Ghiocei de martie-aprilie 2009***269***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Cateva info despre Ipad

http://refresh.ro/2010/04/ipad-in-romania/

Sunt mai multe fimulete pe youtube unde-i gasiti prezentarea. Merita insa toti banii

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

http://www.apple. com/ipad/

asta e jucaria Olgai. Dar, mai fetelor doar nu va apucati acum sa luati apple-uri la copii?

Cele care aveti PC-uri trebuie sa stiti ca daca va luati un Iphone sau Ipad va trebuie si un Mac (calculatorul de la Apple) sa va mearga aplicatiile.

So ei mi-as lua diverse gadget-uri dar din motive de Vladimir am renuntat momentan la idee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

vin si eu cu o intrebare nelegata de bebei care e diferenta intre dreptul de servitute si dreptul de trecere? noi, momentan, avem inacte drept de servitute pt drumul din fata casei iar vanzatorul vrea sa modificam actele, sa scriem in ele drept de trecere.ma documentez pe net dar pana ma lamuresc eu...daca se pricepe cineva si vrea sa ma ajute....MultumescEdit: zise sot ca e vorba de drum de acces, nu de trecere. am citit si eu ca e de fapt drept de servitute de trecere. intrebarea ramane...drum de acces sau drept de servitute?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

bianca - nu, bine-nteles ca nu
doar ca eram tare curioasa cum arata noua "jucarie"
nu vezi ca eu intreb de catei vorbitori si povestesc de legume si fructe din plastic

chiar asa... cu ce se mai distraza vladimir? ce jucarii ii mai cumperi de sarbatori?



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si sase luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

cativ - nu te pot ajuta ... pentru mine sunt acelasi lucru

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si sase luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

http://www.apple. com/ipad/

asta e jucaria Olgai. Dar, mai fetelor doar nu va apucati acum sa luati apple-uri la copii?


mama da` ce jucarie

dragastoasa de Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

http://www.apple. com/ipad/

asta e jucaria Olgai. Dar, mai fetelor doar nu va apucati acum sa luati apple-uri la copii?

Cele care aveti PC-uri trebuie sa stiti ca daca va luati un Iphone sau Ipad va trebuie si un Mac (calculatorul de la Apple) sa va mearga aplicatiile.

So ei mi-as lua diverse gadget-uri dar din motive de Vladimir am renuntat momentan la idee.


ba nu-ti trebuie

eu zic sa va luati ca are multe jocuri. David deseneaza acum pe el cu degetul. Am scapat de scrisul pe maini si pe pereti

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

bianca - nu, bine-nteles ca nu
doar ca eram tare curioasa cum arata noua "jucarie"
nu vezi ca eu intreb de catei vorbitori si povestesc de legume si fructe din plastic

chiar asa... cu ce se mai distraza vladimir? ce jucarii ii mai cumperi de sarbatori?



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si sase luni




Pana marede idei cu jucariile de sarbatori.

Am zis ca o sa ii iau o masina mai mare cu telecomanda.

Daca avetiidei, va rog prezentati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

bianca -o masina mai mare in care sa se plimbe el?

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si sase luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

David are 6 masini cu telecomanda (pe toate le-a primit) si nici una nu mai merge, caci nu mai stiu pe unde am bagat telecomenzile. Pe cea mai frumoasa si mai mare a stricat-o in 2 zile, i-a rupt antena de la telecomanda.

Eu lui David de mos Nicolae o sa-i iau un carucior pt papusi caci ii place f mult. Acum are un scaunel cu spatar si il plimba prin casa ca pe carucior.

De mos Craciun o sa-i cumpar ceva jucarii de lemn.

Gianina de unde ai luat galetusele cu fructe si legume?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput