Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:



Lorena sunt alaturi de tine,sunt sigura ca totul va fi bine
Imi pare rau pt fetele cu z1
Raluci votat Bubu frumu

Va pupic pe toate!!!!

Cosmi,aspiranta optimista viitoare
www.fertilityfriend.com/home/2f8009" target="_blank"> Grafic TB

www.petitieonline.ro/petitie/andreea_marin_banica_asociatia_salveaza_vieti_va_implicati_alaturi_de_noi_-p61986055.html" target="_blank">Petitie Andreea Marin Banica -Asociatia "Salveaza Vieti" - va implicati alaturi de noi?

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Mikadola ce lucrezi draguta?

Andr@ imi pare rau pentru Z1. Este cea mai grea din tot CM!!!

MHegarty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Laurici
Sunt alturi de tine cu tot sufletul. Stii in Iasi sunt multe manastiri si biserici renumite. Daca te intereseaza, este una care se afla exact vis a vis de hotelul SPORT, pe strada principala, cum se urca spre Palat. E un preot super renumit pentru ceea ce face!

MHegarty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

DOAMNE LORENA!!! E greu de crezut ce scrii tu acolo. O Doamne Dumezeule!!! M a pufnit si pe mine cand am vazut ca trebuie sa te internezi.
Daca te mai insenineaza un pic acest sfat, eu ti l dau totusi.
In UK, orice internare in spital e gratuita atat timp cat ai medic de familie (GP). Si ca sa obtii GP trebuie sa ai o adresa in UK. Daca tu ziceai ca ai pe fratele tau aici, poate ar trebui sa te gandesti ca daca ai veni aici, ai beneficia macar de asistenta medicala gratuita si cu timpul, cand te faci bine, ai putea sa ti gasesti si un loc de munca!!!
Anunta ma daca pot fi de folos intr un fel!!!
multi de sustinere!

MHegarty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Fetele noapte buna si de la mine!! Foarte trist azi pe site!!! Foarte trist!!
Somn usor!!!

MHegarty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

neata fetele, azi dau eu cafeluta va astept

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:

Buna ,diminata! Vai fetele ce vesti.........
Laurici, imi pare rau pentru problema ta, dar fi optimista si ai sa vezi ca se va rezolva
Lorena, m-ai lasat cu gura cascata, nu-mi vine sa cred ce dea probleme.Cred ca iti este foarte greu sa treci peste toate astea, dar ai incredere in Dumnezeu si nu te gandii la prostii pana nu ai un rezultat in fata,iar ce tine de servici daca nu ai semnat nici un act nici sa nu semnezi,du cat mai multe concedii medicale poti, nu te pot da afara cat esti in concediu. Dupa ce te intorci sa nu semnezi demisie (nu vei putea beneficia de somaj) lasa-i pe ei sa te concedieze iar pentru asta trebuie sa aiba un motiv si este mai greu. -ici si ai mare grija de tine

Traieste, Iubeste, Daruieste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Neata

Lorena

Multumim de voturi si rog pe cine nu a votat sa ne traga si noua un vot, sarna

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

hai cu bb2

un vot daca va place www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">rab1 sau rab2 multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

neata fetele
va doresc sa aveti o zi frumoasa asa cum este in bucuresti cu soare si cu multe vesti bune

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty

CAMCRISeu sunt in ziua a 22 draga mea. Am si eu o rugaminte, daca nu te superi
Pe prima pagina la zile de onomastica, numele meu e scris gresit: mihaheigarty. Ai putea sa l modifici cu numele meu corect: mihahegarty
Multumesc mult mult de tot.

MHegarty


nu ma supar, cred ca sa rezolvat, mai verifica tu daca mai este ceva trecut gresit i-mi cer scuze dar sa gresit, acum cred ca am corectat.


www.fertilityfriend.com/home/31ba3b" target="_blank">GRAFIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cixinica spune:

Neatza fetele!
Acum am terminat de citit din urma si am vazut vestile proaste de la laurici si lorena. Sunt alaturi de voi si daca pot ajuta cu ceva o fac cu cel mai mare drag. Lorena asa cum te-au sfatuit si fetele nu iti da demisia si du cat mai multe certificate medicale, nu te pot da afara cat timp esti in concediu medical.
cosmi
camcris
andra multumesc de cafea
multi pupici la toate fetele
raluci am votat minunea cea mica

Mergi la inceput