Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 40 -

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Floricica am modificat eu link-ul pe prima pagina astfel incat trimiterea sa se faca exact la mesajul respectiv. Sa-ti zic cum am facut ca sa stii alta data: mesajul catre care vrei sa dai link are o steluta deasupra (favorite), dai clik si ti se va deschide o fereastra de unde copiezi doar URL-ul. Te duci apoi pe prima pagina si il pui ca link.
Pe viitor cand vreti sa mai faceti o lista de genul acesta o copiati mereu in capitolul urmator si o editati pana va fi finalizata(asa cum procedezi cu prima pagina) apoi dati link catre mesajul respectiv cum ti-am explicat mai sus.




Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floaredemac spune:

Multumesc mult! Of... si cat m-am chinuit dar nu am stiut cum sa fac smecheria!



16+ DPN 15 aprilie 2011
FVL hetero + MTHFR A1298C hetero, 1 sarcina OK, 1 sarcina oprita in ev. la 5-6 sapt., obtinute natural
Ai cazut? Te ridici, te scuturi si mergi mai departe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

Buna dimineata!
Poftiti la cafelute, cappucino si 2 in 1.

floaredemac sunt foarte bune modalitatile de injectare a clexanului, daca ti-se mai intampla cate-o minune, cel putin vezi ca a mai trecut cineva prin asa ceva si nu intri in panica.


miki-miki

Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp.

Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floaredemac spune:

Ma bag eu la un cappuccino fara cofeina, saru'mana!
Multumesc, Denisa!



16+ DPN 15 aprilie 2011
FVL hetero + MTHFR A1298C hetero, 1 sarcina OK, 1 sarcina oprita in ev. la 5-6 sapt., obtinute natural
Ai cazut? Te ridici, te scuturi si mergi mai departe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_leah27 spune:

Buna fetelor,
Am venit si eu la o cafea tarzie ca de, e duminica si mai lenevim
Azi am in plan doar relaxare si plimbat cainele prin padure, implicit facem si noi miscare
Va pup si va duresc o duminica placuta si insorita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Denisa multumesc pt cafeluta si pupic, si de la mine unul . Uff, tb sa ma dezobisnuiesc de cafea, o sa incep sa beau fara cofeina.
Ana ce program frumos ai, stai langa o padure? Vreau si eu padure, mai vreau si catel si dc se poate si casa cu curte




Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

miki, nici n-ai pretentii mari, mai ales la ultima parte legata de casa cu curte .
Si eu visez ca intr-o zi sa am o casa cu curte, unde sa pot aduna cativa maidanezi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trombofilia spune:

Va invit la un capitol nou cap41

Mergi la inceput