cu ,plete' ziceai ca-i fetita...apoi s-a facut baietel adevarat...ii sta f bine tuns...tare fain tortu...si mamica frumoasa foc...


A_driana , de minunea mea David-Andrei

Mergi la inceput