*Cozonacei iubiti de nov-dec (122)* - LMA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi !!!
La multi ani cu intrarziere sarbatoritelor din weekend, Loredana ,Lorena, Alexia, Briana, si mamicilor Printesa, Mamiseli si Micky-ea

Eli, pana ajungi la doctorita cu tensiunea, iti zic cum am fost eu in sarcina. 12/8 sau 11/7 la inceput, de la 32 sapt hipertensiune arteriala indusa de sarcina: am ajuns si la 17/9 motiv pentru care am avut tensiunea monitorizata . valoarea mica e cea care ,daca creste peste 9 , poate fi periculoasa in perioada sarcinii. oricum trebuie masurata , vezi ce-ti zice doca.sper sa nu mai creasca deloc!
edit: am vazut pozele cu voi, Dimitrie e maaare si frumos
, iar tu ai un burtoi pe cinste, frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

LA MULTI ANI si multa sanatate tuturor care poarta numele Sf. Mihai si Gavril.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

La multi ani celor care isi serbeaza astazi onomastica !

Multumiri si fetelor care ne-au votat si daca mai vrea cineva care nu a votat deja avem pozele c70-1 si c70-2 http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=7



ps.am avut un weekend stresi-stresi din cauza de intarziere ciclu 5 zile abia azi dimineata am avut curaj sa-mi fac test..a iesit negativ ,inca nu sunt impacata mai repet unul miercuri in caz ca tot nu vine ,tocmai plombasem la greu dinti si facusem radiografii dentare nu va zic ce citisem pe net legat de astea la inceput de sarcina ...uff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

LA MULTI ANI CELOR CARE ISI serbeaza ziua onomastica si de nastere!!

Cristina - mami de DAVID - ANDREI si 24+cuMATEI STEFAN

DAVID, ochiosul mamii
Povestea nasterii

http://lbdf.lilypie.com/4e7Zp3.png
[b]

Iubirea inseamna sa nu spui niciodata "imi pare rau" - Love Story

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Wow Eli ce burtoi si cat e de mare Dimitrie

Criss si eu asteptare adica in intarziere. Iau Cerazette si printre simptomele normale se numara si amenoreea si greturile. Adica m-am scos de un mare stres pana trece Iulia de 3 luni si pot pune sterilet. Noroc ca nu ne-am bazat numai pe pilule si am folosit si preze. Dar nah tot intarziere stresanta si enervanta este.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

La multi ani Leyre Alexandra! Sa cresti mare, sanatoasa si fericita!

La multi ani tututot sarbatoritilor zilei:Mihai, Mihnea, Mihaela, Gabriel, Gabriela si alti derivati.Sa fiti sanatosi si fericiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

ALEXANDRAde Cami
Sa-ti traiasca micuta!

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

La multi ani Mihai , Leyre ,Mihai si Gabriel ,Alexandra !
Sa cresteti mari si sanatosi !

ps.Eli ce burticaaaa mare ! iar Dimitrie a crescut si el de numa' .

In sfarsit m-am stopat si eu dupa 7 zile de intarziere ...uff ce de scenarii aveam deja in cap , multumesc la DD si la Sf.Mihail si Gavril ca taaare m-am mai rugat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei Alexandra de Cami si gemenasii Mihai si Gabriel de Elsels!

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameliam spune:

Multumim din suflet pentru urari!

Va invitam la o felie de tort! (home made )
La multi ani!
colegilor de zi Mihai si Gabriel de Elsels si tuturor cozonaceilor ce au facut deja 2 anisori!

Sunt mari, a trecut foarte repede timpul, mie asa mi se pare!

Eu am reinceput serviciul, Alexandrei i-am gasit o bona de care sunt foarte multumita si cu care sta fara sa planga dupa mine, se joaca frumos, ii spune povesti, o ingrijeste cu simtul raspunderii... asa ca sunt linistita in timp ce ea e acasa si eu la serviciu.

Am vazut ca ati povestit de cadouri. Si la noi traiasca Lego, mai ales figurinele alea mici, animalutele in special. Si puzzle din lemn, iarasi de mare succes la noi. Plusurile, papusile... nu o intereseaza. Acum de ziua ei i-am luat o bucatarioara cu cuptor, aragaz, are si apa la robinet... minuni... sa vedem, inca nu i-am dat-o asteptam sa apara tati acasa. S-ar putea sa fie un esec total, s-ar putea sa-i placa... uf, greu .

Spunea cineva, imi cer scuze ca nu mai retin cine, ca pentru copil cel mai frumos cadou e timpul petrecut de parinte cu el. Ii dau mare dreptate!

Ii urez nastere usoara lui eli: sa fie cand iti doresti si la spitalul unde iti doresti!

Felicitari proaspetelor mamici de bb2, sa aveti bebei cuminti si papaciosi! Bravo voua!

Steliana si Ralucutzza, condoleante. Si eu sunt o fiica extrem de atasata de parinti, nu stiu ce altceva sa va spun, cred ca nu ajuta nimic in situatii din acestea, asa ca va spun doar ca imi pare foarte rau.

Un sfarsit de toamna frumos si cald va doresc tuturor,
Cami

Mergi la inceput