Spiridusi de 2006 in sarbatoare(13) - LMA Razvan!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Bonsoir doamnelor ce mai faceti voi ? Eu am fost in oras la cumparaturi de Mos Nicolaie pt al meu sot desi initial am zis ca nu ne luam nici un cadou doar niste filme si o champanie am vazut un tichet de la un magazin de ceasuri idn oras asa ca m-am executat si eu si m-am dus sa ii iau ceva. L aintoarcere am avut norocul sa vin 3 statii pe jos ca nu mai venea busul pana la noi din cauza zapezii , ninge de ingroapa si maine va ninge din nou. Eu mai am de umplut tortul pt Alain si gata, maine vine Tudor la el in vizita si il aniversam un pic.
Cosmina ce PSP ? nu inteleg abrevierea.
Maraki tu cum mai esti cu gandurile si cu restul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Silvi hai ca mai facut chiar sa zmabesc: psp vine de la playstation portable.Pai taman tu sa nu stii? Eu care de cate ori ma gandesc sa iau vreo consola imi fuge gandul la tine sa te intreb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

play station portabil dar are si optiunea sa bagi filme de la net, clipuri,faci poze,etc. Silvi ai intrebat ce e psp? Eu stau foarte bine cu gandurile, ma suparasem si am scris sa ma lase in pace dar s-a rugat de mine si a insistat sa continuam sa vb pe net Acum vb in fiecare zi dar mi-a disparut elanul, santem altfel Cu cealalta problema e ca si cum nu a fost, totusi trebuie sa ma duc la biserica sa continui ce am inceput ca le-am lasat balta.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Maraki nu e optional ci sunt functiile lui.Ce e drept eu am de deva ani de vreo 3 cred dar sa faca poze nu am auzit.Poti avea jocuri pe el , muzica , filme, interent, poze, tot felul de fisiere,insa sa faca poze....nu cred.Sau poate al meu e mai vechi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

pai nu stiu fata, am vazut iconul cu foto si asa am crezut tu esti veterana daca ai demult

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Irina uite ca eu cu toate consolele nu stiam ma gandeam ca e play station dar p ala final ma incurca ceva gen nintendo din ala ma gandesc e plin si aici dar mi se par scumpe 200 de euro plus ca ma enerveaza cat se joaca Alain cu wii si PS 3 nu i-as mai lua una stia ca se mai joaca si pe I'fonul lui JP acum cu tot felul de aplicatii.
Maraki super bine ca te-ai mai linistit.
Fetelor noi maine asteptam Mosul in avans cu o zi pentru ca daca il aniversam maine pe pitic se subintelege ca trebuie sa primeasca ceva ...mai ales ca va avea ceva cadou mic si de la Tudor si nu vreau sa stie ca are cadou de la noi ci de la MOs Nicolae, noi ii dam cadou numai tortul restul Mosu' asa ca maine vine mosul, am lustruit ghetutele fiecare in coltul lui si sa vedem...Sincer nu stiam alta varianta cu Mosu si cadourile de la noi si nu mai aveam chef sa imi bat capul anul asta cat nici nu stie asta mic ce e cu datele cand e 6 etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


la noi moshul vine diseara....in timp ce fac copii baita.
Aseara am iesit putin doar eu cu marco...la mall...sa vedeti ce baiat elegant am avut...camasa si cravata...eu in rochitza. Intorcea lumea capul dupa el prin mall. pacat ca nu a vrut sa-si de aparul cu gel.

Ieri dupa amiaza, Edi a picat cu fundul pe capul lui Marco, care s-a lovit la pleoapa de arcada si podea. acum e vanat si umflat...dragul de el...

Silvia chiar asa...m-a bufnit rasul si pe mine ca nu stiai de PSP. si Marco ar vrea dintr-asta si ma gandeam ca ne-ar prinde bine pe masina....acum sa vedem...poate de ziua lui. oricum, el nu e fan jocuri. mai imi ia tel. meu si se joaca...i-a instalat clau ceva jocuri, dar se plictiseste rapid de ele.
la voi e zapada ca lumea...vedeam in pozele unui prieten de la Lion cata zapada este.
la noi azi dim. erau in sf. inghetate baltile.
fain ca v-ati luat cadouri de Niculash.
Noi nu ne-am luat, doar copiilor, si mai slabut ca si asa vine Craciunul, ziua lui...tot primeste.
Irina, Maraki si restul fetelor va.
duminica frumoasa.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeianfeb spune:

capitol nou, sarbatorit nou

Mergi la inceput