Floricele de Liliac mai - iunie 2010 (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maribell spune:

da draga mea lena......dar ai fost prea ostentativa cu poza aia.....
atragi pedofili
suntde acord cu alina......trebuia stearsa
este indecent
multa sanatate biancai
sper ca nu te-ai suparat

MARIA SUPER FERICITA cu ANDREEA ANTONIA 06.06.2010

GALERIA ZAMBETELOR

un vot si pentru noi ml-1 si ml-2www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=21" target="_blank">VOT
PUPICI TUTUROR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenabum spune:

saraca pasi chiar la a lu bia o sa se uite
ce sa spun
ai ma maribel aveam pretentie la tine

fericita mamica cu mica, BIANCA MARIA
09.06.2010
http://family.webshots.com/album/578091226pChrLJ?vhost=family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maribell spune:

fara suparare lena....dar e monstruos sa arati tuturor organele genitale ale fetitei tale
iar cat priveste "pretentiile" pe care le ai de la mine......doar nu vroiai sa te sustin in indecenta ta.....
offfffffffffff, nu ma asteptam sa te ofenseze vb mele

MARIA SUPER FERICITA cu ANDREEA ANTONIA 06.06.2010

GALERIA ZAMBETELOR

un vot si pentru noi ml-1 si ml-2www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=21" target="_blank">VOT
PUPICI TUTUROR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamar spune:

Buna "dimineata"!

Iata ca asta e dimineata la noi, astazi: aseara Mateo nu dormea nict la 1-30. Nu stiu ce-i cu somnul asta la el si ce as putea face sa ii schimb programul... aveti ceva sugestii?
Oanarus - voi cum mai dormiti?

Felcitari iustina - primul tata, frumosss!!!

Cit despre pozici indecente in albume, subscriu la spusele fetelor si sper ca lena sa nu se fi suparat, si mai ales sa nu se aleaga cu "gilceava".

Ne bagam si noi la treburi de simbata, asa, mai de dimineata:)!
Va citesc dar nu am cu ce completa, momentan:)!

Pupici si o simbata frumoasa!

La multi ani sarbatoritilor zilei!

Mary, lui Tudor Mateo, 19.05.2010, ora 12.10
Doamne Ajuta-ne sa fim sanatosi si sa ne crestem bebelusul in pace!
Fericita, puiul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenabum spune:

stii ce?
indecenta eram dac puneam o poza cu mine
ce sa sp[un ,,,,,subiectul zilei ::pasi a lu bianca::

fericita mamica cu mica, BIANCA MARIA
09.06.2010
http://family.webshots.com/album/578091226pChrLJ?vhost=family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanarus spune:

Buna si de la noi!
La multi ani sarbatoritilor! Mai fetelor eu de citit va citesc zilnic, dar zau de ,mai apuc sa scriu ceva!

Mary, noi ne-am mai reglat un pic cu somnul, in sensul ca adoarme iar de la 10 darse trezeste doar ca sa ma vada si sa-i dau suzeta dupa vreo 45 min apoi adoarme si se mai trezeste spre dimineata, nu stiu la cat ca nu ma mai uit la ceas,il iau la mine in pat si apoi mai doarme pana la 9:30 cu treziri de tzitzileala de nu mai stiu, dar aleaa sunt asa de moft ca trage de cateva ori si adoarme!Ziua am facut program cu 2 reprize de somn la 12 si doarme cateodata 2 ore , alteori 45 min, si la 4 tot asa,daca doarme la 12 doua ore la 4 doarme doar 45 min- 1 ora si invers!
Seara il pun la 9:30 -9:45 in pat dupa baita, obligat fortat, ne jucam ne dragalim si aici e si tati, apoi tati pleaca stingem lumina lasam lumina de veghe doar, il pun la san si nu mai vb nimic cu el, e liniste totala si asa adoarme!Pana acum il lasam pe el sa adoarma cand vroia, dar in ultima vreme obosea prea tare cu chiuituir si zvapaieli si nu mai adormea! Sper sa reusiti sa dormiti si voi!
Lena, nu te supara, fetele iti vroiau binele, te superi degeaba!Cum tu nu postezi poze cu tine dezbracata , si tii la intimitatea ta ,tot asa ar trebui sa protejezi si intimitatea fetitei tale, ca ea nu poate!MAi multe despre subiect vezi aici ca s-a discutat mult pe tema asta!http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154510&SearchTerms=pedofili
Sanatate fetitei tale!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanarus spune:

Carlaai PM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Lena imi pare rau ca te-ai suparat (pentru ca este evident ca ai facut-o). Din punctul meu de vedere partile intime ar trebui sa ramana intime. Daca tu ai lua decizia sa ti le expui in public, sa poata fi vizionate de oricine, ar fi strict decizia ta in calitate de om matur, care se poate apara (din multe puncte de vedere) si care are discernamant asupra faptelor sale. Fetita ta, in momentul de fata, nu poate sa ia o decizie in acest sens si nu se poate apara. Toate astea sunt in mainile tale.
"pasi a lu Bianca" nu reprezinta pentru mine subiectul zilei. Pentru altcineva insa ar putea reprezenta. Poate tu nu ai nici o problema cu asta. Daca ar fi vorba de copilul meu, eu as avea o problema cu chestia asta. Asta a fost si motivul pentru care mi-am permis sa iti dau acel sfat.
Habar nu am cat de aproape de pozele tale, ale mele sau ale oricui poate fi un pedofil, poate ca atitudinea mea este exagerata ...habar nu am... dar cand e vorba de copii eu prefer "better be safe than sorry" asa cum spun americanii

Edit: Sa stii ca te-am fi crezut pe cuvant daca doar ne-ai fi spus ca bubitele au aparut chiar si in zona genitala a fetitei, fara sa o si arati publicului larg.

Din punctul meu de vedere aceasta discutie s-a incheiat. Nu am vrut decat sa iti ofer un sfat, am vazut ca nu impartasim acelasi punct de vedere si am simtit nevoia sa mi-l argumentez. Atata tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenabum spune:

eul-am inchis de mult


fericita mamica cu mica, BIANCA MARIA
09.06.2010
http://family.webshots.com/album/578091226pChrLJ?vhost=family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Salutare!!!
Multe lunite sarbatoritilor de ieri,azi,maine
Sa cresteti mari,frumosi si sanatosi!

Artu votat baieteii activi.
Votat si ari1,ari 1
Nu stiu dc mai intru week-end-ul asta ca o sa tot avem musafiri,chiar acum asteptam niste prieteni la un gratarel.E prima aniversare "oficiala" a miezosului.si tati pe langa,dar nu e interesant

Meniul de azi:
*am amestecat dovlecel+brocoli+morcov->a iesit un fel de nu ar mai fi dar el a mancat pe nerasuflate
*pepene galben

Va pupacim



Cristina,mamica implinita de sufletel mic Sebastian Mihaiwww.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">(14.05.2010)
Nu cartile cresc oameni,ci mamele.

Mergi la inceput