Dovlecei veseli de sept-oct 2009 (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Alex sper sa nu se mai intample!

Iuliapapusa insanatosire grabnica si Lutei!

Meli pai si tu ai pozele alea super bestiale!!!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

)

Citat:
citat din mesajul lui mamideandrei

si tot umbland eu agale pe net , am gasit explicatia de ce asteapta Iulika atat de mult www.ikea.ro/catalogue/craciun/inner-page/sarbatoreste-craciunul-in-stil-suedez" target="_blank"> CRACIUNUL

ANDREI


Ce m-ai ghicit!!!!Bine ca eu le ardeam la masea cu snapsul ala dar iau pauza anul asta.

Ce mai zice Andreiutu'?Ce mai papå nu are rost så intreb ca stiu raspunsul.

Bruce e super oki la gradi.A invatat så bea apå din paharel , a invatat så pape singurel( mai are putin)In rest activitati din astea mazgåleli, distratul cu plastilina.

Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si 22+ cu cu fundita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Raluk merci inca o data ca iti iei atat din timpul tau sa ma lamuresti. Pana la urma daca te decizi sa comanzi ceva din alta tara daca ma anunti ma bag si eu la comanda.

Arata atat de bine pozele alea de la curs, cred ca le fac o vizita intr-un we si intreb cand au urmatorul curs ca m-as baga. Si asa ma plang tot timpul lui Titus ca el isi face program singur cu tot felul si ma lasa singura cu fetele si mi-a zis ca nu are nimic impotriva sa imi fac si eu program cu ce imi doresc si sa il anunt. Asa ca i-am zis ca o sa ma gandesc la asta serios. Deocamdata o sa imi fac programare la prietene mea la SPA, by the way foloseste la salon cele mai misto cosmetice organice: http://www.theorganicpharmacy.com/ arunca si tu un ochi de curiozitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Buna seara fetele!!

Alexule acum voiam så iti spun ca ma bucur asa mult ca a luat Zeinuca tare bine in greutate si am citit acum ca iar ati avut un episod vomitacios.Hai mami nu mai fi trista poate a fost decat un episod si gata.O fi fost si de la vaccin.Hai te pup si nu te mai intrista.

Lutoo te pup mamå dragå!Imi era dor så te mai citesc.

Merg så caut si eu pozele Clodutei.

Bineinteles ca am vazut pozele cu techilosii si mai ales cu bucataria faimoaså.Prea tare!

Suede cum mai esti cu maseaua?

Ralukule cum mami numai 2 ore??Off ceva il deranjeaza.Dar se termina o data cu dintii si cu tot si poate o så doarm apuiul noapte de noapte bine.

Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si 22+ cu cu fundita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Mie mi-e rau.
Mi-a dat sotul mesaj ca avionul cu care venea acasa s-a intors ca are probleme la un rezervor si ca-i muta in altul...
Cica sa stau linistita......si eu sunt terminata.
Auzi,sa ma culc!Crede el ca pot eu sa dorm.

Never say never!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Alex imi pare rau...lasa ca trece repede si tu saraca de tine te-ai obisnuit cu astfel de episoade.
Iulika azi nu m-a mai suparat decat foarte putin,maine ma duc sa fac radiografia si abia luni lucreaza la ea...Si unde mai pui ca trebuie sa-mi scoata si o masea de minte...
Burtica ta ce face?

Never say never!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede

Mie mi-e rau.
Mi-a dat sotul mesaj ca avionul cu care venea acasa s-a intors ca are probleme la un rezervor si ca-i muta in altul...
Cica sa stau linistita......si eu sunt terminata.
Auzi,sa ma culc!Crede el ca pot eu sa dorm.

Never say never!


Of ma ce seara avem toate
Stai linistita, de ce-ti faci griji? Stiu oamenii aia ce fac ..nu te panica!
Ar fi fost bine sa-ti spuna doar ca exista un delay, fara detalii de-astea care sa te ingrijoreze..




Mult pa ! Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Mda...ce sa mai zic???
Merci mult Uka....
Partea buna e ca nu dorm....

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui suede

Mie mi-e rau.
Mi-a dat sotul mesaj ca avionul cu care venea acasa s-a intors ca are probleme la un rezervor si ca-i muta in altul...
Cica sa stau linistita......si eu sunt terminata.
Auzi,sa ma culc!Crede el ca pot eu sa dorm.

Never say never!


Of ma ce seara avem toate
Stai linistita, de ce-ti faci griji? Stiu oamenii aia ce fac ..nu te panica!
Ar fi fost bine sa-ti spuna doar ca exista un delay, fara detalii de-astea care sa te ingrijoreze..




Mult pa ! Nihil Sine Deo


Never say never!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystina spune:

Alex, multa sanatate..sa fie de la vaccin si nimic altceva.

Dana, suprbe pozele cu micutii tai, iar bucataria este superba, sa o stapaniti sanatosi!

Uka, o pupam pe iepurina Carina..mie-mi place si vocea ta, tare calda!

Raluca, esti minunata

Lili, cum mai doarme Raducu? Te simt mai vesela in postari, asa e?

Suede, hai mami ca o sa fie bine, sa vina sotul cat mai repede


Si eu sunt moarta de oboseala, de-abia am dormit in ultimele trei nopti. Ruby tocmai isi revine dupa o entercolita. Boala asta mi s-a parut asa de grea..cat de greu a fost sa o vad asa lipsita de vlaga. Inca nu a mancat nimic de doua zile, in afara de titi, dar suntem pe drumul cel bun: astazi a alergat prin casa si a ras toata ziua.

Noapte buna fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Crystina multumesc!
Imi pare rau sa aud de Ruby,te inteleg,stiu cum te simti.Important este ca azi a fost vesela,deci este mai bine!
Trecem noi peste toate!Noapte buna!
Eu inca astept....

Never say never!

Mergi la inceput