Raul un suflet nevinovat va cere ajutorul

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Sunt alaturi de Raul si sper sa-l putem ajuta prin intermediul bazarului.
Simona

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

BazarGeneral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Claudia, am depus ieri niste banuti, 21 ron in contul tau, inclusiv pt maieu si pantalonii scurti Adresa e cea de pe factura, poti sa trimiti cand ai timp, doar sa ma anunti si pe mine sa vanez posta

Mamica de Razvan (24.05.2010)
www.sos-animale.ro" target="_blank">adopta un catelus
poti ajuta si tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

BUNA VREAU SA VA ANUNT CA ,AM SCAPAT DE PERFUZI SI ACUM SUNTEM PUTIN MAI BINE SPER SA NU MAI FACEM CRIZE ASA DESE PENTRU A PUTEA PROGRESA SI NOI PUTIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns twinwings spune:

Claudia sper din suflet sa va faceti bine. sunt si eu alaturi de voi si de Raul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Multumesc fetelor pt incurajari am trect prin foarte multe in acesti aproape 4 ani si probabil mai am hopuri de trecut dar insa un singur lucru nu uit ca,speranta moare ultima si as ruga pe toate mamicile care au cazuri similare sa nu se dea batute niciodata si sa spere .
Prietenele mele imi zic ca nu au vazut o fata asa puternica ca ,si mine ,eu insa nu pot sa zic ca sunt puternica inainte de toate sunt om apoi mama am si eu momente cand zig gata nu mai pot dar stiu ca daca eu nu mai pot si ma las nimeni nu lupta si nu va putea lupta mai mult decat noi mamicile pt ingerasi nostri .
Asa ca mamicilor nu va lasati invinse si nu veti fi invinse .
R aul pana astavara in iunie mergea singur pe marginea patutului si a patului dar atunci a facut 3 statusuri care in total au durat cam 20 de ore si lau afectat asa de tare incat 1 luna nu sa mai putut nici rastogoli dar am luptat si vom lupta incontinuare .
Multumim lui Dumnezeu ca acum suntem putin mai bine azi sa ridicat dinou in patru labe si sper cat de curand sa ajungem iaras unde am fost si mai departe.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Claudia, adevarat tu esti o luptatoare, chiar de cand comunicam mai mult, am ramas impresionata, ca ai intodeauna o stare de spirit buna si nu te lasi coplesita de problemele cu Raul, esti intradevar de admirat

Cu o asa mama si cu ajutorul bunului Dumnezeu, speram ca Raul sa aiba o viata mult mai buna ca pana acum

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna fetelor vreau sa va spun ca azi am cateva motive de bucurie ,Raul sa trezit foarte bine dispus si sunteb mai bine ,a inceput sa fie mai cooperativ la sedintele de kineto si asta e un motiv f mare pt mine de bucurie.
Un alt motiv este ca ,in contul lui sau strans 99 ron bani care provin din bazar si 80 ron o donatie ,bani care i-am folosit in plata sedintelor de kineto si logopedie de aceea tin sa va multumesc ff mult .
Un alt motiv este ziua de azi 1 Decembrie ziua nationala a Romaniei ,asa ca va zic tuturor LA MULTI ANI ROMANI DE PRETUTINDENI si sa speram la un an mai bun .
VA pup


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Claudia, cum se mai simte Raul, mai este racit? Sper ca sunteti mai bine!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Suntem mai binisor azi am terminat antibioticul si sper sa nu mai recidivam sa ajungem iaras la injecti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

claudia, ma bucur ca Raul este mai bine.
Azi am facut o plata de la Bazar in contul lui Raul, ptr un produs donat de Ducky, 15 lei, initiale Puiu Ghe. Te rog sa confirmi plata la bazar .
Multumesc.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput