Bobocei de sept-oct 2008 (capitol 318)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

baby-boy arunca si pe aici o bucatica, cat de mica te lasa pe tine inima din tortul ala frumos

lumi oooffff..tare greu trebuie sa fie....ma gandesc la voi si sunt sigura ca ve-ti gasi solutia cea mai buna ptr toti

ange aooollleeeeuuu pe jos??? pe unde apuca??? .....mai bine lasa asa, sa faca in "tutzi" (asa spune ea la chilotzi) ....sa-ti fie de bine cu noul look

babytza sarbatoare mare acolo la voi, aaa??? ...cum stati cu olitza?? a-ti luat-o??

dya aha...deci mai am timp pina sa-ti urez bafta la examen....si ma bucur ca nu suntem chiar ultimii ...aaa....si nu iti spun ca face...si daca vreau sa o schimb mai si urla la mine ca nu vrea ...si ma apuca crizele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Tocmai m-a sunat mama sa-mi spuna ca Radu a cerut sa mearga la baie.
Si a folosit cu succes oala cu winnie.



Fiind deja a doua oara, se zice ca e trend...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Kllemi si Deiu face exact la fel...nu vrea nici schimbat.Prevad ca va mai dura operatiunea scapat pampers dar am rabdare.Vreau sa ii iau reductor si sa mai incercam pe wc direct ca pe olita nu avem sanse am cumparat-o de decor.

In alta ordine de idei puneti varza la murat?Cum o puneti vreau si eu sa pun sapt asta...

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

Buna fetelor!

La muuuulti ani sarbatoritilor!!!

Sanatate puilor bolnavi! Refacere rapida!!!

Stefan e bine acum, merge din nou la gradi, asa ca eu merg la munca si in consecinta nu mai am timp sa ma tin in ritm cu discutiile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

dya noi avem reductor...deaia spuneam ca am avut un regres de aproape o luna in care nu a mai vrut sa faca deloc(chiar ii placea pe el)...dupa care a mai facut atunci cand ma laudam eu pe aici...si de atunci gata

ada felicitari maxime

Baaaaaiiiii ce va apucat acum pe toti cu olitza????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Dya am pus varza eu, am lasat-o cateva zile, apoi curata frumos scobit cepul si pus sare, cam o lingura, adaugat marar uscat si gutuie. Iarasi am lasat-o 2 zile si apoi turnat apa rece, eventual la sfarsit mai poti pune 5-6 linguri de sare. Trebuie vanturata la 2 zile pana se mureaza . Vezi sa folosesti sare grunjoasa

de Crina(12.10.2008) "pinsesa lui mama"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Ange merci.Ce inseamna vanturata??O lasi 2 zile in butoi cu sare fara apa??

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

vanturata inseamna sa sufli in apa si da o lasi 2 zile fara apa, doar cu sare si marar uscat

de Crina(12.10.2008) "pinsesa lui mama"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

La mult ani tuturor cu numele Mihai sau Gabriel si derivate!!!!

Sanatate tuturor boboceilor!

Mami de roscatzel Matei Gabriel 24.08.2008 si 29+ Theodor Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

tuturor sarbatoritilor de azi!!! Mihai, Mihaela, Gabriel, Gabriela!!! sa fiti sanatosi si voiosi!!!
Kristin f f frumoase pozele, de fapt personajele:)

Mergi la inceput