David-steluta mea de mare(3)LA MULTI ANI!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Cu mare placere au venit fetele, majoritatea au apucat sa isi exprime acest gand!
Sa aveti parte de bucurii, atat cat este posibil! Macar asa sa-ti incarci bateriile mami de David!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

cateva pozici si David..
http://community.webshots.com/album/578944698VSDdqf (nu,nu sunt de la intalnire,ca mi-am uitat aparatul acasa si nu am)
noapte buna tuturor.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

ce dulci sunt David si Pupu !
Vazut soarecele mult iubit si pe David mester in ordine
Ce frumos eee

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Ce dulce e David si ce se mai iubeste cu soricelul Vad ca e si tare harnic si strange jucariile cu matura Ce frumoasa e si Eva, tare scumpi amandoi la masa Pai cu asa patener nu ai cum sa nu papi tot. Super!!!

Va pup cu drag

de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Multumim tuturor pt complimente si gandurile bune.
David a avut cateva zile o tuse productiva,de la FC,ca daca nu-mi face febra sau nu are muci chiar nu stiu sa le deosebesc..E ok acum.
In week-end si-a invinetit ochiul,ca a trebuit sa-l iau cu mine in magazin,ca nu avea cine sa stea cu el si el nu a vazut ditai masa si fix cu ochisorul s-a infipt in ea.Acum deja e mov,deci se va duce.
Am luat si certificatul ala din spital si joi avem comisia si speram sa nu mai fie probleme.
Sunt inca stresata ca nu vorbeste,ca nu-si da drumul la vorba si nah,acum face 2 ani si el spune silabe,nu cuvinte intregi.
Din banii stransi la actiunea din Cta o sa-i iau un convector,ca al lui miroase urat si momentan incalzirea la el in camera e pe ac,ca e inca ok afara.Multumim.
Va pupam si va dorim o zi frumoasa.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

pupam sa nu faca febra!! stii ca-i duc grija
si Ana s-a pricopsit cu o vanataie pe obraz, am dat-o cu gel de Arnica si vad ca deja se ingalbeneste zona.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Cris,gelul ala de arnica se da si pe rani deschise?taieturi?Sau doar la vanatai/cucuie?Ca am vrut sa iau si eu si mi-a zis farmacista ca numai la vanatai se da..iar fii-miu are vanataia pe pleoapa,nu pe arcada.Doamne ajuta ca nu a fost mai rau..si busitura asta a luat-o dupa nici 2 min de cand se intinsese pe jos peste picioarele cuiva..
nah,nu a vrut sa stea in carut si pace,era musai sa merg sa-i iau pampersi,lapte,cereale..si ce are nevoie,deci cum o dau nu-i bine..
Mersi mult.Va pupam si va imbratisam cu drag.Fetele sunt bine,da?

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

mady,acum nu ma mai doare,dar aseara m-a durut destul de tare..
Pt restul-David mi-a insirat toata punga de pufuleti prin bucatarie si m-am tot chinuit sa-i adun si sa ma uit si dupa el sa nu fure vreunu sa-l bage in gura..si m-am pocnit de coltul mesei..nu grav,mi s-a julit pielea si ma tot durea,dar azi vad ca-s ok.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Da Ledi, eu l-am dat si pe rani, e bun, cicatrizeaza mai rpd. L-am luat din DM.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput