Floricele de Liliac mai - iunie 2010 (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

si daca tot e sa dansam, la nunti., botezuri sau cu bebe in brate in bucatarie, va invit sa va bucurati fiecare

"Time of your Life"




Ioana & Arturicii'S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crissy_C spune:

Theo, zau ca si mie mi-e de folos informatia , chiar voiam sa testez o suzi doar din cauciuc ca ma enerveaza astea cu plastic pe care le are ca ii lasa urme pe fatzuca, dar ramanem la ele daca-i pe-asa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dienutza spune:

Multumesc pt. parola de le webshots. Am postat si eu pe acolo cateva poze (pe care le aveam pe acest calculator).

Si m-am uitat rapid si pe cateva dintre fotografiile voastre. Aveti niste floricele de liliac superbe!!! Sa va traiasca!!! Si v-ati si intalnit! Ce dragut! In ce parc ati fost?

Laura, noi am fost colege de facultate (in grupe diferite). Iti amintesti? Nasa fetitei tale a fost sora ta, nu?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theophillina spune:

Am uitat sa zic un amanunt important, zic eu. E vorba numai de modelele 0+ din gama respectiva, restul sunt ok (dar care rest nu stiu, ca eu n-am suzete din astea), dar stiu de ex ca Avent astea de le am eu sunt pt 0-6 luni. Am si eu o suzeta din asta Chicco 0+ pe care am primit-o cadou in maternitate dar bebe Stelios nu a vrut-o neam, eu am pastrat-o, dar acum ca le-au retras de pe piata, am aruncat-o.

Virgi, ce fetita mare ai tu, auzi 70 cm la 5 luni.

Asa, intebare: Cum fac eu sa-i trimit lui admin un mesaj ca nu ma mai lasa sotu' sa intru pe forum ca cica virusez laptopu'. Reclama asta de la BCR e virus, spam, ce-o fi, ca fara sa apas pe ea, cand schimb aginile sau dau refresh imi deschide jdemii de ferestre cu BCR pe care nu mai pot sa le inchid!!!

Theodora mami de Stelios
09.06.2010

BEBE STELIOS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Theo, da un PM la membrul desprecopii


Ioana & Arturicii'S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

p.s. Tata lui Stelios te rugam sa o lasi pe sotia ta si mamica de Stelios sa intre aici la noi la o vorba

Dam virtual o bere/vin sau un jinars bun


Ioana & Arturicii'S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theophillina spune:

Mda, Artu, mersi , ma luminase sotul care zice "nici nu stiu romana si tot am gasit admin-ul mai repede ca tine".

Theodora mami de Stelios
09.06.2010

BEBE STELIOS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Nu stie el romana dar are camasa cu Spiderman asa ca cine stie ce puteri miraculoase are.

Sper sa rezolvi problema si sa poti sa intri pe forum

Am azi un chef de treaba ceva de speriat; am rezolvat dulapul copiilor si si dulapurile din bucatarie

si am stat cu voi prezenta ptr ca doar in bucatarie am net cum trebe


Ioana & Arturicii'S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui theophillina

Mda, Artu, mersi , ma luminase sotul care zice "nici nu stiu romana si tot am gasit admin-ul mai repede ca tine".

Theodora mami de Stelios
09.06.2010

BEBE STELIOS


Asa zi-le zi-le k si pe mine ma enerveaza astia cu Bcr-ul lor...erau inainte altii mai caraghiosi in dreapta si "ziceau";da drumul la sonor sa-ti zic ceva...erau chiar haiosi aia



Cristina,mamica implinita de sufletel mic Sebastian Mihaiwww.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">(14.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamar spune:

Bun gasit si de la noi!
Multumim mult penntru urarile de la multi ani!
Uram si noi LA MULTI ANI floricelelor Virginei, Monicai de la oradea si Rocsanei de la Brasov! (Rocsy este de la Rocsana cu c si s? Sau am banuit gresit?)

Am sarbatorit astazi cu tort de mere (cu mere intregi, coapte, peste care s-a pus compozitia de blat) facut in casa - din care cit o aschie a gustat si Mateo! Privea prea cu jind la tort, ca sa nu primeasca si el, macar in joaca marutz copt. A supt lingurita si a fost tare dulce, cu mutritele pe care le-a facut, "mincind"! Similar parca, legat de ceea ce povestea Nana, i s-a parut curios paharul mare, de cristal, din care beam eu: i l-am pus la gura numai pentru a simti ca e rece, iar el a incercat sa il suga. Insa nu a baut apa in cantitatile povestite de Nana, poate cit sa ii fi ajuns sa ude buzele.

Nana - felicitari prietenei si bun venit micutei, in lumea asta, frumoasa cind esti optimist!

Corina - nu mai stiu ce am intrebat... poate de carte? Sau nu mai stiu...

Vero, Sabina, va asteptam cu un tonus si o stare mai buna decit zielele trecute!

Azi am fost mai superficiala, dar am scutire, nu?:) Am copil de 5 luuuuni! Doamne, nu stiu cind a zburat timpul asta... dupa care tinjesc taare!
Am citit tot, insa in mare fuga si nu am reusit sa retin prea multe...
Sper sa reusesc sa imi ajunga azi timpul sa pun poze pe webshots si sa va vizionez si pe voi.



Mary, lui Tudor Mateo, 19.05.2010, ora 12.10
Doamne Ajuta-ne sa fim sanatosi si sa ne crestem bebelusul in pace!
Fericita, puiul

Mergi la inceput