Pufuleti de Ianuarie - Februarie 2010 (150)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Dastefa, merci de pizza
Myky e in oras, ce facem? cum ne vedem pe vremea asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Dulci, sa-ti asculte DD rugile!

Mire, refacere usoara!

Nikole, asa bravo ce ma bucur de satisfactia ta caci nu de putine ori am zis si eu ceva si sotul n-a fost de acord ca mai apoi sa-mi dea dreptate! Barbatii astia...de ce nu ne asculta de la inceput oare? cand s-or invatza minte??? SANATATE Isei!


Bobitza e bine, nu sunt probleme la urechiuse, arata f bine si se misca cercelushul fara probleme!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

MP, mersi pt link si pt urare! Mi-e clar ca bronsita e virala, dar am mai sapat nitel netul si se pare ca antibioticul se da preventiv, sa nu se suprainfecteze secretiile. Partea cea mai trista e ca o sa i-l si dau, primul antibiotic din viata ei, pentru a nu risca nimic si a o proteja pe cea mica. Da, stiu, sunt . (fain emoticonul asta . uite de ce-mi arde mie, de emoticoane . ii zice comportament de transfer).

dastefa, multumesc pentru sfat! Din pacate e urgent acum si a cumparat al meu deja nebulizatorul de la farmacie, daca ma lasa sa-l iau din timp as fi putut incerca sa-l caut p-afara. Multumim pt pizza, cu ce e? Am si eu in plan una pentru in seara asta, cu ton, porumb si castraveciori murati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Am vazut poze cu gemanutzele care fac tot ce fac in tandem
Pai Larisel dupa ce ca are doua patuturi, doua scaunele, doua carucioare etc, trebuie sa aibe si doua site, doua aspiratoare (pentru cabluri), doua masini (pentru chei), etc...daca nu iese cu paruiala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Nikole, asa bravo ce ma bucur de satisfactia ta caci nu de putine ori am zis si eu ceva si sotul n-a fost de acord ca mai apoi sa-mi dea dreptate! Barbatii astia...de ce nu ne asculta de la inceput oare? cand s-or invatza minte??? SANATATE Isei!


Bobitza e bine, nu sunt probleme la urechiuse, arata f bine si se misca cercelushul fara probleme!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_



Mda, barbatii astia... As mai zice io cateva, da-s cu paranoia la datorie, asa ca ma abtin. Mersi de urari! Ma bucur ca Bobita e bine, sa poarte sanatoasa cercelusii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le
Multumim pt pizza, cu ce e? Am si eu in plan una pentru in seara asta, cu ton, porumb si castraveciori murati.

de Isabela si Irina (februarie 2010)

cu porumb,piept pui,ciuperci, ardei gras si cascaval

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Dastefa, merci de pizza
Myky e in oras, ce facem? cum ne vedem pe vremea asta?

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_


nu mai sta si maine,poate se mai imbuneaza vremea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

dastefa de pizza, pap cu placere

Nikole sanatate Isei si bafta cu antibioticul!

Noi azi stam in casa...deh cu vremea asta ce sa facem? Si planuiam sa merg in National la fructe si legume...

Poate maine

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui dastefa

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le
Multumim pt pizza, cu ce e? Am si eu in plan una pentru in seara asta, cu ton, porumb si castraveciori murati.

de Isabela si Irina (februarie 2010)

cu porumb,piept pui,ciuperci, ardei gras si cascaval

Mihaela si frumoasele ei Daria-Stefania -16.11.2006 si Miruna-Elena -18.01.2010
cresc fetele

povestea Mirunei



mami de Radu si Alex



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea_cj spune:

Buna seara !
Fetele,ce parere aveti de asta ?http://www. bebecurier .ro/p-tigex-scaun-excellence-pentru-baie-promotie Merita ?

"Nu exista dragoste ,ca dragostea unei mame si nici o legatura mai stransa cu pamantul…decat legatura pretioasa,ce vine de la Dumnezeu,a unei mame atunci cand da nastere copilului sau''

mami de 2 ochi albastri

Mergi la inceput