**Buburuze de 2009 in actiune (31)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicuratze spune:

ADINA,nasoala faza cu jobul e bine ca ti-ai dat seama macar ce om e.

CRIS,v,esti tare cu sarbatorile (eu am noroc ca stau vizavi de biserica si are popa statie puternica)

GETIk,aoleuu..ce veste naspa,sper sa gaseasca repede sotul de munca.

PICKY,ma bucur ca bebe e bine

Aaaa,ca era sa uit,am vazut pozele (am memorat parola)
Am vazut frumoasa STEFI,ce blugi smecheri are..voi sunteti la reductor,noi nici cu olita nu prea ne impacam..Picky,ce slaba esti,nici burtica nu ai deloc.

ANNA,sarumana de pupici..am cam chiulit..Radu iar a racit..am pazit apartamentul

ANNA, pe Vladutul simpatic,dar te cred ca te si omoara.

PICKY,ai grija de tine,important este sa treaca lunile astea cu bine.

ALICE,v-am admirat pozele,ii sta super lui Naty in rosu...ce dulce e,am vazut-o mai nou si serioasa,a crescut fata.

Elena,mama Andrei (11.06.2009 ) si a lui Radu (21.10.2005)

POZE / HAINUTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicuratze spune:

Na,ca mi-am vazut semnatura...am uitat ca am facut-o data trecuta.
(LAVI,tu ma intrebai de hainute,scuze ca nu ti-am raspuns,acum sunt la semnatura)

ADINA,si noi am interziat cu vaccinul de 1 an,de lene,sun si eu sa programez fata.

CRIS,fa-te rea,ca barbatii sunt mai indulgenti si raman pagubiti!

Of,la noi e horror cu Andra in supermarket...fura piesici,struguri,curmale de pe raft...roade la pachetul cu unt,baga unhiile in punga de masline..etc

DANA,te pup si mi-e dor de voi!Daca mai tine vremea asta urata hai sa mergem la un loc de joaca inchis..venim noi la voi eventual.

Deci,am ajuns la pag 17 si mi-e somn ca azi a fost ziua mea de gradi ...revin,va pup pe toate,noapte buna!

Elena,mama Andrei (11.06.2009 ) si a lui Radu (21.10.2005)

POZE / HAINUTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna seara, iata ca n-am somn asa ca am pus pozicile, vi le las sa le savurati dimineata la cafeluta
Elena ma bucur sa te citesc, placinta cu dovleac ai facut? N-am mancat niciodata... multi la mica vandalista a supermarketurilor...am vazut si hainutele sunt f frumoase, bine ca stiu ca ai, cand imi trebuie ceva iti spun multi
Deci:
Pozici cu Rareselul din weekend
Pozici de la nunta
Pozici cu gagica
[url=http://picasaweb.google.com/lavinia.portelechi/Octombrie2010#5529515950400181314 Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Am pus din nou pozicile cu hainitele ca nu mi-a iesit:
pozici cu hainitele noi

Mami fericita de pitic campion Rares Florin---te iubesc mult piticanie mica
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata, is fara cafea in bot
picky eu le iau in deradere, da, bine ca nu sunt si juniori la mijloc, daca as lua tot in serios, cum probabil isi doreste madam, as ciufuli-o...pt ca face niste faze de copil fara minte, femeie la 40 ani aproape...mai revin eu cu picanterii
lavi bai fata da ce ma enerveziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii schiloado, enervanto, nesuferito trecandpste frustrarile meleee, arati tare bine..ptiu ptiu, si miresica moama ce mocutza expresiva si dragalasaaa, super. gata, enervanto
elena asa mama, recupereaza....good girl...te ajunge din urma si adinuta, care nu stiu unde umbma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
ptr toata gasca!


Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

hellloooooo tastaturoaselorrrrr....

haideti la o ,perfuzabila cu nes trabuce cubaneze [jamaiaca] si virginia slim

picky urata,foarte urata situatia si mai ales comportamnetul fostei,dar banuiesc ca se poate face ceva,nu trebuie lasat asa..hai capul sus ca o sa fie bine
ana super meseriase jucariile cred ca vladut e tare incantat de ele
lavinia sa ne aratai si noua achiziile lui raresul
ce frumossss,eu nu mi-am mai vazut colegii de scoala sau prietenii din copilarie de foarte multi ani...asa andra
picky am gazele la poarta,dar centrala si cu tevarania ne costa 40 mil + bransamentul 15 mil=.....op gramada de bani pe care momentan nu-i am...ia uite ce mult constientizeaza piticii nostri ce grija are ea de bebe mic de pe acuma
lavi tu te lupti cu reclama de la nestle,eu cu cea de la BCRdaaaa,900 ron si inca nu am luat totul... avusesi ajutor de nadejde si am incalzit mancarea la ...fierul de calcatca avea aseara am avut libera trecere la aragaz
ema mama ce situatie si la voifata,au innebunit unele..
elena hai ca 10 pagini e o nimica toatace fac picii?
elena auoleuuuu numai biserica nu vreau langa mine vine mortul..dand-bang suna clopotul,vin unii sa se nenoroceasca(adica se cununa)iar clopotul incepe sa faca galagie,o sarbatoare(astea sunt 300 din 365 zile cat are anul) iar poluare fonica..asa ca prefer sa-mi treaca autostrada pe langa casa si sa faca galagieca nu doar fi-mea sa faca dezastru cand merge la shopping
lavi moamaaaa ce de gagici misto la nunta si tortul alafrateeeee bun trebuie sa fi fost..si noruta e pe zi ce trece mai frumoasaiar hainutele sunt foarte faine


brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

Dau

Dar unde e Cris?

Revin mai tarziu cu recuperatul!



de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Neata!
Cris, Simina, Anna multam de cafea, am baut de la fiecare sper sa nu ma apuce tremuriciu
Emamultam fain, in sfarsit sunt si eu multumita de silueta, doar ca umpic din burta tot as mai putea da...poate ma apuc de sala si mai merge si aia jos..si da miresuca e tare draguta, expresiva, naturala si ffff slaba 45 kg
Crism-a invadat si pe mine reclama de la BCR doamne c e enervant...ai incalzit la fierul de calcat? e gluma nu?
Elenabaga mare cu recuperatul, eu am recuperat ieri 16 pagini si am umplut primele 2 din noul capitol
Crismultam de compliments, tortul sa stii ca nu a fost asa de bun pe cum a aratat, doar ca a fost servit un un glob de profiterol si ala a fost super bun...hainitele apropae le-am luat de pomana asa pret bun au avut, umpic is mari dar pana vine frigul sigur is bune
Pickyin legatura cu vecinii astia, nu stiu exact care din ei are trompeta, ideea e ca se aude f tare la noi, deci ori e de pe acelasi etaj ori de la cel de deasupra noastra.Nu merg sa fac scandal la asociatie ci sa-i intreb cine are trompeta si sa le zica sa nu mai cante intre 14-18.Este cand si la 8 dimi canta, azi de exemplu la 7 spala cu masina si se auzea f tare.Diseara bag si eu masina pe la 23.30
Ema, Pickydoamne ce povesti aveti cu fostele sotilor vostri, imi pare rau, sper sa se remedieze odata
Siminanu uita pozicile de la nunta ca vreau sa vad si eu senzatia serii
Va merg sa-mi trezesc feciorul ca asta ar dormi pana la 12(seamana cu masa)

Mami fericita de pitic campion Rares Florin---te iubesc mult piticanie mica
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Neatza.....
DE duminica suntem parinti full-time....da` Eva doarme noaptead erupe..ptiu ptiu...mananca odata la 11.15 si odata la4.30 si in rest doarme dusa.Am fost cu ea la doctor la homeopat cae in continuare ragusita,mucioasa u gatul rosu ca purpura s gingiile umflate si mi-a dat vreo 6 feluri de bombo...granule pe care eva le ia cu placere si tincturi..la fel Eva le ia si deja de ieri dimi e mult mai bine....plus ca sta si se joaca cuminte cu fata lu` cumatra,cu fetele vecinelor..adica a celor din gasca....adorme singura....vrea"batze'..adica brate dar i-am spus ca mama are buba si o doare si nu a mai vrut.Per total e neasteptat de bineca eu stiu ce probleme am avut cu ea.
pup ca am mancare pe foc.

mai vin io.

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput