Alaturi de Siluan! Puiuti de Randunici 2008! (460)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Alina, bine ai venit!
povesteste-ne mai multe despre fetita ta, poate va cunoastem si noi prin intermediul fotografiiilor, si nu te sfii sa intri in discutii cu noi

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

hellllllllloooooooo!!
so
nu n-am iesit din butoi , dar am vrut sa vedeti ca traiesc.
Raportez un copil iesit din antibiotice, acum e bine merci(prietenii stiu).
raportez o situatie de ffoarte mare rahat , dar din care voi iesi si inca invingatoare, si eu si cei implicati.
Mi-am pus o vopsea in par si acu astept sa se "coaca".

Olga Felicitari mamicooooooo, sa-ti traiasca Alexutul , sa fiti sanatosi ca restul vine de la sine.., ti-am trimis un mesaj , dar fiindca nu mi-ai raspuns m-am gandit ca nu a ajuns. inca odata, scuze si pt ca nu am ajuns la tine , dar negativa nu ma putui prezenta,........ poate la urmatorul
Ela , scuze ca nu am raspuns pe la mesaje , dar nu am cea mai loz perioada si nu am vrut sa te incarc cu rautate ca nu ar avea loc

am citit un pic in ziua in care am vrut sa mai scriu un mesaj , dar nu mi-am gasit cuvintele.

va pup imi lipsesc zilele de forumeala , imi lipsesc zilele de spus bancuri si imi lipsesc zilele senine si soarele de pe strada mea, in rest este totul cum nu se poate mai bine

o big mare imgratisare , un maret si muuuuuulta sanatate.

jianina si atat ca Andei ii singul buciucel.
daca nu-mi cade parul pina se coace vopseaua poate pun si niste poze cu al meu ascutit care are 13 kg de cind l-am nascut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Butucica, hai ca vine soarele acush! Astept cu nerabdare pozele, ca si al meu tot 13 cred ca are. Si Stef ia antibiotic... pot sa spun ca suntem tot cam pe-acolo? In plus sunt singura cu 2 copii bolnavi pana joi dupa-amiaza-spre-seara... Si vremea se strica... va ploua (si deci de unde soare pe strada mea?). Imi doresc sa fim sanatosi. Celelalte vin... sau nu...

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Nicoleta, Imi pare rau cu Stef ia antibiotic si ca esti singura cu ei, acush trec zilele ,a cush e joi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:



Butucico,daca mai zici de-astea,te impusc! Am digi-ul deschis,te zapacesc eu de maine incolo

Alina,bine ai venit!

Claudia,mami de Daciana ce faci?

Nu am citit nimic din urma,sunt virusata rau,Oscillo a fost pisu la pom,paracetamolul..,am luat si Stodal si era sa crep,mai ca ma sufocasem Nati,Catalina,Livi,cine mai stie sau a trecut prin de-astea-CUM MA REPAR,CA NU MAI POOT Tusesc,mucesc,imi curg ochii de 5 zile si parca mi-e mai rau
Macar o etnobotanica,daca alt ajutor nu aveti

pupiici




Mamica lui Mihai si a Mariei
*****
Siluan trebuie sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Pfiu, Zoze... paracetamol? Atat stiu. Si lamaie, ceaiuri, odihna...

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Hai ca am citit repede,repede,sper sa fi si retinut tot ce trebuia:

Elara De caaand nu te-am mai zarit pe craca!! Ce faci puii? Cum interactioneaza?

Nico,sanatate multa baietilor!

Ioana,,ca de altceva nu am vreme acum..Hai ca mai e putin si vine si Irisuca!

Apropo de Iris-Livi,sanatate piticei frumoase!

Cata,multam pt.cafea!Demuuult timp nu mai bausem o cafea intreagaDragostea am bagat-o la piept

Alice Incerc sa mai incarc cateva pozici,promit! Cu virusachele asta nenorocit,nici ca mai stiu de capul meu

Vad ca vorbiti despre poze-eu nu am apucat sa vad niciunaSper sa recuperez..

Ariel,BE iar? Vin si eu de data asta!Cand e?

Oh,Nico,paracetamolul nu ma ajuta cu nimic,ceaiurile..vax,beau litri/zi..Pe bune,sunt disperata,pt ca ma simt tare rau..





Mamica lui Mihai si a Mariei
*****
Siluan trebuie sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Cuscra..influcid ai luat???ca mie imi trece cu el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Buna seara!

Si noi am profitat de vremea frumoasa si am tulit-o la tara ieri. Au stat copiii numai in crte cu buni, iar noi ne-am odihnit, atat cat s-a putut..

Din pacate, Alin a ramas fara permis o luna, asa ca de pe 21 nov o luna sunt sofer full time.

Sper sa intru maine dimineata ca am sa va intreb ceva.

Deocamdata, fac sondaj: ce le luati copiilor de Mos Craciun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Am revenit la capitala!
Zoze, n-am din pacate leac miraculos! Pe mine m-a terminat ultima viroza, singura chestie pe care o declar miraculoasa a fost Baraka, pt tusea chinuitoare cu care ramasesem; bai frate, dupa a doua capsula NU am mai tusit DELOC! Sanatate!
Butucico si daca am/avem cu ce te ajuta/incuraja, aici e toata lumea.
Ariel, ai ghicit! Iata deci si cele 2 poze surpriza de la Iasi. Ii recunoasteti?

Mergi la inceput