Nu am incercat, eu ma spal cu Vichy (nu eu sunt fitoasa, ci al meu care foloseste ce e mai bun ca e obsedat de caderea parului, desi daca l-ati vedea nu pare), nu am avut cand sa incerc pentru ca abia m-am spalat de cateva ori de cand m-am vopsit....dar mi se pare asa aspru, cred ca tre sa imi iau ceva special de par blond
PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 29 saptamani
"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"
e asa de la vopsea. cu timpu isi va reveni cat de cat,
dar e bine sa dai si cu o masca sa isi revina.
in noaptea asta la ora 00.00 se preda stafeta fetelor de nov-dec.
mai e asa putin.
in curand vom primi noi stafeta...sa vezi atunci 
Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
30+ cu
Natalia Maria
Patricia..masca de par de la kallos..PLACENTA se numeste, face minuni pentru par..si mai este si aia karote..sunt ff bune,eu garantez pt ele ca le-am folosit peste un an.
eu placenta am folosit pentru caderea parului si sunt mult mai multumita decat de produsele alea super scumpe pe care le luam de obicei
dupa ce te speli, iti stergi putin parul si aplici masca..stai vrei 20 min..clatesti si gata

Simo
31 cu Eduard Matei
ma apuc de capitol nou si dupa ma bag la somnic.
Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
30+ cu
Natalia Maria
