Prietene - 70 - LMA Iulian! LMA David!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Dana, faci si pt noi un cozonac?

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

Magda, eu am de cocos, insa alex nu doarme in patut, doar se joaca acolo o jumatate de ora dimineata, as aca nu stiu cesa zic daca e buna sau nu
sper sa nu raceasca Raresul

www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=displayimage&pid=547383" target="_blank"> voi ati putea sa-l taiati?



Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Nu as putea sa-l tai, de mancat nici nu se pune problema. Din acelasi motiv eu nu am putut sa fac tort cu poza lui Vlad nici la botez nici acum, piticii mei.

Magda, Vlad are salteluta tot de cocos dar o are de la nastere, ce este adecvat la varsta asta nu prea stiu.

Noi iesim afara pupici

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

Magda, eu am de cocos, insa alex nu doarme in patut, doar se joaca acolo o jumatate de ora dimineata, as aca nu stiu cesa zic daca e buna sau nu
sper sa nu raceasca Raresul

www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=displayimage&pid=547383" target="_blank"> voi ati putea sa-l taiati?



Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e


ce indemanare trebuie sa ai sa faci asa ceva...e frumos, dar vorba ta, te lasa inima sa il tai? is faine si comentariile la el



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

vezi ca ie pe iutub si un filmulet cum sa faci un astfel de tort ...am dat eu peste el cand gasisem pe cel cu catelul

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

Magda, eu am de cocos, insa alex nu doarme in patut, doar se joaca acolo o jumatate de ora dimineata, as aca nu stiu cesa zic daca e buna sau nu
sper sa nu raceasca Raresul

www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=displayimage&pid=547383" target="_blank"> voi ati putea sa-l taiati?



Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e


_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai (05.11.2009)

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cory_B


Ancutza - super alegere modelul pt tort. E frumu rau pt Sabinuta, o reprezinta Stiu de la o prietena ca in Piatra Neamt e o cofetarie super(Magic Cake) ...cica acolo fac tot felul de torturi bune si modele de tot felul. Poate o stii, dar am zis ca na...poate ajuta si info de la mine

Nu mai stiu ce mai era de spus...fug sa termin apa pt Andreiu

Va

Cea mai fericita mamica de Andrei Nicolas (21.10.2009)




pai sa stii ca lor le-am trimis e-mail...imi pun toata increderea in ei pt ca's cei mai buni din oras, merci frumos

edit: tot la ei am facut si tortul pt casatorie



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui krelia

Lyl, scuze...uitasem faza cu "cenzura"....
Ancu....cred ca C.U.R avem voie sa scriem ....cu siguranta la pop.u.l.a.tie fara puncte ne cenzureaza

...e aiurea, asa e...dar nah...pana la urma, fiecare in curtea lui, face ce vrea....cu ce vrea

_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai (05.11.2009)

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali



la pop.u.l.a.t.i.e nu ma gandisem... pai vezi cate cuvinte sunt gresit cenzurate? cine Dumnezeu ar sta sa analizeze un cuvant intr-un context si sa ia doar partea vulgara din el? doohhh , la urma urmei daca chiar vrei sa subliniezi ceva se gasesc alte mijloace mai concludente, cum am folosit noi punctul, de exemplu...in fine...asa's regulile si gata, nu are rost sa dezbatem noi teoria chibritului

pup la Albastrel

edit: ce de treaba e ...mi-a dat 3 stele pt bazaconiile ce le scriu eu pe-aici



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

Dana, faci si pt noi un cozonac?

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e


Bineinteles ...numai sa imi iasa

------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion


www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file=displayimage&pid=547383" target="_blank"> voi ati putea sa-l taiati?



Mie mi se pare o idee cam sadica pentru un tort...

_
*Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare*
Magda,mami detopmodel categoria pana Liviu-Rares Andrei 18.11.2009 si Iarina 31.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Ancutza, si noi avem tematica Hello Kitty doar ca la tort nu, avem coifuri de petrecere cu Hello Kitty si ghirlande de alea, si mai aveau la magazinu de unde am luat si fata de masa si servetele cu ele.Cauta si pe la tine prin oras poate gasesti

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Ancutza, si noi avem tematica Hello Kitty doar ca la tort nu, avem coifuri de petrecere cu Hello Kitty si ghirlande de alea, si mai aveau la magazinu de unde am luat si fata de masa si servetele cu ele.Cauta si pe la tine prin oras poate gasesti

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)



ce idee buna mi-ai dat ...sa stii ca nu ma gandisem la chestii de'astea...luni plec in cautari , merci

edit: deja husbandul face figuri si mustaceste...grrr...de-acu' daca m-ai inspirat, imi pare rau pt el



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput