Raul un suflet nevinovat va cere ajutorul

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Multa sanatate lui Raul !
Doamne ajuta !

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna fetelor.
Am vb acum cu Claudia si mi-a spus ca a vb cu doctorii si i-au spus ca Raul trebuie neaparat operat de craniostenoza.
Medicii de acolo din spital i-au recomandat un neurochirurg pe nume Balasa ,iar Claudia m-a rugat sa va intreb daca a auzit cineva de acest medic sau daca stie cineva un neurochirurg mai bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Mihaela,uite am gasit un subiect tot aici pe DC,despre o mamica care si-a operat copilul de craniostenoza si medicii respectivi:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=28393&ARCHIVE=true&nm=craniostenozacauze-efectetratamente

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Prietenii lui Mos Craciun
TOMBOLA-Spiritul Craciunului
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

Mihaela,uite am gasit un subiect tot aici pe DC,despre o mamica care si-a operat copilul de craniostenoza si medicii respectivi:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=28393&ARCHIVE=true&nm=craniostenozacauze-efectetratamente

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Prietenii lui Mos Craciun
TOMBOLA-Spiritul Craciunului
A&M


Viata...








Mihaela,multumesc !


AM vb ieri cu Claudia si era tare suparata...Raul continua sa faca crize mereu .Ieri ,spunea Claudia ca a facut 2 crize f urate ,iar din cauza acestore crize, Raul a devenit ff moale,ieri dimineata cand a plecat ea de la el l-a intors pe o parte si cand s-a dus aseara tot asa era.Am inteles de la ea ca nici manutzele nu le mai misca


Azi dupa amiaza voi vorbi cu ea iarasi si va spun ce au mai facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna seara tuturor!

Din pacate nu am vesti prea bune despre Raul.M-a spus Claudia azi ca a vorbit cu doctorii si i-au spus ca sinura solutie ptr Raul va ramane operatia de craniostenoza ,operatie care nu poate fi facuta in Romania ,ci numai in strainatate .
Raul este tot in aceasi stare ,nu este nici o imbunatatire pana acum.De maine va fi transferat de la terapie intensiva la neurologie si acolo va putea sta si Claudia langa el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Of.Tare rau imi pare, eu am sperat sa se faca mai bine. Multa sanatate le doresc la amandoi..vor avea nevoie de bani multi pt operatia aceea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Anca,deocamda nu se stie cati bani va costa operatia.Nu se stie inca nici la ce clinica va fi operat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Fetelor am o veste fff proasta din pacate
Am vb acum cu Claudia si Raul este f rau,il vor intuba din nou.
Are nevoie urgent de un medicament si l-a cautat Claudia peste tot prin Targu-Mures si nu-l gaseste ,se numeste Synacthen.

Va rog fetelor ,poate-l gaseste careva,sa-l poata primi macar maine.
Am sa caut si eu acum pe net ,poate-l gasesc.


Imi cer scuze ca am gresit ,Synacthen se numeste medicamentul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Farmacia Academiei aduce medicamente care prin alte parti nu se gasesc. Incerc sa-i prind la telefon.
Si 2NA din Bucuresti mai aduce medicamente care se gasesc mai greu.
Stie cineva, in Ungaria se gaseste?

Strada Academiei , nr. 35-37Oras: Bucuresti , sector 1 Telefon:021.310.18.89; 0213101889; se prinde foarte greu
E-mail:

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

mikaeela, daca poti vorbi cu Claudia, intreab-o ce concetratie trebuie sa aiba medicamentul, ce cantitate are nevoie si unde il putem trimite.


Mergi la inceput