Alaturi de Siluan! Puiuti de Randunici 2008!!(456)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Lyvy, te gandesti la brabati , ai?

ce face barbatelul mic? ce mai zice Iris?

Kya, or fi ei frumosi, canta frumos, dar cam trist de dimineata!
Noroc ca ai bagat gluma, ca m-am inveselit!

Nico, ia-le prastie la copii, sa omoare ciorile!
Soare cred ca doar Gecko ne poate da!

Mimo, vezi ma ca a fost cu folos toata vorbaria ta!

Luny, spor la ttreaba!
ma duc sa amenajez debaraua!
Striga barbatul dupa mine ca cica sa va zic week-end placut!
pentru el!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Tuchi, le-as lua, dar de fapt sunt niste corbi ocrotiti prin lege... puscaria ma mananca! (macar gasesc locuinta gratis! )

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Una mai ceva ca alta Pe rand:
1)Bluetoothu' lu' Kya sigur fusese "programat" de un englez indian sau englez moldovean
2)Weekend placut si lui M, draga
3)Nico, vezi ma ca ai gasit rapid locuinta gratis Auzi la aia, corbi ocrotiti prin lege Si asta numai ca sa nu le murdareasca lumea trotoarul cu pene , presupun
4)Toata stima pentru gateala lui Mr Muscolo, suna bine si sanatos
5) Am uitat de fanteziile lui Lyvy Bai ce inseamna hormonii astia, ai mei unde-or umbla teleleu?
_
Sper sa pot filma si sa va arat micina-macaiaia cu care se ocupa Dudu de cand s-a trezit E cat el de mare si ca sa trec prin sufragerie trebuie sa sug burta . Burta am zis, da????

Simona,mamica de Teo (17 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

helau!

multumim de voturi!
Olgu imi pare rau de situatie!
Daciana

Cuscra bine ati revenit!
Gudinde un big hug, ca te-am sarit dupa mesajul ala frumos!
Zozeliciule fata imi place asa mult sa te citesc.. sa iti traiasca Danul! si sa fiti mereu fericiti! cand venim in RO nu o sa te ratez, doar stii..
Mihaitza ce zice de Cafenie?

Stelutzo esti frumoasa si G e un mare fraier ca nu vede asta! mi-e asa ciuda pe faze din astea..
la mine e invers, eu nu ma vad frumoasa, dar al meu mereu imi spune ca nu e asa..
Si ma inscriu si eu in clubul cu tzitzi mici-mici.. ca atat mi-a dat mama natura.. si mereu am fost complexata de treaba asta.. dar eu nu am nici fund.. dar am craci .. si la fel i-am zis si eu randunoiului ce ar zice daca mi-as face operatie si el nici sa nu auda ca el asa m-a luat, deci i-a placut din prima asa..
si sunt iar slaba cum eram odata, cred ca daca as avea aici o pereche de blugi din tinerete nu m-ar mira ca intru in ei..

Clau off ce cumpana!! Slava Domnului ca Paul e ok!

we placut! pupici!



www.gapcastingcall.com/GapCastingCall/EntryDetail.html?id=320013" target="_blank">Un vot aici! Multumim!

Mica dansatoare

www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mimo, asa ma amuza ma postarile tale! Ia sa scrii si tu mai des! Si da, sa ne arati utilajele vorbaretului!

Si Matei face propozitii scurte si e plin de vocabular, mai noi ne povesteste la culcare cam ce a facut peste zi intr-o romano-germano-chineza perfecta! Discurs 5 minute si somn apoi, cateva ore neintors, cateva ore destul de intors si musai trezit devreme!

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

pai tie spor la debara, tuchi! e mai constructiv decat cum o aburesc eu aiurea p-aici
si totusi, hai si cu poze cu noul palat, ca nu tre sa fie poleit si stralucitor ca sa-l arati, cel mai important lucru este caldura si iubirea dinauntru.. eeeee, ce ziceti, am scos-o din putul gandirii mele matinale p-asta

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Tuchi, Alex e bine, creste, papa, doarme , imi vine sa-l pup continuu de drag, eu care nu vroiam baiat, Iris, tot mai rebela, ne mananca cu zile, da cumva o scoatem noi la liman, ma duc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Mimo, multumesc de incredere, dar chiar nu stiu la toamna ce grupa iau, daca iau grupa.... Dar o sa-ti trimit formularul de inscriere..
Matei tuseste de la tacsu... Merge la gradi de 3 saptamani deja si e foarte bine
Eu facui 2 torturi diplomat de dimi, ca sa ma trezesc si acum probez ochelari de soare cu Matei si facem si-un castel



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Voi ma provocati la dezvaluiri: eu am avut dintotdeauna, asta a fost motivul pt care m-a ochit Alin.. Dar acum, dupa atata alaptat, s-au schimbat. Maine mi-as face operatie de ridicare. Adica dupa ce termin de alaptat pe Luca

Olga, ce faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kya

Si melodia zilei de astazi - mie mi se pare interpretarea si orchestratia atat de frumoasa incat imi dau lacrimile. Enjoy!




Ce-mi facushi,veciniko?
Mi-au trecut prin minte toate momentele vietii,de zici ca-s cu un picior in groapa...mi s-a zbarlit pielea...

mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput