**Buburuze de 2009 in actiune (32)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

somati, ai???? bine bine. eu am intrat sa va pup si pe sapt viit, cand o fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Ema, drum bun si usor sa aveti si sa ne auzim cu bine din Romania. Ne gandim la voi

de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

fetlor va pup eu acu am ajuns sa intru.
a schimbat cez ora de dansuri si acu facem de la 12 la 4 si pana am facut ordine treaba sa facut 11 si am plecat am venit acasa am facut pizza de casa si placinta cu branza ca aveam niste foi din alea congelate, sia cu sa ma bag la nani dar nu puteam fara sa vb cu voi sa va spun noapte buna

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata gagici

haideti la ,perfuzabile cu nes amigo ,trabuce si vougue

ema cred ca deja esti pe drum spre romanica,aveti grija de voi si drum bun,sa ne auzim cu bine cand sositi aici
danaaaaaaaaaaaaaaaa ce puii mei faci fata????haide la o cafea
ana asa esunt cei mai durerosi caniniivladut cum e??voi cum sunteti?a trecut raceala??
getik] harnicut-o chiar nu ai stare???cum e ary?
picky puca cum e ?tu cu contractiile??
laviiiiiiiiiii ce faci mama??
alib sper ca exrseszi cu masina de nu dai pe noi
elena cum sunt piticii??a trecut raceala si otita??apropos e contagioasa otita?ca finutzul mic a facut si el si acum sper sa nu faca si soata ca a fost la fina la injectii polidinoase..voua astia marii v-au trecut bazdacii??
[b]simina
cum merge cu casa???
si restul fetelor...hai la apel ca daca nu dati cate 1 euro pe zi..si uite asa fac eu bani de sarbatori

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Am venit la apel.Cris cu casa mai avem putin,speram sapt asta sa zugravim iar sapt viitoare sa punem parchetul si sa ne mutam.
Ema-drum bun,te asteptam cand ai timp sa ne povestesti cum a fost zborul!
Getik-cum mai e Ary?
Anna-Vladut cum mai e?Dar voi?
Lavi-pe unde umbli?
Mai intru putin mai incolo ca am un pic de treaba acum!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Mai da pe unde umblati?Stati afara ca e vreme frumoasa,a?

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata

Mama da ce slaba activitate a fost in weekend...ma da voi ce faceti, chiuliti?! si e valabil si ptr mine, nu?!

Eu am fost ocupata sambata de cumparaturi, mancare, vizite si duminica de aspirat, calcat si rupt canapeaua ..iar azi de spalat si calat restul de haine....da nu ma las pana nu le termin. Sotul s-a apucat si el de treaba la casa, ca azi e liber aici, e sarbatoare...
Am fost sambata sa-i cumparam set de caciulita cu fular si manunsi(mai mult vroiam manusi ca nu are) dar ce am gasit erau mici ptr ea sau nu le puteam proba si nu am vrut sa risc ..mai ales ca nu-i stiu masura la cap ..am vrut sa-i iau si bluzite pe gat dar la fel nu am gasit sau ce am gasit era 10 euro pe bucata si urateeeee asa ca s-a ales cu o tablita de plastic si culori din plastic ptr desenat(am vazut si tablite magnetice dar erau foarte mici), culori pe care le mananca si cu un bebe cu suzeta care plange si biberoane ptr el..pe ala a pus ea ochii in magazin si nu l-a lasat pana nu i l-a cumparat tacsu..e asa comic mai ales ca at cand iti e lumea mai draga incepe sa planga ca nu are suzeta in gura...seara il pun si pe el la culcare, il invelesc iar dimineata Stefi il trezeste si-i da sa pape
Eu sunt ok, am uitat vineri sa merg la farmacie sa-mi iau magneziu ca am ramas fara si acum astept pana maine sa se deschida. Contractii am in continuare si dureri puternice exact sub burta, mai ales ca am inceput sa simt si o presiune jos, da' daca nu am timp sa ma gandesc nu le mai dau importanta..in schimb astept seara de miercuri ca mergem sa-l vedem pe bebe 2 in rest Stefi ma solicita la fel de mult chiar si daca e tati acasa, tot pe mami o vrea..in schimb pe tati il solicita sa o imbrace..mie imi da picioare in burta si in gura si nu mai ma lasa sa o schimb ..;o apuca si pe ea, nu?!

Hai ca intru cu recuperatul ...deci...revin...


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 18+
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Stefaniei
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

fetelor salutareee am venit la una ff tarzie se ma aproba ceva??
azi am fost si eu si cez si ary 3 lenesiiiiiii ne-am trezit la 9,30
ary este mai bine a dormit 12 ore azinoapte fara punct si virgula, bine sa trezit la 7 dim a baut un bibi de lapte si sa culcat la loc si eu la fel.
cris cum mai este miru??
ema drum bunnnnnnnn
anna ce face vladutu??
piky stai cuminte ca te faci treaba si nu simtii ai aha si cand nu o sa mai oti doame feresteee ce faci??
simina bv pentru casuta asteptam pozici+ poze de la nunta ciudata sa nu crezi ca te-am uitat
lavi pe unde umbli??
si restu fetelor??
apropoo cris mai bine strangem euroi su de sarbatrii ii impartin intre cele prezente zilnic
poop
ma duc sa culc ariciu care tocmai a devorat o jumatatee de banana, si acu a trecut la degetele mele si multam de sfaturii cu jucariiile in frigider deobicei rodea la ele dar asa fara frigider

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Am revenit..

Stefi are chef de un dvd, da o las sa mai astepte..
In acest weekend noi ne-am trezit la 6, ca deh Stefi e matinala da azi i-am facut-o..s-a trezit la 6 m-am dus i-am pus sticla de lapte, am revenit in camera si am stins lampa de veghe asa ca s-a facut intuneric in camera...si uite asa Stefi a mea a adormit la loc la ea in patut ca a vrut acolo pana la 8 ..deci azi ma reusit si noi sa mai furam cel putin 1 ora jumate de somn

Cris pai si un faci si tu 1-2 poze cu coltisorul ei de bucatarie?! Da asa se recolteaza, astfel de pungi se gasesc si in farmaciile din tara, dar e stresant si traumatizant ptr pitici ..Miru cum se mai simte?
Mada off si voi cu probleme?! Imi pare rau ptr sot ca un mai are job, sper sa reuseasca sa-si gaseasca ceva cat mai repede iar Evei sa-i treaca durerea de dintisori. Tu cum mai esti?!
Anna ma bucur ca pana la urma ati fost la tara, si i-ati facut o bucurie placuta bunicului..ce poate fi un cadou mai frumos decat Vladut, nu?! El cum mai e?! Da pana la urma a adormit singurica in patut dar numai in aceea zi, a doua zi metoda nu a mai functionat
Getik nu uita ca e inceputul..sa te ti tare ptr cand va incepe sa mearga singurica
Cris a venit inghetul in Cta?! nasol
Getik ce-s cu visele astea..oricum nu stiu de la ce se trage ca si eu in ultima perioada vise horror, asa ca e de vine influenta lunii .bine macar ca sunt doar vise si nu realitate
Ema voi ai plecat deja? ati ajuns in Ro? sa ne auzim cu vesti bune
Getik off mititica, dintisori astia...noi am ramas tot la 7 bucati si 8 pe drum da stagneaza..canini, maselute inca nu avem si nici nu se arata sa iasa
Cris te-a luat viroza si pe tine?! nasol , sanatate multa
Anna off mititelul cred ca e foarte dureros la canini, nici nu vreau sa ma gandesca
Simina usor, usor de sarbatori sunteti la casuta voastra
Getik pai doar e 1 nov nu trebuia sa ne trezim mai tarziu Da se pot baga jucarile mai moi in frigider la rece si ii le dai ptr gingie...

Fiica mea mai devreem a facut kk si si-a bagat in olita, in kk o piesa de puzzel de carton...va dati seama ca a trebuit sa o iau sa o spal dine de tot cu sapun si sa o pun la uscat ..ca altfel stricam minuntia de puzzel...sau de "hapa" ca asa ii zice ea..de fapt nu se pune pe olita pana nu isi aduce piesele de puzzel de carton si nu ii da ordine lu masa araand si cu degetul pe covor jos si zicand" hapa-hapa" sa ma apuc sa-i fac puzzelul

Gata ca-i e somn, merg sa o culc si apoi sa-mi vad treburi.

V-am pupat revin mai tarziu


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 18+
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Stefaniei
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Picky-tot e bine ca sta pe olita chiar daca te pune sa-i faci "hapa-hapa'.Inca nu am avut timp sa ma ocup sa-l pun si eu pe Andutu-intentionez de sarbatori ca atunci voi avea concediu.
Getik-super ca ati dormit si voi mai mult!Poze cu casa pun dupa ce ne mutam adik in maxim 2 sapt iar poze de la nunta ciudata nu am inca-dar o sa incerc sa fac rost.
Sambata am primit si o veste buna-nasica lu Anducu e insarcinata-ma bucur mult ptr ei mai ales ca isi doreau de mult timp.
Am citit de mail-ul comun mesajul de la Eumada prin care ne anunta ca i-a fost sters contul.
Eu sambata am facut curatenie iar ieri am fost la fini ca a fost ziua lu finu si am papat gratar,Andu s-a jucat cu copiii finilor si inca vreo alti 3-4 copii ai altor invitati-a fost tare cumintel si sociabil.Deh cioara
Cris-da ce faci?te bucataresti?ce?
Anna-voi la uta?
Va pup pe toate!



Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput