Abdomen extraplat (47)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

fetele


Ma gandeam yo ca te imbratiseaza microbul, Elena!!! Stai sa vezi numai dupa ce iesi la stanca...chiar ca nu mai scapi. Si teama respectiva e incercata de absolut toata lumea care incepe sa catere....chiar nu e normal sa te simti confortabil din 1-a la 20 m
Mie deja imi place la nebunie sa ma ridice-n coarda omul pe care-l filez....uneori chiar ma trage-n coarda prietenul meu vreo 4-5 m si ne sarutam asa la inaltime...sau ma asigura de sus din top..asta m-a stresat initial, caci ma simteam in siguranta daca el era pe sol, dar am trecut si peste asta.
Traiasca cocotzul!!!!!!!!!!!!!!

I am sad now...a fost fiemea in pioneze cu gatul saptamana trecuta si vad ca ieri m-a apucat si pe mine. Ma doare de mor, si odata cu el si urechile...noaptea am facut putina febra. Zic numai pentru ca mi-e ciuda de mor...prietenul meu e in pestera la catarat si eu n-am putut sa merg simtindu-ma asa. Am bravat pana in ultimul moment dar nu era cazul...5-6 ore la aproximativ 5 grade nu face bine amigdalitei/faringitei pe care-o posed. Si va zic, mi-e o ciuda de crap nu alta. offfff

Solutia aceea cu catina si miere e tare ok(catina, miere a cate un kg fiecare + cateva lamai....si Deus mi-a vandut pontul cu merisoarele adaugates i am pus si din alea, o jumate de kg. Foarte multa vitamina C naturala, dimineata 2 linguri, cam 2 saptamani pe luna...tot din prisma fiemii va zic (cine are copii la gradi stie care-i ritmul in care se imbolnavesc...). De obicei ea se imbolnavea in primele 2 saptamani de gradi, bronsiolite, bronsite a facut si-o pneumonie mai usoara, limfadenite mezentarice de la faringite urate si muuulte altele. Si acum a facut un rosu-n gat cu febra 38...si atat.

Vreau la catarat

Va pup si va doresc o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Am vazut acum pozele Elena! Bravo....imediat esti pregatita sa te dai pe panou inclinat




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Babyyyy Apreciez sfaturile unei profesioniste, merci! :) Si eu astept sa merg afara la catzarat prin vara asa sa mai invat si eu "meserie" pana atunci :) Cred ca e un sentiment f placut sa cuceresti stanca aia Pana atunci la panou de cate ori prind ocazia mai merg in 2 sapt acuma si am mai recrutat inca alti 2 prieteni doritori .. ii molipsim pe toti pana la urma. Sper ca si pe barbatimiu!
Lasa ca mai ai ocazii sa mergi cu el la catarat, acum e important sa te faci bine.

Codrina ce mai faci, ne mai citesti? Eram curioasa ce ti-a dat doctorul pt venele sparte pe picioare... incep sa vad urme si la mine si nu-mi place deloc! Am intrebat naturopathul meu si mi-a recomandat sa mananc multe afine, ca a zis ca inca nu e cazul de pastile sau alte interventii... Sper ca esti bine!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

hello..

executat Plyometric cardio circuit cu Shaun 45 de min si Cardio abs 15 min
m-a rupt, maine o sa fiu extravaganza calita..cat de turbata sa fii sa te pui la mintea nebunului racita cobza, dar daca stau dupa boala nu mai fac sport pana la primavara, asa ca..peace out

ma duc la baie..o seara faina

***************************************************************************

I'm smilin' cuz I love it~ every day!
http://www.youtube.com/watch?v=3nD-cj9B894&feature=related

"A glass of wine and a little fine dark chocolate,a lunchtime massage,sociable nights out and a funny movie may add years to our lives as well as life to our years" S.Marriott

" Jealous people are usually those who have too much time on their hands. If your busy, who has time to worry about what everyone else is doing, wearing, saying? You're too busy for that! Ignore 'em!" Chalene




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

neata doamnelor

revin mai tarziu

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

hei hei hei ...m'neata si de la mine
deus m-ai nimerit la fix cu neville brothers..

am reluat si eu sala ieri , dupa pauza de la cm , si eram parca scapata din cusca , m-am agitat mai ceva ca un copil in fata jucariilor de craciun...
am inceput sa-mi pun target-uri , caci merge din ce in ce mai greu cu slabitul si vrea sa vad exact ce ma deblocheaza ...deci sapt asta sper sa ajung sub 65 kg
va doresc o si super si o sapt usoara



Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein




MTHFR C677T genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

'Neata!

Ce vrednicuta a fost Lumi!...si racita, saracuta! Bravo!

Am fost in wee la parinti, am serbat-o pe mama, nu va mai spun ce am mancat ca imi iau bice!
De azi reiau pe cat pot antrenamentul si regimul, sper sa slabesc , am ajuns la 59 de kg, uaf! A inceput sa imi placa Shaun din ce in ce mai mult.

Va doresc o saptamana minunata alaturi de cei dragi si sv usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Salutare! Si sa aveti o saptamina faina!

Baby esti buna sa-mi spui si mie reteta concreta a amestecului de catina si miere? Deci cite un kg din fiecare si apoi ce fac, le amestec pur si simplu?

Nikole ce mai faci? . Uitasem sa-ti spun de podul din Power Yoga. Si mie imi era greu tare la inceput sa il fac de 3 ori si mai ales sa stau atit de mult in pozitia aceea. Ma dureau incheieturile miinilor si le simteam tare fragile. Dar cu timpul a devenit tot mai usor desi nici acum nu pot spune ca partea cu cele 3 poduri e preferata mea. Iar din picioare nici vorba sa-mi fie mie mai usor, mi-ar fi frica sa nu cad ca o placinta si sa-mi sparg capul .

Xio, ce mobilitate, brava!

Am pus si eu 3 poze cu tortul si cu sarbatoritul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Mic dejun: iaurt activia cu fulgi de ovaz
Sport: fat burning cardio cu shaun
Pana acum cumintica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Ziua Buna Doamnelor,

Elo...da, eu peste pozitia asta sar, ptr ca nu-mi iese, nu am forta in amini sa ma ridic, ultima oara am cazut in cap pe gresie

Baby, si pe mine m-ar interesa amestecul de care spuneai, mai exact cum se obtine , ce cantitati, se lasa la macerat, cumva??

Eu mi-s cam blue astazi, Kevin are febra de ieri noapte, febra mare 39,8, nu scade sub 39, i-am dat tylenol, dipiridona sodica,am fost aseara la urgente, exceptand nasul infundat nu are nimic...aparent, ceea ce ma sperie mai rau...cum sa ai asa o febra si sa te declare "sanatos"??
La mine e 7 dimi acum, astept inca o ora si sun pediatrul lui, sa vad poate ne primeste azi...
avem si un deces in familie, nu putem ajunge...un batranel de 99 de ani, strabunicul sotului...

well...de la noi nu toate tocmai bune, dar cu ajutorul lui D-zeu, trec!

Am avut un weekend la piscina, soare, un final de sapt frumos si relaxant.


Mergi la inceput