Un FIV pe luna gratis !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

michele - scrie chiar pe site-ul clinicii, in articolul despre fiv-ul gratis. Mai scrie si la "pareri" sau "comentarii" - nu mai stiu exact cum au numit acea rubrica.
Monas - sti ca despre tine vorbeam, nu?

MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Espe spune:

http://www.clinica-promed.ro/281_Un-FIV-gratuit-pe-luna/Informatii-suplimentare.html
Au postat si formulare pe site, doar ca nu e chiar gratis... analizele si monitorizarea si medicatia costa, gratis sunt punctia si ET...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

monas,poate ma mai tii minte...am corespondat o vreme pe mail...tu ai fost cea care m-ai cautat.
si intervin aici doar pentru ca-acum dupa ce ai reusit ...si te felicit pentru gemenashii tai...sesizez ca ai uitat cat de dezamagita,confuza si nemultumita erai la inceput de dr.Predoi....si daca ma apuc sa scormonesc prin mail....gasesc mesajele respective.
asadar...cand erai sincera???atunci sau acum???
e doar o curiozitate personala, marturisesc.




3 SARCINI EXTRAUTERINE,
FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A,
URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Samira, cum sa nu te tin minte? Si nu uit nici cat de dezamagita eram si iti multumesc inca o data pentru toate raspunsurile date. Eram sincera si atunci dar si acum. Mesajul meu de acum nu cred sa musteasca de entuziasm, eu una cel putin am incercat sa-l scriu cat mai obiectiv.Daca nu mi-a iesit asa, imi pare rau. Am incercat sa descriu doar fapte, pentru ca mi s-a parut corect sa se stie si de reusitele lor. Nu ma invinovati pentru faptul ca atunci eram dezamagita, oricui se poate intampla.
Raspunsul meu catre tine acum tine tot de faptul ca vreau sa-ti multumesc pentru ca la vremea respectiva mi-ai raspuns intrebarilor.Insa atat.

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_wanted spune:

Salut, as vrea sa stiu daca v-ati inscris in aceasta campanie?
Ce parere aveti? E doar de reclama? Astept raspunsuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3Ursuletzi spune:

Buna ziua tuturor! Sunt noua pe aici si ma intereseaza foarte mult acest program. As dori mai multe amanunte. Am inteles ca va veni dr. Predoi sa raspunda intrebarilor tuturor celor de interesati. Cam cand se va intampla asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy25 spune:

Buna fetelor!
Am decis sa scriu, dupa ce am parcurs aceste 2 pagini si am citit "pareri".
Eu tocmai am terminat un ciclu de fiv la acesata clinica si as dori sa va lamuresc cu cateva lucruri:
-in clinica nu sunt numai dr. Predoi, ci mai sunt si altii;
-sunt beneficiara a acestei reduceri la fertilizare;
-gratis este procedura de 70-80 mil;
-analizele si monitorizarea se platesc (aici depinde de problemele fiecaruia ce analize ii trebuiesc, deci suma difera)
-monitorizarea este 10 milioane;
Eu zic ca merita, adica din totalul sumei de 120-130 mil sa scazi 80 mil e ceva...
Campania oricum s-a incheiat si rezultate din cate vad, sunt. Si oricum nu lucreaza numai DR.Predoi acolo ci lucreaza o intreaga echipa la FIV.
Eu sunt in asteptarea rezultatelor si in genere am fost multumita de calitatea embrionilor si de nr lor.

ami

Mergi la inceput