Spiridusi de 2006 in sarbatoare(13) - LMA Razvan!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

giova cu programul asta le tragi pe cd in format track...bagi mp3 si cauti la setari sa ti le faca track, e tare programulDeci cu el faci burn cd

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Giova eu mai nou la fasolea frecata cmpar o cutie de fasole boabe alba de buna calitate si fac cu ea ca imi ia f putin timp si parac nici nu baloneaza asa tare.
Maraki ce filme faine ia mai vazut ca sunt in pana de idei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Silvi am vazut aseara The soul cu Armand Assante si sapt trecuta Lost souls cu Winonna Rider. Ultimul nu era indicat pt mine, numai de asta nu aveam parte sa vad in perioada asta

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

neata gagici....

Marahi ia da si la mine programul ala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Buna dimineata doamnelor, Alain a ramas acasa azi, aseara se plangea ca il doare o urecehe, asta noapte a tras o seris de tuse pana aproape a varsat abia l-am linistit....sper sa fie bine azi.
Eu aseara mi-am facu o tarta sarata cu multe legume a fost tare buna.
Azi in meniul de post o sa am mamaliguta si ciuperci si un bors de legume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Neata si din partea noastra.
Mi-este foarte somn si sunt cam intoarsa cu ....-n sus.
Nu am chef de nimic si vad ca merge si forumul ca naiba.
Matei azi merge cu gradi din nou la Ferma Animalelor; desi au mai fost, nu puteam sa-i spun sa nu se duca, mai ales ca merg toti colegii lui.
In rest, multa munca si...cam atat.
Sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Teolinda, mi-ai spus tu mai demult numele unor animatori, dar nu mai stiu pe unde l-am pus.
Vad ca mai nou la Matei la gradi e o moda sa vina animatorii la ziua copiilor, asa ca va trebui sa ma conformez si sa scot o gramada de bani din buzunar pentru ziua lui Matei.
Ma gandesc sa vorbesc din timp cu ei mai ales ca vine perioada sarbatorilor!
Asa ca pls....mai imi dai datele de contact ale lor?
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!
eu am dus pe Marco la gradi...cu Edi dupa mine...care se pare e in elementul lui acolo. Educatoarea de la grupa celor de 2 ani e moarta dupa el...de cate ori intru cu el in gradi vine la noi si ma tot intreaba cand il aduc si pe el. Sunt curioasa daca e la fel de fericit daca il las acolo fara mine.

Imediat se termina mancarica lui Edi si afara cu noi. E super frumos.
E asa greu sa tin post...gust tot din mancarea lui edi...cand imi aduc aminte sterg limba si scuip, ca s anu inghit.

Maraki eu fac CD-uri cu Nero si am optiunea in program sa-mi faca CD audio, asa ca tocmai l-am facut. Noroc ca mi-a zis Clau ca eu habar n-aveam.
Silvia la noi nu am vazut fasole boabe la cutie, cu boabe dintr-alea enorme. In Italia luam numai dint-raia...ca bagam si la salate...dar la noi...lasa ca e mai gustoasa sa se fiarba cu multe legume...eu le mixez pe toate si iasa super buna fasolea frecata.
Iulaina noi vrem sa-i tinem ziua la un loc...doar ca el nu vrea...la fel ca anul trecut. vrea acasa cu toti copiii sa se joace cu masinutzele. pai unde s abag eu in casa 10 zcopii? parintii nu prea mai stau ca sunt deja mari si-i lasa singuri. de abia asteapta sa mai scape de ei.
Irinutza pt. ieri! Multa sanatate si fericire!

gata, opresc papaica si mergem afara...., pe mai tarziu.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Giova, din pacate pentru mine, eu v-a trebui sa fac 2 petreceri: una la gradi (cu animatori) si una acasa unde o sa fie invitati copiii prietenilor nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am fost afara...doamne ca am murit de cald in bluza si blugi. Pe Edi l-am dezbracat la maneca scurta.
a papat puti si acum doarme...uite azi cred ca avem doar un somnic...daCA S-A trezit la 8:30 a rezistat pana la ora 12...sa doarma si el ca oamenii normali.

Iuliana LMA lui Matei pt. onomastica numelui!
Pai ce crezi ca nu mai tu faci 2 petreceri? si noi ducem si la gradi tort, facem si la Alba si si acasa/spatiu cu prietenii lui, chiar si cei din gradi. asa ca...


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput