Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***276***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Wow, ANAMARIAME, ce domnisorica frumoasa si cocheta! Ce aer boem, ce bucle, ce toalete si ce mami are EVA!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Wow, ANAMARIAME, ce domnisorica frumoasa si cocheta! Ce aer boem, ce bucle, ce toalete si ce mami are EVA!

http://www.lucamic.blogspot.com/


Da, da, asa mama, asa fiica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Vladimir e iubitul meu. Is innebunita dupa el.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel



Pai, si-acu' spui?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

mai dati-mi si mie ,va rog datele de la mailul comun sa vad si eu pitica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Vazut pozici cu Mutzu.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

am vazut si eu pozicile cu mutzu mic..si la fel de dulce k intotdeauna ...
mai stau si eu cam 10 min la servici si o tai spre casa...la piticul meu iubit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hellou !!!

Intru si eu mai rapid ca seara mai nou pic lata langa Alexandra dupa alegatura si distractia de seara

Alexandra e bine, nu mai tuseste aproape deloc si ii place varza de la sarmale

Anaan, cand veniti, sambata sau duminica ? abia astept sa va prezint atractiile locale

Pisigri, despre lapte ce sa zic, la noi e inca la purtatoe si fara numar
Cu olita stam asa : stim la ce se foloseste , mai stam ocazional pe ea, imbracate de obicei si spunem A-a-a-a dupa ce s-a produs treaba in pampers asa ca ma declar multumita ca incepe sa se prinda care-i treaba
Eu zic ca nu are rost sa ne stresam inca prea mult cu olita, o sa se obisnuiasca cu ea, poate trec direct la reductorul de wc

Bianca, super Vladimir ca de obicei, abia astept sa va cunosc !!!

Dyanna, si Mutzu e tot mai scump pe zi ce trece si ma bucr ca e bine cu mama ta !!

Anamariame, intru pe mail sa o vizionez si pe Eva

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Vai era sa uit de superbele aranjamente ale Pisikai le asteptam si pe ale Olgai !!

Eu am intrat deja in atmosfera de sarbatori, m-am apucat de cumparaturile de Craciun pt pici , am colindat ieri si azi prin magazine, mai am de cumparat dar macar am studiat piata !



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Helu!
Am citit tot din urma dar am ramas in cap (aproape numai) cu pozele, cu Mario cel pletos (e leit taica-so, pacat ca n-a stiut sa aprecieze ce are in ograda, un copil frumos foc si care-i seamana si o femeie pe cinste), Mutzu- tot de-o gingasie si voie-buna si Vladimir...In poza care i-a placut lui Anaan e "Puss in Boots", asa a fost copilul asta de mic, face niste mutre de esti in stare sa-i dai si luna de pe cer, n-ai cum sa-i refuzi ceva...
Acum ma delectez cu Eva si cu mamica ei, una mai trendy ca alta...dar mai am o gramada de vizionat. In orice caz, Eva arata lejer de 2 ani, de nu mai mult, mi se pare si foarte inalta, foarte bine dezvoltata...o dom'shoara, ce mai!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
18 luni
Manole forever
Sovata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Asa...uitasem: misto aranjamentele pisicesti! Pisik chiar are simt estetic, rabdare, tot ce vrei!
Ca veni vorba de pisici, vreau s-o pup pe zulufata Pisilinca si sa-i urez sa fuga toate necazurile de la ea, sa fie sanatoasa tun si sa rasufle si Mitzagri, vorba chatonelei, ushurata. La noi olitza nu exista inca in peisaj (i-am aratat-o o data, a luat-o drept jucarica...nu-i stres, este vreme).
Novus, cand a mancat Alexandra varza, azi sau ieri? N-a durut-o burtica? Eu am identificat cauzele plansului groaznic din cele cateva nopti de care v-am zis: mi-am dat seama de elementul comun- tocana de cartofi cu mazare. Deci never again!!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
18 luni
Manole forever
Sovata

Mergi la inceput