Burtici cu buburuze de ian-feb 2011 (103)
Raspunsuri - Pagina 10
bebelu86 spune:
Mada nu stiu cat voi mai rezista. mai ales k urm eco e abia peste 3 sapt. sigur pana atunci bag cel putin una
dar sa vad cand.
Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
31+ cu
Natalia Maria
bebelu86 spune:
Marina de asta nu am mai auzit...dar nici ca m-ar mira. 
Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
31+ cu
Natalia Maria
jasmin26 spune:
Raluca,eu nu am facut eco din august,eu ce sa mai zic...asa e la noi aici,ciudat sistemul asta....dar luni il vom vedea pe bebeloi


30 cu
Lukas Christian
Crina
Daruieste-i lui D-zeu inima si D-zeu iti va oferi cerul
Bita_Marina spune:
fetelor am si eu o intrebare,voua la cate luni ca curs colostru din sani?Mie deocamdata nu mi-a curs nimic si sunt foarte uscate mameloanele,o fi normal,iar sani de la 4 luni jumate nu mai m-au crescut
madalina_m spune:
Marina in mod cert nu te poti duce cu tanga! Gandeste-te ca trebuie sa bagi niste tampoane mari in chiloti. Iar despre talia chilotului, daca faci cezariana, nu o sa suporti tu sa te atinga elasticul pe operatie, deci vor trebui sa fie mai inalti. Eu, pentru ca am avut operatia verticala, pana la bric, am purtat chiloti cu talie foarte joasa si ii tineam sub operatie. Dar nu va doresc asa ceva!
27+ cu
si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008) 
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta voi fi mamica
madalina_m spune:
Marina, e posibil sa nu iti curga nimic din sani pana nasti. Asta depinde de organismul fiecareia. Iar sanii cresc diferit de la femeiei la femeie, unora chiar nu le cresc de loc, altora le cresc cu 5 numere. Nu este nicio regula!
27+ cu
si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008) 
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta voi fi mamica
jasmin26 spune:
Nici mie nu mi.a curs nimic din sani,am doar ceva pojghita alba dar in rest nimic....
30 cu
Lukas Christian
Crina
Daruieste-i lui D-zeu inima si D-zeu iti va oferi cerul
bebelu86 spune:
Marina mie nici acu nu mi-a curs nimic din sani. nu trebuie neaparat sa curga ceva de acu .
de chiloti asa stiam si eu k tre sa fie mari k sa intre tamponu si inalti sa nu te deranjeze la operatie
Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
31+ cu
Natalia Maria
florintunde spune:
Si Eu mergla eco luni!abia astept

Am pus trei pozici cu burta mare
proaspete de 5 min![]()
Wow azi e vineri ?este dansez p tine

Tunde
burtica de 25 sapt
+Mami de ursulet Mario 04.03.2004 

